Na cestě po maďarské pusztě (S06E32) (epizoda)

Dokumentární

Česko, 2009, 25 min

Otto Kallus

Martin Čech

Miroslav Donutil (vyp.), Jiří Bartoška (vyp.)

Komentáře uživatelů k epizodě (3)

TV/// Obsazení 6/10 Děj 7/10 Hudba 5/10 Efekty 7/10/// +zajímavé zvyky obyvatel -pro nás středoevropany to není tak exotické/// Do Maďarska je kousek, kamenem se tam dá dohodit. Proto tato část pro mě nebyla tak poutavá jako jiné z oblastí vzdálenějších./// Celkem 65%///(1.6.2009)

Zvláštní je, že snad ještě nikoho nenapadlo organizovat něco jako gastroturistiku - vzít turistu do maďarské obce, ubytovat ho a pár týdnů ho nacpávat maďarskou kuchyní. Zážitek zaručen, zvláště ve spojení s návštěvou některých maďarských lázní. Troufám si tvrdit, že maďarská kuchyně je pravděpodobně nejlepší na světě. Na druhou stranu asi nepřekvapí, že Maďaři drží evropské prvenství v počtu infarktů. Inu, i tady platí, že co je zdravé, není dobré (a vice versa).(2.6.2009)

Není to zrovna daleko, takže hodně z nás tam i bylo, nebo alespoň v přilehlém okolí. Z toho důvodu není důvod dávat nijak vysoké hodnocení.(6.5.2013)