poster

Měsíční past

 • USA

  Moontrap

Sci-Fi / Horor

USA, 1989, 92 min

Režie:

Robert Dyke

Scénář:

Tex Ragsdale

Kamera:

Peter Klein

Hudba:

Joseph LoDuca

Střih:

Kevin Tent
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dopitak
  **

  Zajímavý dabing mající původ asi v Brně, solidní námět dávného odkazu odkrytého na Měsíci, a totálně zmršený postup k cíli. Budu hodně prozrazovat: špatné je to, když z malé dovezené schránky najednou běhá po chodbách vesmírného střediska transformer rexovských rozměrů, a taky z objevené měsíční základny tvůrci vytěžili kulový. Dost připomnělo Promethea.(16.5.2015)

 • cariada
  ****

  Pěkný sci-fi horor. Tohle já můžu, má to krásnou atmosféru i dobrý provedení, herci taky jdou. Dějově je to akorát, na měsíci je život, ale né zrovna takový, který by jsme chtěli i na zemi. Jen jednu poznámku a to, že mě docela mrzelo, absence původu té ženy. Prostě se o ní něco dozvědět víc odkud byla a tak.(21.5.2012)

 • Chrustyn
  **

  Zapomenutá sci-fi pecka, která dříve kolovala na VHS spolu s dalšími legendárními kousky. I když se nejedná o ten typ "pecky", která pobaví i po letech má v sobě film určitou dávku nostalgie. Bohužel když vidíte, že hrdinové pobíhají po měsíci jak po pláži, nechtěně to rozesměje a akce také není mnoho. Ale třeba akční scénu na chodbě jsem si pamatoval nějakých 18 let a to taky něco znamená.(29.5.2010)

 • Han22
  ****

  Velice příjemné překvapení. Kolik existuje sci-fi hororů z naší doby, které se odehrávají na Měsíci? K tomu dvojice hláškujících astronautů se současnou technologií, bezvýchodná situace, armáda robotů a jedna docela nečekaná smrt. A navíc perfektní obsazení - Bruce Campbell potěší vždy a Walter "Čechov" Koenig si konečně po podržtažce ve Star Treku a záporákovi v Babylon 5 zahrál hlavní roli. Efekty mohly být trochu lepší, ale na druhou stranu na Měsíci se toho tolik vymyslet nedá a na béčko to vypadá obstojně. Originalitu cením, takže za 4*.(21.1.2016)

 • choze
  ***

  Tenhle intersoňácký komorní sci-fi horůrek svého času odkojil nejednoho puberťáka, mj. i mě. Tvůrci si totiž uměli zahákovat svou cílovku - který kluk nesnil o tom, že bude kosmonautem, bude řídit raketoplán a brázdit Měsíc v lunárním vozítku a který kluk neujížděl na nejrůznějších Transformerech a mechách. Tady si mohl užít obojího požehnaně, navíc s povětšinou slušnými triky a (ryze ateliérovou) výpravou a dvojkou startrekovský Walter Koenig-Bruce "Ash" Campbell. Dnes už mě ale tahají za uši triviální až otravné dialogy a mírně nudí nevyrovnané vypravěčské tempo, kdy v první půlce filmu stíhá jedna brutální časová zkratka druhou a v druhé půlce se děj maximálně natahuje prdelením se hrdinů po měsíční krajině sem a tam. Jinak tu samozřejmě najdete vše co do béčka z 80. let patří - kozy, závěrečnou likvidaci monster mohutným výbuchem a otevřený konec. Dokoukejte až do konce závěrečných titulků.(10.2.2007)

 • - Při telefonátu přibližně v 30. minutě je možné několikrát zahlédnout mikrofon filmového štábu. (eugeene)

 • - Vo filme sa objaví celkovo 5 verzií kyborgov zvaných Kaalium. (fefee)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace