Na cestě po ruské Karélii (S10E04) (epizoda)

Dokumentární

Česko, 2010, 26 min

Hrají:

Miroslav Donutil (vyp.), Jiří Bartoška (vyp.)

Komentáře uživatelů k epizodě (3)

 • Deimos
  ****

  TV/// Obyvatelé 8/10 Děj 8/10 Hudba 6/10 Prostředí 9/10/// +krajina, místní tradice, kultura a obyvatelstvo -méně výrazný hudební doprovod/// Tentokrát rozhodně zajímavé prostředí ve kterém se žije úplně jinak než u nás. Nechtěl bych tam žít, ale podívat se tam by nebylo úplně na škodu, navíc je tam klid. Jen bych tam musel jet přes léto, protože 9 měsíců je tam zima./// Celkem 77%///(14.10.2010)

 • Marek1991
  ***

  I keď tento diel danú oblasť veľmi nepopísal, obávam sa, že ani veľmi nemal čo. Podobne ako diel o Onežskom jazere sa vyznačoval tunajšou kultúrou miestnych, problémami náboženstva, aj keď tu zažíva skôr obrodenie a samozrejme drsnou prírodou. Tieto ruské krajinky sú síce pekné, no neoplývajú výraznejšími pamiatkami napriek obrovskej rozlohe a tak dokumenty o nich zväčša hodnotím ako priemerné, lebo to je skôr nuda, kde keby aj spojili väčšie oblasti do filmu, tak by mu to možno skôr pomohlo.(4.8.2013)

 • Paity
  ***

  Není to úplně Rusko jak si ho každý představuje nebo jak ho každý zná. Na druhou stranu ale poznáte, kde jste. Takové zajímavé rozpolcení.(10.5.2013)