Na cestě po Jizerských horách (S07E04) (epizoda)

Dokumentární

Česko, 2009, 25 min

Miroslav Donutil (vyp.), Jiří Bartoška (vyp.)

V Jizerských horách jsem strávil překrásnou dovolenou, tak jsem se na tuhle část díval z nostalgie, jinak dávám přednost dílům z ciziny.(21.12.2009)

Tenhle kraj v okolí Jizerských hor mi nikdy moc nelákal (nemá to asi žádný racionální důvod, prostě mám tuto oblast tak zafixovanou). A ani po zhlédnutí tohoto dokumentu se atraktivita Jizerek pro mě nezvýšila. Vcelku průměrný a pro mě celkem nezajímavý díl.(25.7.2013)

Do Jizerek to mám, co by kamenem dohodil, a tak jsem se hodně zastyděl, když jsem uviděl místa, která jsem ještě v tomto krásném kraji nenavštívil. Asi jsem trochu ovlivněn tím, že jsou Jizerky kousek od mého bydliště, ale myslím, že tento díl se velmi povedl a navíc mě inspiroval a už se moc těším, až tam pěšky či na kole vyrazím.(11.8.2009)

Tentokrát plný počet. Autoři se soustředili na podstatné záležitosti, dokument je podbarven skvělou hudbou a k nádherným scenériím Jizerek snad není nutno nic dodávat.(11.8.2009)

• Paity

Jizerky jak je asi všichni už velmi podrobně známe. Prostě nic nového, taková klasika, chtělo by se říci o tomto dílu.(10.5.2013)