Na cestě po El Quiché (S06E22) (epizoda)

Dokumentární

Česko, 2009, 26 min

Tomáš Kábele

Miroslav Donutil (vyp.), Jiří Bartoška (vyp.)

Komentáře uživatelů k epizodě (3)

TV/// Obsazení 6/10 Děj 8/10 Hudba 6/10 Efekty 9/10/// +je to zajímavé -snad jen, že zatím nemohu srovnávat/// Na tento pořad jsem se podíval poprvé a chtěl jsem napsat něco v tom smyslu, že jsou tři možnosti jak tyto krásy cizích prostředí navštívit. Buďto prstem po mapě (asi ta nejjednoduší možnost), nebo porstřednictvím tohoto pořadu (zřejmě ta nejpohodlnější možnost) ale nejlépe na vlastní pěst. Když o tom tak uvažuju, tak ta třetí možnost není zapotřebý. Tento pořad toho nabídne a ukáže hodně, obrázek o prostředí si uděláte a stejně, já bych se tam ztratil. Mazec je jak žijou dnešní indiáni, mají svoje vlastní rádio, TV a k tomu jim zůstali jejich tradice. Mimochodem všimli jste si, že ten moderátor toho rádia pouštěl hudbu na rádiu Panasonic? Tomu se říká pokrok :-)/// Celkem 74%///(11.2.2009)

Krásné cestování po kraji Guatemaly, kdy mě nejvíce zaujaly samozřejmě poměry ve společnosti. Krásné bylo, jak prodávali na tržišti kameny v pytlíku :) A teda jestli té paní bylo 35, a měla už 8 dětí a byla babičkou, tak jako drsné no...(28.12.2009)

• Paity

Nevím čím to, přitom všechny věci kolem mayské kultury/civilizace mne vždycky hodně braly. V podání Cestománie to ale nějak záhadně ztratilo na lesku.(10.5.2013)