Agenti dementi 2

Španělsko, 2008, 97 min

Miguel Bardem

Unax Mendía
  • Matli

Neviděl jsem jedničku a jsem za to vděčný, pokud se drží ve stejném duchu jako dvojka. Přemejšlel jsem za co bych mohl dát jednu hvězdičku a fakt mě nic nenapadá. Těžko říct jestli je to komedie pro desetiletý děti nebo crazy komedie pro dospělý, ale obě verze stojej za hovno. Těch rádoby ftípků tam jak až příliš a ještě nejsou vůbec vtipný. Za snahu a ''efekty'' dávám 8%(3.1.2014)

• Zmatliková

„Co ty brýle? Ty jsou jenom na noční vidění. Vidím všechno tmavě.. No vždyť povídám na noční vidění!“ Ano druhý díl je o poznání lepší a více věrný své předloze (komiks u nás známý jako Clever a Smart) jak svou stylizací, tak především humorem. Je pravda, že o nejlepší fóry se postará mužíček známý už z jedničky ne nepodobný panu Magorovi, ale děj svižně ubíhá a člověk se skoro nenudí. Dvojku můžu doporučit fanouškům komiksu (ale žádný zázrak nečekejte) a ostatním výborný komiks.(24.7.2011)

• HarlanWade

Tak konečně vím, proč jsou ty trapné, neustále se opakující rodinné komedie v Americe tak oblíbené. On je totiž velký rozdíl mezi čistou, nezávislou nudou a neovladatelnou agresí nutící k hříšným činům! Hodinu a půl jsem si připadal jako člověk trávící svých posledních 90 minut před popravou, ale než tohle vidět znovu - to už radši tu popravu! Bez nadsázky mohu říci, že je to možná nejhorší film, jaký jsem kdy viděl a že kdyby se konala soutěž, kdo natočí nejnechutnější film všech dob, dostal by ode mě Miguel Bardem 5, možná 6*!(3.7.2009)

• maverick10

Uzasny humor dokonaleho komika Lieva Schreibera. Nadherne zpracovani knizni predlohy Nerudovo Kytice s dokonalou vypravou a hudbou, ktera se nesla filmem jako Forrestovske pirko vzduchem. Ta sekvence akcnich scen byla jak z kalasnikova a neopakovatelny kung-fu styl v podani I. Bergmanove v neoprenu a snorchlu se musel libit snad kazdemu no a nakon . . . . pockat to neni tenhle film . . . jo aha ja usnul a tohle se mi zdalo. No taky dobre!!!!(16.11.2009)

• Danula13

Marně jsem hledal, čím by mne tento film pobavil. Pro koho se tyto filmy proboha točí ? Je diváckou cílovou skupinou tvůrců puberťák s krabicí popcornu, řehtající se úplně všemu (a ničemu zároveň) ? Být to aspoň trochu vtipné a nápadité, byl bych smířlivější, ale je to jen neskutečně trapné. Další žhaví kandidáti do odpaďácké TOP 200 jsou Královna Sumuru, Krvavý sníh, Tyranosaurus Rex, Řez diamantem, Tvář smrti, Cíl, Velké dobrodružství, Potkan 007 a UFO(29.7.2010)

• - Původně zvažovaný Benito Pocino byl v hlavní roli nahrazen, protože požadoval příliš vysoký honorář. (Cheeker)