Na cestě po jižní Arménii (S08E20) (epizoda)

Dokumentární

Česko, 2010, 26 min

Miroslav Donutil (vyp.), Jiří Bartoška (vyp.)

Komentáře uživatelů k epizodě (4)

TV/// Obyvatelé 7/10 Děj 8/10 Hudba 6/10 Prostředí 9/10/// +opět spousta zajímavých informací, tentokrát i něco z historie, krásné prostředí -monotónní hudba, někdy zbytečně dlouhé záběry/// Myslím, že opět zajímavá část. Někdy mě to ale přijde zbytečně utahané a někdy by si ta daná oblast zasloužila více prostoru, třebas památky. Takže někdy těžko hodnotil, rozhodně už to ale nemá takové kouzlo jako na začátku, když jsem viděl první části. Tentokrát to ještě příroda a obraz zachraňují./// Celkem 76%///(11.3.2010)

• Marek1991

Kto si myslel, že Arménsko bude natočené podobne zle ako Azerbajdžan, tak ten sa trafil. Opäť zaujímavá krajina podaná veľmi nudne a veľmi amatérsky, málo informácií, skrátka okrem takých, že Osmani vyvraždili okolo 1,5 milióna obyvateľov počas 1. svetovej vojny, že tam stojí najstarší kresťanský chrám, že sú dobrí vo financiách, že patria k najstarším národom a kresťanským tiež, ale hľadať tu veľa zaujímavostí je zbytočné, ani ako cestopis ani ako encyklopédia, skrátka slabé.(19.6.2013)

Arménie je pro našince poměrně neznámou destinací, o to více mne však zajímá a tenhle díl se vskutku povedl.(15.5.2013)

• jorgus

Tragicke..tenhle "cestopis" neukazal Armenii tak abych ji chtel navstvivit..natoceno v zime, takze vsude sedivo, obligatni prodlouzena navsteva vsemoznych zavodů, kdyz uz nejaka pamatka tak v tahlych petiminutoych naletech kamerou..trochu vice dynamiky a highlitu zeme, nez podrobneho zkoumani armenske duse..nebavilo me to, ale vubec..cestomanie jsou cim dal horsi, vetsinou kdybych na ne dal, tak me vubec nenalakaji spis odradi.(16.2.2010)