Reklama

Reklama

Recenze (4)

Bebacek 

všechny recenze uživatele

Alan Ladd jako inspektor v utajení infiltruje zločinecký gang. Film má pro svou dobu tradiční docu-stylizovaný patriotistický prolog, ale jinak do toho žádnej boží hlas v průběhu nekecá. Vzhledem k tomu, že Allen nebyl příliš invenční režisér, dá se to v klídku prozívat. Ale jak říká Mejla, průměrnej noir je vždycky zajímavější než průměrnej western (nebo muzikál). ()

Reklama

worm14 

všechny recenze uživatele

Tak jako v té době vznikaly takřka polodokumentární filmy tohoto typu o hrdinných amerických agentech v různých službách (FBI, US Department of the Treasury, Border Patrol...dosaď si cokoliv dalšího), tak tento film vypráví o agentovi v utajení ve službách US Post Office Departmentu. Ano něco jako poštovní detektiv :)) Jinak celkem zajímavý film a je tam i troška akce a napětí... ()

liquido26 

všechny recenze uživatele

Alan Ladd jako poštovní inspektor, který se ke všem chová jako by to byli zločinci a Phylis Calvert jako jeptiška, která naopak se všemi a tedy i se zločinci soucítí, jsou docela dost zajímavá a fajn dvojice. Bohužel hlavní náplní snímku je infiltrace do gangu, který chce ukrást peníze z poštovní zásilky. Tyto polodokumentární noiry o mužích zákona pracujících v utajení moc nemusím a mnohem radši bych se koukal na snímek o detektivovi, který ochraňuje korunní svědkyni, jeptišku, protože jejich vzájemné dialogy byly výborně napsané a měly určitý vtip, nadhled, ale i hloubku. Bohužel jich nebylo mnoho a zbytek mě moc nebavil. ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama