Na cestě po Oděse (S04E03) (epizoda)

Na ceste po Odese

Dokumentární

Česko, 2007, 26 min

Otto Kallus

Miroslav Donutil (vyp.), Jiří Bartoška (vyp.)

Komentáře uživatelů k epizodě (4)

Obsah tvrdí, že: "Zlý jazykové ovšem tvrdí, že ta druhá polovina Oděsanů si dnes vydělává na obrovském kontejnerovém tržišti." Turistický sprievodca zase, že na tej tržnici sa dá kúpiť všetko, dokonca aj kalašnikov. Tie som tam nevidel, ale reálne granáty sa tam veru kúpiť vcelku v pohode dali:((11.12.2011)

133 národností a oni z toho urobia takúto ľahkú voľnú prehliadku mesta, nuž autori ma nepotešili. Keď to porovnám napríklad s prehliadkou Budapešti, tak toto je podarenejšie, dokonca aj Čechov navštívili, ukázali pár zvláštností a podivnosti, trocha irónie, navyše pekné mesto, bratia Slovania, je to sympatické, no ako dokument je to slabé.(14.6.2013)

Odesa je ako vidno moderná európska metropola, ktorá aj pamiatkovo vôbec nezaostáva za západom. 65%(18.3.2013)

Oděsa je přesně to místo, které chcete navštívit, pak obdivovat a pak odcestovat domů a pak si doma prohlížet video a fotky nafocené na místě.(13.2.2013)