poster

Danielle Steelová: Přístav bezpečí

 • USA

  Safe Harbour

 • Slovensko

  Danielle Steel: Prístav nádeje

Drama / Romantický

USA, 2007, 108 min

Režie:

Bill Corcoran

Předloha:

Danielle Steel (kniha)

Kamera:

Curtis Petersen

Hudba:

Joey Newman

Producenti:

Daniel Grodnik

Scénografie:

Nava
(další profese)
 • Chajimwitz
  *

  Jménu Danielle Steelová se snažím vyhejbat jak cikán práci,ale dneska jsem měl prostě smůlu.Nekonečně nudná,stupidní srágora.(3.2.2013)

 • Terva
  odpad!

  Totálně nejhorší adaptace románu Danielle Steelové.(31.3.2013)

 • peetriss
  odpad!

  Danielle Steel, jméno, kterému se vyhýbám, ale okolnosti mě donutily jedno její televizí adaptované dílo vidět. Měl bych se stydět. Sladkobolný konstrukt věrný zadání vypnit dvě hodiny programu obsahem, při kterém se cílové publikum žen v domácnosti uctívajících telenovely a soap opery utopí v slzách. Já jsem imumní a vyvolávalo to ve mně pocity nudy, škodolibého smíchu a studu, na co se koukám. Oproti německy mluvícím obdobám však ještě na vyšší úrovni. Potěšilo snad jen setkání s přirozenou Lianou Liberato, která si tak v dětských začátcích střihla roli, kterou herecky převyšuje všechny dospělé kolegy. Abych odlišil od podobných německých a rakouských blábolů dávám 1%.(17.2.2015)

 • Lovely.Bones
  odpad!

  Moje první Danielle Steelová, a doufám, že i poslední. Něco takhle špatného, nudného a dialogově prázdného jsem opravdu nečekal. Herci jako kdyby vypadli z c-ečkových seriálů o doktorech a o hudbě se ani nebudu rozepisovat, protože bych stejně psal jenom samé hvězdičky. Myslel jsem si, že po všech těch Nor Roberts už budu trochu romanticky zjihnutej, ale tohle na mě opravdu nefunguje. Možná důchodci, nebo 40-ti leté bábi, které nemůžou najít tu pravou lásku, takhle nějak odhaduji publikum tohoto filmu, kterému by se mohl líbit.(25.1.2015)