Pink: Live at Wembley Arena (koncert)

P!nk: Live at Wembley Arena

Hudební / Dokumentární

USA, 2006, 51 min

P!nk

Já nevim, co je to za módu, tyhle monstr šaškárny. Proč má zpěvačka, která je osobnost a disponuje úžasnym hlasem, dělat akrobatický kejkle a kaskadérský kousky? Pink tyhle berle nepotřebuje, ale zřejmě ji někdo přesvědčil, že bez nich to nejde. Nehází ji to pak ale do jedný lajny se spoustou strašidel, jejichž hlas je pro šou jen nepatrná deviza? Poštěstilo se mi zažít koncert bez zbytečnejch rozptylovaček, bylo to o hlase a muzice a byl to silnější zážitek než tohle, stejně jako byl její klubovej koncertík ještě s kámoškou-multiženou (producentkou, zpěvačkou, skladatelkou) Lindou Perry, kterej Čt kdysi nabídla.(20.10.2008)

Waaaaauu! Svíjející se pokérovaná žížala, stehna jak řeckej zápasník, vychlastanej sexy chraplák a hračičkovskej rapl v oku - kombinace jako hrom!! Per je tam, brouku, tyhle monstr šaškárny i akrobatický kejkle, hraješ si, umíš to, tak prodávej a posaď na prdel všechny, co by tě snad ještě chtěli zařadit sem nebo tam.(2.12.2008)

• WANDRWALL

Třetí album a na něm několik hitů, učinili z PINK světoznámou celebritu. Podobně jako u jiných jsem doufal, že svět worldmusic bude obohacený o novou, zajímavou ženskou jako je MADONNA. Přečetl jsem si několik rozhovorů s PINK, ale brzy se mi vyjevila jako ubohá a sprostá rebelka, kterým se říká prázdná makovice. Proto mě pak už nepřekvapilo, kdo byl hlavním výrobcem třetího alba PINK. Pink se s ní pak pohádala, a získala díky megaúspěchu na přesvědčení, že to umí i sama, a že práce hitmakerky je už out, ona to bude dělat moderněji. Co ale od těch časů dokázala? Jen opakovat stále na řadu způsobů 3. album, a nestydí se vydávat to za své. Pro milovníky vulgarity, rebélie, která není ničím originálním a blbce, tak je asi ideálním idolem. Pro mě stará, špatně ušitá duchovní vesta.(29.5.2010)

"Teď na chvilku zvážnímě. Jasně není to moje typická póza, ale o některých věcech by se mělo mluvit otevřeně....Venku je hezky, máte dobrou náladu. Říkáte si, že už prostě nemůžete být v lepším rozpoložení. Pak ale v televizi vidíte přicházet na scénu zpěvačku P!nk, která má energie na rozdávání a začně zpívat, ale jako že kurevsky dobře. Přivazuje se k obrovským růžovým stuhám, lítá po pódiu jako švíklá blbka na song -Stupid girls- a aby toho nebylo málo, tak při jedné písničce dokonce tančí ve spoďárách a podprdě. Má obdivuhodnost vůči téhle zpěvačce stoupá v geometrickém měřítku. Nechápavě koukám a zároveň ji obdivuju....Tahle nestoudná bad girl mě zkrátka tímhle koncertem nakopla na hodně dlouhou dobu. A finální výbuch v podobě balónků a těch ulítlých papírových ...krucinál, nevím jak se jim nadává...je ultimátní. Prostě a jednoduše dokonalé koncertní veledílo. PINK!!!!!!!!!!!!!!(18.10.2008)

Pink by si měla rozmyslet jestli chce být za rockerku, popovou zpěvačku nebo cirkusačku. Flegmatičnost a nadhled, které jsou jí typické a do jisté míry jsou na ní i sympatické jí zřejmě velí, že to všechno lze kombinovat, ale když se na jevišti objeví na motorce v kožené bundě a začně ukazovat rockerská gesta a do toho tančí s tanečníky připravené choreografie, docela hodně se to bije a rozhodně to nepůsobí profesionálně. Její show mi celkově příjde hodně nedotažená do konce. Jednou jsem viděl její klubový koncert, který celý odzpívala v jednom oblečení, za zády měla jen kapelu, pár světel nad hlavou a koncert byl naprosto luxusní. Mezi každou písničkou vtipně promlouvala k publiku, vystačila si se svou hudbou, hlasem, vtipem a charismatem a nepotřebovala žádné cingrlátka a choreografie. Ten koncert by měla vydat na dvd a vyjet s ním na velké turné.(28.10.2010)