Komentáře uživatelů k TV seriálu (2)

• ReneeS

Výborné herecké obsazení, obvzlášť Anna Masseay. Stejně tak Hugh Bonneville a v menších rolích Roger Allam s Ovilii Colman. Už kvůli nim je mi líto, že to bylo tak strašně nezajímavé a nevtipné (jen místy možná malinko úsměvné). Protože nemám pocit, že by hráli špatně. Bohužel ani dobří herci seriál nezachrání, když je scénař tak nemastný neslaný.(18.3.2014)

Teda pánové, to bylo.....divný! Na seriál jsem se rozhodla kouknout hlavně kvůli hereckému ansámblu, který teda nezklamal. Jenže ono je to těžký, když i tomu nejlepšímu kuchaři dáte jako suroviny zkyslý mlíko a zeleninu posetou penicilinem, tak po něm těžko můžete očekávat, že vykouzlí pětichodový menu pro britskou královnu. Nemůžu dát míň jak ***, už jen z úcty k obsazení, ale kdybych tak zarytě nemilovala Martina Freemana, tak bych asi seriál degradovala ještě o jednu hvězdu. Místy to bylo opravdu vtipné, ale jsem ráda, že nikoho nenapadlo točit další sérii. Btw. Edova perfekcionistická sestra mi těžce lezla na nervy po celou dobu trvání seriálu.(19.5.2015)