poster

Čarodějův učeň

 • USA

  The Sorcerer's Apprentice

 • Slovensko

  Čarodejov učeň

 • Kanada

  The Sorcerer's Apprentice

 • Nový Zéland

  The Sorcerer's Apprentice

 • Velká Británie

  The Sorcerer's Apprentice

 • Austrálie

  The Sorcerer's Apprentice

 • Irsko

  The Sorcerer's Apprentice

Akční / Dobrodružný / Drama / Fantasy

USA, 2010, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • robbiee
  ****

  [imdb: 6.4/10] | me: Pohodový light - filmík s dobrým Cageom, vhodnými nenásilnými efektami a jemným humorom. Tento film nemá akési špecifické črty, ktorými by sa výrazne zapísal do súčasnej tvorby, ale celkovo je to príjemné pozeranie, ktoré ma svoje akurátne tempo a náboj. Herecké obsadenie spolu kvalitne ladí a tak má človek fajn pocit. Nie je to síce žiaden filmový prevrat, ale poteší. [3 a pol *](5.10.2010)

 • Deimos
  ****

  KINO/// Obsazení 8/10 Děj 9/10 Hudba 8/10 Efekty 8/10/// +především zábavné, dobrá akce, triky, hudba, spád, postavy, příběh -možná trochu moc dětské, chtělo by to přitvrdit, Jay Baruchel je v jistých situacích za šaška/// Tohle je pohádka, která ale vyloženě pobaví a rozhodně nenudí. Tedy za předpokladu, že přistoupíte na jistá pravidla tohoto filmu a taky na to, že je to zábava především pro mladší publikum. Dokazují to i trailery před filmem (především na animáky). Přesto je tu jistá podobnost s filmy Percy Jackson: Zloděj blesku, Zakázané království a jim podobné. Pokud právě tento žánr máte rádi, budete překvapeni jak svižně je film natočený. Akce patří k tomu nejlepšímu, pořád se něco děje, někde bojuje a jen občas to je proložené dialogy, které k filmu prostě patří. Spokojenost a rád se na to někdy podívám znovu./// Celkem 84%///(24.9.2010)

 • Le_Chuck
  ****

  Harry Potter skondenzovaný do svižnej dvojhodinovky, plnej čarovnej mágie a fungujúcich bonmotov. Aj ten Cage je po rokoch opäť cool a Turteltaub, čoby etalon remeselnej sterility konečne dostal krámy a predviedol niekoľko sviežich mometov (napr. tesla klietka, finále). Škoda len tej Disneyovskej superízie (spellujúceho But-Heada radšej nekomentujem), ale temné fantasy pre odrastenejších žiaľ nie je na programe dňa a kompatibilné s Bruckheimerovými finančnými tabuľkami. Percyovské peklo sa chvalabohu nekoná a vidieť toto ako 13-ročný, tak tam navalím plnku. 70%(30.11.2010)

 • verbal
  **

  "Abrakadabra!", zamumlal unyle pan Klec v úporné snaze oživit svou chcípající kariéru. "Jdi do prdele!", zachechtala se škodolibě Magie a uvrhla ho do téhle sériové, infantilní disneyovské taškařice pro nezletilce s nevyhraněnou sexuální orientací. "Ať Potratím Haryho, jestli jsem podobnou hovadinu už někdy někde neviděl!", pronesl zhnuseně rozhořčený divák.(7.11.2010)

 • Kordus
  ***

  Merlinovci, vedeni Nicolasem Cagem, musi porazit zle Morganovce, vedene Alfredem Molinou, za pomoci noumoviteho Jaye Baruchela, kteremu jde dobre fyzika? Monica Bellucci ve filmu vystupuje jen proto, aby si s Nickem dali na konci jednoho francouzaka? Vazne? To snad ne! Puvodne jsem se na tenhle film tesil, navic jsem vdecny divak, ktereho neni tezke pobavit a uspokojit, ale kdyz i ja jsem se obcas pri sledovani Carodejova ucne stydel za to, ze sedim v kine, nejspis je neco spatne. V tech dvou hodinach se najdou sice dobre momenty, jenze moznosti byly rozhodne vetsi... Na druhou stranu, decka, co sedela v sale se mnou, se docela bavila a dokonce behem titulku zaznel i vykrik "To bylo bozi, co?" Velmi slaba trojhvezdicka.(24.8.2010)

 • - Jedním z lidí, kteří Horvath vyvolal je Abigail Williams. Abigail byla ve věku 11 let první osobou, která byla obviněna z čarodějnictví - stalo se tak v roce 1692 v Salemu v Massachusetts. To vedlo k salemským čarodějnickým procesům a smrti nejméně 20 lidí. Neexistuje žádný jednoznačný důkaz o tom, co se stalo s Abigail po konci procesů. (c.tucker)

 • - Obrnenú sukňu čarodejníka Suna Loka (Gregory Woo) vyrobili v oddelení kostýmov z viac ako tisíc ručne opracovaných kožených platničiek viazaných riadok za riadkom. (Greenpeacak)

 • - Sedem sfér v Merlinovom Kruhu zahŕňa Časopriestor, Pohyb, Podstatu, Prírodné živly, Transformáciu, Myseľ a v strede zakázanú sféru – Lásku. Farebné plamene, ktoré vystreľujú z Merlinovho kruhu, boli vytvorené tímom na špeciálne efekty v podzemnom laboratóriu, v podobe gigantického sporáku s ohnivými tyčami zabodnutými 15 cm pod podlahou vo vodnej nádrži. (Greenpeacak)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace