poster

Fontána pre Zuzanu 3

 • USA

  A Fountain for Susan

Komedie / Rodinný / Muzikál

Slovensko, 1999, 102 min

Režie:

Dušan Rapoš

Scénář:

Dušan Rapoš

Kamera:

Jiří Fojtík

Hudba:

Vašo Patejdl

Střih:

Robert Brown

Scénografie:

Carine Tredgold

Kostýmy:

Beáta Kodajová
(další profese)
 • NinadeL
  *

  Keby som mal kráčať, Evu Vejmělkovou podezřívám, že po tomto už nemohla točit a ne, že už nechtěla. Ale je to škoda, protože ve třiceti byla na vrcholu svých půvabů (a kdyby v té Africe natočila jen hudební video klip nebo nafotila kalendář, byla bych úplně spokojená). Ovšem neskutečně nadužívaný hlavní song prosím také vystřelit na měsíc a každého, kdo by chtěl tvořit podobně nekonzistentní trilogie! Pikantérie z DVD, které obsahuje tři zvukové stopy - českou, slovenskou a anglickou - Zuza mluví v české i slovenské česky a Ibi pro změnu stereotypně slovensky... A angličtina? Jak z přípravky na KET.(7.8.2009)

 • misterz
  odpad!

  Asi ťažko hľadať hlúpejší a zbytočnejší slovenský film. Fontána pre Zuzanu mala ostať iba pri jednotke, pokračovania boli už strašný hnus.(8.3.2013)

 • K.I.N.G.
  *

  Dušan Rapoš jde točit romantickou komedii, přitom nezná hranice vkusu a nevkusu, dokonce ani neví, v jaké situaci člověk projevuje jaké emoce. Neví zkrátka zřejmě vůbec nic o tom, jak by měl dobrý film vypadat. Už i jeho první díl byl celkem bída, ale vedle tohoto snímku by si skoro zasloužil nálepku klasika. Mizerní herci, mizerná hudba, ještě, že to mělo alespoň nějaký děj. Toto je jeden z takových těch typicky špatně natočených filmů, které tady na ČSFD sklízejí nechvalné ohlasy a velmi nízká hodnocení. Právem.(26.3.2016)

 • E=mc2
  *

  ty koksO(1.9.2007)

 • Tyler
  odpad!

  Nemám slov.Dokoukal jsem to s obrovským sebezapřením.Tu písničku už nemůžu ani slyšet.(23.1.2003)

 • - Hoci sa o Fontáne pre Zuzanu 3 hovorí ako o najhoršom slovenskom filme histórie, do slovenských kín si ho prišlo pozrieť 112 353 divákov. (Raccoon.city)

 • - Film je venovaný pamiatke Jozefa Urbana, autora titulnej skladby, ktorý tragicky zahynul. (Zdroj: skcinema.sk) (Raccoon.city)

 • - Pri jazde na koni Eve Vejmělkovej vietor sfúkne klobúk, no hneď v ďalšej scéne ho má na hlave. (bruce939)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace