Komentáře uživatelů k filmu (1 034)

• Hansolo35

Hodně slabý příběh, odporné figurky a rádobyvtipy o páření. Film ničím nezaujme dospělého a dítě z něj bude mít noční můry. Pouze dokonalá animace. Ta je fakt na vysoké úrovni.(28.6.2014)

Průměrný příběh s nadprůměrným grafickým zpracováním.(5.7.2014)

• flouny8

Slabý příběh a navíc podaný ukrutně nudným způsobem. Jeden z nejslabších animáků.(11.3.2015)

Pěkná grafika, pár povedených momentů, ale jako celek je to nakonec průměrný animák.(22.5.2015)

Věrnější animaci jsem ještě neviděl. Kam se hrabe Avatar.(24.9.2015)

Téměř dokonalý "Spaghetti Western", kterému trochu škodí určitá epizodičnost vyprávění. Nicméně díky odkazům na spostu filmů jsem si užíval každičký záběr, zvuk a skělou (pro mě tu pravou westernovou) hudbu. Škoda jen, že si roli Ducha Západu nestřihl Clint Eastwood. Nejlepší western od Tenkrát na západě :-)(8.12.2016)

Pre mňa prekvapenie s množstvom nových nápadov a skvelou animáciou.(19.7.2017)

Možná to není nejlepší pohádka, ale strašně moc mě zaujala. Je pojatá takovým netradičním způsobem a to jí dodává kouzlo...(11.8.2017)

Rozhodně bych snímek doporučil v originálním znění, kdy hlavní postavu namluvil Johnny Depp. Film se rozhodně zapsal mezi mé nejoblíbenější animáky. Děj sice nebyl bůhvíjak strhující, ale nápad spojit western s animákem a celé grafické provedení stálo za to. Velmi dobrá hudba od Hanse Zimmera také stojí za zmínku. Velmi osobitý a interesantní.(17.3.2018)

Animák pro děti? Ale kdeže! Jeden z nejlepších komediálních westernů poslední doby. To, že je animovaný a místo herců jsou tam "zvižátka" (mimochodem nádherně až reralisticky animovaná a stejně tak hnusná) jen umožňuje tvůrcům pustit fantazii hodně z otěží a surrealistické scény střídají blázniivě akční v neuvěřitelně zábavném mišmaši - který je ale soudržnější, než by se zdálo. Navíc toto není film na jedno shlédnutí - až po opakované projekci/projekcích člověk dostatečně ocení hloubku některých myšlenek a celkového ducha filmu (a tím nemyslím toho, co jezdí v alabastrovém kočáře...) Co se týče vizuálu, tak zde není o čem dlouho přemýšlet - přesto, že tento text píši v roce 2018, tj. 7 let po vzniku filmu, tak dodnes neexistuje animovaný film s realističtější grafikou. V okamžiku, kdy není v záběru žádný "obličej" byste nepoznali, že jde o CGI "animák".(21.3.2018)

88%(26.5.2018)

Jedna z mojich najobľúbenejších rozprávok ,nemám viac čo dodať/100%(1.10.2018)

Tohle, tohle je zvláštní film, řekl bych, že buď se vám bude líbit, nebo vám opravdu nesedne. Jede si na své vlně a tak, žije, super animace btw.(1.6.2019)

To já jsem jednou ve svých fekáliích našel lidskou páteř.(26.6.2019)

1 14 27 39 49 50 51 52 následující >>