Na cestě po Britských Panenských ostrovech (S08E09) (epizoda)

Dokumentární

Česko, 2009, 26 min

Lucie Výborná

Lucie Výborná

Jakub Vrhel

Miroslav Donutil (vyp.), Jiří Bartoška (vyp.)

https://uloz.to/!vuSTBAkuP/na-ceste-po-britskych-panenskych-ostrovech-mp4 ke stazeni CZ(8.7.2017)

U týchto ostrovov platí prakticky to, čo som napísal k tým Americkým Panenským ostrovom. Škoda len, že si svoje ostrovy rozpredali ľuďom ako Rockefeller, Bronson, Kellner, či korporácii Amway, v ktorej som pracoval. Pre jednotlivca fajn, no pre zvyšok ľudí zlé, lebo si tú krásu nemôžu užívať. Našťastie nepredali všetko a nažívajú si tam fajn. Ja som pri pozeraní tohto dokumentu sa priam rozplýval na stoličke, úplne inú atmosféru mi to nahodilo a nadobudol som pocit bezstarostnosti a uvoľnenosti, škoda len, že tam nemôžem byť. Dokument prakticky opäť zvládnutý veľmi dobre.(19.6.2013)

TV/// Obsazení 6/10 Děj 8/10 Hudba 7/10 Prostředí 10/10/// +naprosto nádherné prostředí, velký relax -na úkor slabší historie, památek a kultury/// Tady by stačilo se tam na jeden den podívat. To se ale asi nesplní, tak jsem se alespoň namlsal prostřednictvím obrazovky. Kromě krásných záběrů ostrovy o moc víc nenabídnou, ale i tohle protentokrát stačilo./// Celkem 79%///(8.12.2009)

Britské Panenské ostrovy jsou rozhodně zajímavou destinací pro turisty. Jen kdybyste nemuseli být pomalu miliardáři, abyste si tam mohli pořádně užívat.(10.5.2013)