Reklama

Reklama

Muži, co zírají na kozy

  • USA The Men Who Stare at Goats (více)
Trailer 2

Reportér Bob Wilton se snaží zapomenout na rozpadlé manželství a hledá velký námět pro svůj příští článek. Potkává agenta speciální jednotky Lyna Cassadyho, který mu odhalí existenci tajné vojenské jednotky, jejímž cílem je změnit válku tak, jak ji známe. Zakladatel této jednotky zmizel a Bob se přidává k pátrací misi, kterou vede Cassady. Aby přežil tuto dobrodružnou výpravu, musí Bob čelit nepřátelům, o kterých se mu ani nezdálo. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (5)

Trailer 2

Recenze (988)

lesumir 

všechny recenze uživatele

Jen si na ten film vzpomenu, a musím se začít smát. Ne smát v tom smyslu, že soi vzpomenu na různé humorné scénky a vtípky. I když to by taky šlo. ne, směju se tomu, jaká to byla vlastně píčovina. A já ji poměrně hltal. Absurdní džouky v coenovském stylu ala po přečtení spalte, evokující minimálně doktora divnolásku! Jako Clooney je vážně frajer a komediální role mu v poslední době jdou hodně pod ruku. Spacey a jeho americko krásovskej výraz potěší. ()

Hakha 

všechny recenze uživatele

Tak toto je jeden z těch filmů, kde trailer ukázal všechny nejlepší momenty, co film nabízí. Jak z traileru ty ústřižky vyznívají zábavně, tak ve filmu jsou jen suchou odezvou. Bohužel i těch krátkých 94 minut mě připadalo, jako by film trval přes dvě hodiny a ke konci jsem prožíval silnou nudu a těšil se na závěrečné titulky. Nevyužitý potenciál a to jsem se po tak parádním traileru a obsazení na tento film těšil. Mé hodnocení 2 hvězdičky… ()

Reklama

Jordan 

všechny recenze uživatele

vysoko neuspokojivé - premárnený potenciál, ktorý nad vodou drží iba herecké obsadenie (asi aj - a možno len kvôli - nemu dávam AŽ tri hviezdičky). bizarný námet je fajn a na pár miestach poskytne vcelku humorné situácie ("dotyk smrti", dialógy clooney-mcgregor, postava bridgesa - čo je vlastne len oveľa pozitívnejšia verzia jeho doposiaľ neprekonaného big lebowskeho), no s tak skvelým ansámblom hercov a s tak uletenou látkou sa nemôže stať, že väčšinu z (nie vôbec premršteného) času trvania filmu som sa nudil. navyše bolo rozprávanie dosť chaotické - celá expozícia bola zmätočná a nezaujímavá, pointa akási slabá a nedržalo to veľmi pokope, takže nejakú primárnu myšlienku alebo silnejšiu katarziu som darmo očakával. veľká škoda, zatiaľ jedno z naj sklamaní tohto filmového roka. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Já taky zírám, že se mi moje hodnocení a komentář k tomuto filmu smazal. Ale co se dá dělat, čsfd občas nějaký ten text smázne. Problém je v systému nebo ve mně. Jinde být nemůže. Tenhle film je na tom taky tak nějak podobně. Tady ale bude problém spíš v systému, protože ten je fakt přitaženej za palici jako kráva. George Clooney hraje bombarďáka jako víno, humor ale přesahuje veškeré možnosti. Komedie je to výborná, občas ale spíš absurdní než vtipná a právě proto nemůžu dát plný počet. Na druhou stranu, podívejte se, kdo tam hraje....George W. Bush, posmrtná role Saddáma Husajna..no nechtěli byste to vidět? ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Byl jsem na misi, i když jsem nevěděl, o jakou misi šlo." Kdyby mě opustila manželka, tak bych rozhodně nenarukoval do války, ale Bob Wilton je jiný. On se prostě do války vydal a uprostřed pouště se přimotal mezi uniformované Jedie mentální armády míru, kteří sváděli souboj pod vlivem LSD s Temnou stranou US Army. Můj pobavený úsměv se při sledování tohoto netradičního snímku občas měnil na nechápavý, ale abych dokázal, že jsem pozorný divák, tak nyní zkusím ladně projít zdí ... tak zatím zeď drží, ale my to s Bobem jednou dáme. ()

Galerie (43)

Zajímavosti (6)

  • Postava brigádního generála Deana Hopgooda (Stephen Lang) je založena na generálmajorovi Albertu N. Stubblebineovi III. (c.tucker)

Reklama

Reklama