• ilclassico
  ***

  Poměrně originální zápletka, ve westernu určitě. Chtělo by to preciznější scénář. Samozřejmě, scenárista není žádný Shakespeare, občas to v ději drhne, hlavně v závěru. No na (netradiční) western to stačí. V rámci žánru za 3.(13.11.2017)

 • dopitak
  ***

  Netradiční, i když trochu vodnatý námět. Krásné scenérie kolem Rio Grande, starý bandoleros, dávná křivda, kouřové signály, osudová žena přepisující dějiny. Jenom ty charaktery jsou moc papírové, a způsob jakým Choya ukecá starého Rubrize je až moc nevěrohodný.(21.12.2013)

 • Mol
  ***

  YOU GOT ANY FRIENDS? MY GUNS! KINDFOLK? MY HORSE! Začátek filmu je rozjetý jako splašené stádo divokých mustangů. To se ovšem jen Choya snaží dostat živý z General Store. O pár minut později potká párek gaunerů, kteří roztáčí na western z roku 50 neobvyklí příběh. Příběh, který však postrádá akčnější momenty a tak velice rychle sklouzne do kaše jménem soup opera. Alespoň se dokáže Alan tvářit celý film dost drsně na to, aby se tahle cukrová dějová linka neproměnila v karamel. Film pouze na jednu projekci za život.(21.1.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace