poster

Muži, co zírají na kozy

 • USA

  The Men Who Stare at Goats

 • Velká Británie

  The Men Who Stare at Goats

 • Slovensko

  Muži, čo čumia na kozy

 • Austrálie

  The Men Who Stare at Goats

Komedie / Válečný

USA / Velká Británie, 2009, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shit
  ****

  Obsazení je mega hvězdný a příběh originální a se super nápadem o vojácích s nadpřirozenýma schopnostma, ale ta zábavnost, ta zábavnost, čekal jsem daleko víc, občas to sice vyprodukuje nějakej podařenej fórek, ale celkově to je hrozně utahaný a chvilkový zábavný momenty to moc nevytrhávaj. Naštěstí to ale nad vodou drží skvělej psionickej super elitní jedi Clooney, vystrašenej reportér McGregor a v menších rolích Spacey a Bridges, ale podle mě se z tohohle tématu daleko vytáhnout o hodně víc. Slabší 4*(13.1.2010)

 • Jamal
  **

  Vhodně zvolený datum uvedení do českých kin. Opravdu zklamání, spousta výborných herců v čele s Georgem vhodně doplněným Ewanem a dále hvězdy jako Kevin Spacey a Jeff Bridges a přitom nic, opravdu jakoby film bez scénáře, děje, a tak. Kde se stala chyba? Trailery v kinech vypadaly více než slibně, ale vše co bylo v tomhle snímku zajímavé nebo zábavné, tak bylo i v trailerech. Možná to byla moje chyba, že jsem je viděl, ale utéci z kina nebo zavřít oči opravdu nemůžu. Každopádně možná přílišné očekávání super gagů se mi stalo osudným. Normálně bych dal tři, ale za zklamaný večer 1na hvězdička pro Clooneyho a 1na pro McGregora. P.S. a teď to vysvětlení vhodně zvoleného data premiéry. Spousta lidí půjde na tento film a na konci si řeknou, že to byl asi nějaký špatný apríl.(18.3.2010)

 • KevSpa
  ****

  Značně netradiční komedie, kterou ocení zejména milovníci satiry. Škoda, že tak skvěle obsazený film nedrží moc pohromadě vinou až příliš mnoha flashbacků, které samy o sobě jsou velice vtipné, ale z filmu dělají nekonzistentní dílo. I přes řadu výhrad je ale tenhle film chutným filmovým zákuskem pro milovníky absurdního humoru. (70%)(11.4.2010)

 • Slasher
  ***

  Sakra moc roztříštěný, jinak ale rozhodně zajímavý, osobitý a v dobrém smyslu divný film o příběhu speciální mentální jednotky v armádě USA. Je to ten typ filmu, který nechá člověka, ať si to nějak sám srovná v hlavě - ale zůstal mi tam takový příjemný otazník, co nevyžaduje konkrétní odpověď. Každopádně nebýt několika pánů herců (Clooney, Bridges, Spacey), šlo to asi úplně do sraček. Charisma naštěstí táhne.(15.4.2010)

 • Bachy
  **

  Absolutně splňuje všechny aspekty výrazu "Nevyužitý potenciál". Bohužel mě to velmi zklamalo. Spousta nápadů a jeden hlavní nosný. Parádní obsazení. A všechno k ničemu. Je tu obrovské množství vaty a jedno velké vyšumění. Hodně mě to mrzí. Rád se na film časem podívám znovu, ale tentokrát jsem se dost nudil, což jsem absolutně nečekal, zvláštně s takovou stopáží.(1.2.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace