poster

Freakshow

Horor

USA, 2007, 85 min

Režie:

Drew Bell

Kamera:

Mark Atkins
(další profese)
 • pornogrind
  *

  Neviděl jsem původní verzi z roku 1932, takže nemůžu srovnávat. Každopádně tenhle snímek se moc nevyvedl. Tohle cirkusový šapitó je plný nudy. Dementní dialogy a otřesný herecký výkony. Nebýt trochu toho gore ke konci byl by to jasnej odpad. Všem doporučuju ať se tomuhle dílu vyhnou velkým obloukem.(23.5.2016)

 • hladass
  **

  Tenhle kus není taková kokotina jako She Freak (1967), ale kvalit originálu Freaks (1932) také nedosahuje... A to nejen díky své levnosti, ale i nudnou úvodní hodinou, ve které se prakticky nic neděje, špatnými herci, otravně amatérskou kamerou a špatnými triky... Závěrečný, i když ne tak brutální gorefest, tohle už nezachrání... V rámci amatérských kusů na jedno podívání proč ne, ale pokud budu mít náladu na zrůdy, rozhodně si pustím Browningův původní film...(9.2.2015)

 • George Stobbart
  ****

  Taká príjemná, pohodová oddychovka pre celú rodinu.(5.2.2014)

 • iXtr3m3
  odpad!

  Tento film je nehorázny odpad, ktorý človek nemá ani prečo dopozerať do konca a ak sa náhodou nájde nejaký blbeček ako ja, ktorý každý rozpozeraný film dopozerá do konca už len z princípu, tak ho v posledných minútach čakajú jedny z najhnusnejších a najnechutnejších záberov, ktoré môže moderný divák svojimi očami v komerčnej filmovej sfére vidieť. Pravdepodobne sa jedná o môj prvý film v živote, kedy som pocítil prvý raz aj niečo ako skutočný fyzický pocit nechuti a iné pohyby v žalúdku, čo sa mi za dlhé roky prezretých tisícov filmov nestalo. Mal som už všelijaké pocity nechuti, strachu, hnusu, znechutenia a pod., ale fyzicky sa mi to stalo až teraz. Naozaj fakt silné a slabšie povahy to ťažko rozdýchajú, ak to vôbec dokážu dopozerať.(2.6.2009)

 • Campbell
  **

  No tohle byla kravina. Freaks od Browninga je parádní film který dokáže vyděsit i dnes. Tohle je nudná blbost kde se 45 minut čeká než zabijou nějací idioti malý dítě aby se cirkusáci nasraly. To předtím je nudná část která nám představuje ty zrůdy. Bohužel narozdíl od původní verze jsou tady zrůdy nudné a většinou špatně namaskované. Co mě nejvíce štvalo byla kamera která byla levná a strašně špinavá takže často nebylo co vidět. Aspoň že konec je řádně nekompromisní a brutální, ale celkově nic moc.(31.1.2014)

 • - Snímek byl zakázán ve 43 zemích. Snímek tak lze srovnat s nechvalně známým titulem Kanibalové (1980), který byl zakázán ve více než 50 zemích. (fiLLthe3DD)