Měsíční past

Peter Klein

Joseph LoDuca

Kevin Tent
  • petero

Raz dávno som na to videl upútavku a od vtedy som to túžil vidieť. Prvé nahliadnutie ma však od tohoto direct to video béčka brutálne odradilo. S triezvejším pohľadom je to však solídne spracovanie kde sa tvorca snažil to podať čo najvernejšie (napr. žiadny zvuk vo vesmíre), srší z toho strašidelné scifi, nasvietenie dobré, prostredie tiež fajn, keď to malo byť monumentálne tak to aj tak pôsobilo, roboti, mimozemšťanka, sex s mimozemšťankou v stane na mesiaci =), nálož v module čo by roztrhla aj celú planétu, všetko čo má správne sci-fi hororové béčko mať to malo.(31.10.2008)

No tvl-co vám budu povídat... Čekov bez silného rusáckého přízvuku a Eš bez motorové pily si to špacírujou po měsíci a fackujou se s transformerama. Celé je to tak dementní a špatné až je to nakonec vlastně svým způsobem zajímavé a člověk má tendenci tomu bezdůvodně fandit. Za mě 3 -nejsou to sice stejné 3 jako dávám obvykle, ale na to stejně sere pes-takže......(27.2.2014)

Dlouho hledané béčko, které jsem viděl coby náctiletej na OK3. Nemohl jsem si léta vzpomenout na název a už vůbec ne, že by tam měl hrát Bruce Campbell, až jsem na něj úplnou náhodou narazil. Shlédnuto. Dnes již snímek příšerně zestárl, proto hodnotím nekriticky, tak jak bych jej hodnotil někdy v roce 1991. Remake by nebyl špatnej. PS: Leigh Lombardi byla pěkná kost!(19.10.2012)

• kaylin

Aby to bylo alespoň nadprůměrné, tak tomu přece jenom něco chybí. Ta atmosféra by mohla být skvělá, ale není dotažená do konce. Trikově je to až moc jednoduché a divák může mít pocit, že je celkem očůrávaný. Ale herecky je to zajímavé a Bruce Campbell rozhodně potěší, stejně jako Walter Koenig. Ale ani na ten průměr to pro mě nesedlo.(7.11.2015)

• Pai-Mei

Smiešne herecké výkony hlavných prestaviteľov nezachránil ani pokus o vytvorenie špeciálnych efektov, nehovoriac o absurdnom hudobnom pozadí celého filmu. Režisér si mal zobrať príklad od dva roky staršieho Predátora, na ktorom vidieť, ako sa dá sci-fi horor dotiahnuť k dokonalosti. Dve hviezdy dávam za občasne hrorovo vydarené scény, vďaka ktorým som vydržal pozerať do konca.(13.6.2008)

• - Vo filme sa objaví celkovo 5 verzií kyborgov zvaných Kaalium. (fefee)

• - Při telefonátu přibližně v 30. minutě je možné několikrát zahlédnout mikrofon filmového štábu. (eugeene)