Na cestě po jižním Laosu (S06E26) (epizoda)

Dokumentární

Česko, 2009, 26 min

Miroslav Donutil (vyp.), Jiří Bartoška (vyp.)

Komentáře uživatelů k epizodě (3)

TV/// Obsazení 9/10 Děj 9/10 Hudba 10/10 Efekty 9/10/// +bezchybně vybraný hudební doprovod, nádherná flóra, prostředí, sympatické obyvatelstvo, jejich kuchyně a příprava jídla -jen se tam podívat/// Neuvěřitelně kvalitní díl u kterého jsem nestíhal vstřebávat informace, protože jsem si více vychutnával obrazovou stránku. Díky hudebnímu doprovodu by se tento díl dal sledovat stále dokola a normálně mám chuť jít s hodnocením ještě výš protože to je prostě zážitek./// Celkem 93%///(23.3.2009)

Opravdu super díl Cestománie, který nabídne krásnou část Laosu. Příroda jedním slovem úchvatná a hádám, že i lidé budou docela příjemní.(10.5.2013)

Pote, co jsme se vratili z cesty po Laosu shodou nahod davali tento dokument a velmi me tesi, jak se jim podarilo vystihnout atmosferu a podchytit zajimava mista. Takhle se zije v Laosu. Moc povedeny dil.(10.4.2010)