Na cestě po Réunionu (S08E13) (epizoda)

Dokumentární

Česko, 2009, 26 min

Miroslav Donutil (vyp.), Jiří Bartoška (vyp.)

Jeden z nejbohatších ostrovů Indického oceánu, krásné tanečnice salsy, kolony na silnicích, ostrovní fauna s pavouky tkající pavučiny o metrovém průměru, šedesát metrů vysoký vodopád, sklizeň vanilky, pálení rumu, želvy, hned několik vyznání, jedna z nejaktivnějších sopek naší planety a dokonce i masopust. Nevtíravý a velmi příjemný náhled do zajímavých kultur, okořeněný velmi civilním a uklidňujícím komentářem pánů Donutil/Bartoška. Sympaticky krátké, funkční, trefné, doplněné podmanivou hudbou. A pánové tentokrát i osobně!!(11.7.2013)

Mně Donutil ani Bartoška nevadí, právě naopak, ale jejich přihlouplé hlášky v tomhle cestopisném pořadu mi pořádně brnkají na nervy, takže víc jak tři jim nemohu udělit.(29.12.2009)

Solidní dokument, kde nad průměr vyčnívá téma: ostrov nádherné přírody všech barev, pohodových obyvatel nejen všech barev, ale i všech vyznání, a k tomu spolehlivý přísun eur francouzským penězovodem. Až podezřele to připomíná ráj. 70%.(2.1.2010)

Opět povedený dokument, nádherný ostrov a přítomnost obou komentátorů, tady i průvodců, byl příjemným zpestřením tohoto pořadu...(29.12.2009)

Připadalo mi to trochu jak prodloužený reklamní spot na exotiku v Indickém oceánu. Čekal jsem prostě více informací o jiné části téhle lokality.(6.5.2013)