Skrytá kamera (TV film)

Jacques Haitkin

Sean Murray

Manuel Corbi

Paul G. Volk

Dost zmatený film, pišlo mi jako kdyby sami tvůrci nevěděly co točí, tak trochu mi to připomělo Nepřítele státu. Podle mě nejvíc film zrazuje naprosté nevyužití potenciálu a hlavně Arnolda "Mumie" Voslooa, opravdu škoda, ale nemůžu říct že je to sračka, rychle to uteče a nějak moc nenudí, ale taky se na to s největší pravděpodobností už nepodívám.(1.3.2010)

• Smok

Obyčajný príbeh investigatívneho novinára, ktorý je "nezničitelný" a so svojou pomocníčkou zabráni svetovej vojne. K neuvereniu. Dean Cain zrejme zabudol, že už 14 rokov nie je Superman.(3.5.2009)

• havLord

Už jenom za to, že "toto je megabankovka. Je ze série dokonalých kopií US dollaru, kterou nedokáže rozeznat žádná banka světa!" ... "A poznal byste, kdybyste jednu viděl? Tady jednu možná mám." ... "hmm, vodotisk - ano, mikrovlákna modrá a červená - ano ... a ploché G. Samozřejmě. " ... "Co je to 'ploché G'?" ... "Podívejte se na G ve slově 'legal'. Má zploštělé bříško. To je jediná vada megabankovky a jediný způsob, jak se dá rozpoznat." ... OMG LOL?(9.11.2009)

• kaylin

Špatný thriller s poselstvím lásky na konci.(21.4.2018)

• Lacike

Zo zaciatku mi to trochu pripomenulo Enemy of the State. Po chlapikovi idu vsemocne tajne sluzby a on sa popritom snazi zistit pricinu smrti svojho brata. Bohuzial postupne sa to zacne viac zamotavat do politickych sfer. Cele to patranie ma prilis nebavilo a akcnych scen v ktorych je Goeres dobry tu je prilis malo. Nejake to pobehovanie po budovach alebo strielanie ostrelovaca. Proste nic extra. Ale lokacie to malo pekne. Tocilo sa v exotickom Spanielsku a technicka stranka je ako je zvykom u Goesera kompetentna. Z hercov ma potesil sympatak Superman Cain a uz dost stara mumia Vosloo. Zvysok tvoria Španieli, ktori dost tragicky drmolia anglictinu. Vysledkom je film, ktory na svoj pidirozpocet vyzera solidne, ale ja tieto detektivne thrillery nemusim. 3/10.(17.6.2017)