Známá britská komička Catherine Tateová přichází se svou oblíbenou show, v níž představuje neuvěřitelnou galerii komických postav všech věkových kategorií i společenského postavení. Při jejím sledování se určitě nebudete nudit.  Žena mnoha tváří, britská komička Catherine Tateová, která vyhrála v roce 2004 British Comedy Award jako největší komediální objev roku, a poté získala řadu dalších prestižních cen, přichází se svou oblíbenou show. Představuje v ní neuvěřitelnou galerii komických postav všech věkových kategorií i společenského postavení. Talentovaná herečka, která si své skeče většinou píše sama, umí parodovat skvěle odpozorované figurky z běžného života a při sledování jejích komediálních výstupů se rozhodně nebudete nudit. (oficiální text distributora)

SHA

Catherine Tate je prostě královnou všech komiků. Rozhodně stojí za to vidět. Nejvíc dílů jsem viděla s Lauren a Nan a obě jsou parádní. Je až neuvěřitelné, kolik dokáže mít tahle ženská tváří a podob!!! Nemluvě o akcentech :-D A velký respekt, že se v pořadu objevili i lidé jako Tony Blair, nechci Česko podceňovat, ale myslím, že by do toho nikdo z našich politiků nešel :-D Na závěr je jen třeba dodat, že to člověku strašně leze do hlavy. Celý semestr s protivnou francouštinářkou jsem byla na každé hodině v pokušení začít -"Suis je bovvered? Regardez mon visage, est-ce que mon visage bovvered?" :-D ()

mchnk

Geniální herečka s neomezeným počtem osobností, charakterů i hereckých poloh s fantasticky různorodým britským dialektem, k tomu vynikající humor na té nejvyšší úrovni. Sledováno tento rok (2011) náhodně na HBO (akce na měsíc zdarma). Dovětek 2018 - dodnes ničím nepřekonáno a s českými titulky stále nesehnáno, k dostání jen originál bez překladu. ()

Thomick

Muj vkus si s tim Catherine nepotykal. Ne snad že bych se nezasmál, to bych kecal; ovšem bohužel přesně ty gagy, který jsem shledal mizernýma nebo se vyčerpaly už na první pokus (Guess, Am I Bothered, ta uječená...), nakonec dostávaly prostor v jednom díle za druhym, zatimco ty povedený se vesměs ukazovaly bejt one-off záležitostma (za všechny zmínim scénky s informacema, který se rozhodně daly rozvádět dál a dál). Nehledě na to, že schopnost přepínat mezi iks akcentama tu hraje prim až příliš okatě. ()

mad_ness

Bože, kde som bola doteraz? Ešte som nevidela ženu, ktorá by mala tento humor v malíčku. Si jedinečná, Catherine. " You can´t call the baby TESCOS." "Look-ath at my face!" ()

dr.fish

Natolik našláplý seriálek, že jsem se místy i nechytal. Je to čistě konverzační záležitost, takže i s anglickými titulky jsem měl co dělat abych to stihl. Je to chytrá ženská, jen co je pravda. 80% ()

gpx odpad!

Je až s podivem jakou uslintanou nanicovatou sračku dokáže humanoidní bytost vytvořit. To snad i zelenej průjem má v sobě větší vtipnost a zábavnou hodnotu. ()