Na cestě po Berlíně (S10E05) (epizoda)

Dokumentární

Česko, 2010, 27 min

Miroslav Donutil (vyp.), Jiří Bartoška (vyp.)

Komentáře uživatelů k epizodě (5)

TV/// Obyvatelé 9/10 Děj 9/10 Hudba 7/10 Prostředí 9/10/// +obsáhlé, poutavé -mohlo být klidně více hudebního doprovodu/// Tak tentokrát mě to i bavilo (nejen že se mi to líbilo) a mám chuť se do Berlína podívat. Ještě jsem tam nebyl, takže místní památky, budovy a parky neznám, snad jen podle názvu, ale jestli je to opravdu tak idylické, rád bych se tam podíval./// Celkem 86%///(4.11.2010)

Jakožto vášnivý cestovatel začínám s cyklem Na cestě dílem věnovaným Berlínu. Skvěle ukazuje běžný život v německé metropoli. Třeba zmínka o letišti Tempelhof byla vskutku zajímava. Jen tak dál.(3.5.2012)

Tohle mě dostalo: "Na místě zrušené ranveje bude vytvořen městský park...a co chudáci developeři?" V Praze by něco takového vrtošivý stařík se svým dvorním horolezcem nikdy, ale skutečně nikdy nedopustili.(28.9.2010)

• klima777

Najdeme se v Berlíně? Klidně. Ovšem jedině bez rozverné asistence pánů Donutila a Bartošky. A tohle platí (IMHO) o celém cyklu Na cestě.(13.10.2010)

Je kolikrát až neuvěřitelné, když si člověk uvědomí, jak vlastně relativně blízko je německý Berlín. Tehdejší srdce třetí říše. Ale to do tohoto dokumentu až tak moc nepatří...(15.5.2013)