Na cestě po Krkonoších (S07E01) (epizoda)

Na ceste po Krkonošiach

Dokumentární

Česko, 2009, 26 min

Miroslav Donutil (vyp.), Jiří Bartoška (vyp.)

Další ze zajímavých koutů naší země. I když kout je trochu nepřesné označení, Krkonoše jsou přece jen trochu výš. Těžko se v tomto díle dalo čekat něco jiného než zaměření na hory a zimní radovánky. Ale přece jen jedna zajímavá informace mi v hlavě uvízla - proč dostala Pec pod Sněžkou své jméno.(24.7.2013)

• Marek1991

Konečne som si tento diel o Krkonošoch dopozeral a musím priznať, že mi prišiel nezaujímavý. Buď je tento film zle natočený alebo sú zaujímavé asi ako bežná dedina na Slovensku, ja sa prikláňam k prvej možnosti. Veľa som sa nedozvedel a plietli tam sem tam zbytočnosti.(19.6.2013)

Osvědčený formát, v němž se Bartoška s Donutilem při komentářích doplňují přirozeně a nenuceně a přesto dokáží vnutit kouzlo představovaného místa.(6.7.2009)

Prostě Krkonoše, asi tak by se dalo popsat tenhle díl. Tyhle tuzemské díly je prostě těžké natočit. Všichni to známe a tak čeká každý něco navíc a moc se to nedostavuje.(6.5.2013)

TV/// Obsazení 8/10 Děj 9/10 Hudba 9/10 Efekty 10/10/// +nádherné záběry Krkonoš a okolní přírody, hudba z Gladiátora a další zdařilé hudební motivy, kupodivu jsem se hodně nového dozvěděl -snad to, že se to napoprvé nedá všechno pochytit/// Člověk (divák) basní nad tím jak je to jinde a především v exotických zemích krásné a potom stačí vidět jednu část z našeho prostředí a toto tvrzení vezme rychle za své./// Celkem 90%///(6.7.2009)