Na cestě po Oněžském jezeře (S10E08) (epizoda)

Dokumentární

Česko, 2010, 26 min

Miroslav Donutil (vyp.), Jiří Bartoška (vyp.)

Komentáře uživatelů k epizodě (3)

TV/// Obyvatelé 8/10 Děj 8/10 Hudba 9/10 Prostředí 8/10/// +oblast a prostředí ve kterém obyvatelé žijí, dlouholeté tradice venkova, architektura obydlí a budov, příjemný hudební doprovod -kdo je zvyklí na kvalitu asi ho nic nového nepřekvapí/// Opět obrazově slušné, hudebně dobře podkreslené se spoustou zajímavých informací o oblasti do které se jen tak někdo z nás nedostane. Trošku chudší obyvatelstvo (jež hůře shání práci, která v této oblasti prostě není) nijak neshazuje atraktivitu této oblasti./// Celkem 82%///(17.11.2010)

Tento diel mi utkvie v pamäti najmä kvôli tomu kameňu šungitu, ktorý vraj zbavuje vodu rôznych škodlivín, ktoré by vám mohli priniesť žalúdočné problémy. Tiež ma celkom zaujalo, že aj tu majú radi rôzne zábalové kúpele, no inak to bola taká klasika z vidieckeho Ruska, ktorá neoplýva výraznými pamiatkami, no vyznačuje sa drsnou prírodou. Človek im len drží palce, nech sa pozviechajú, či po lodiarskej stránke, náboženskej alebo celkovo.(4.8.2013)

Na jednu stranu něco úžasného, vzhledem k omezené šířce pořadu by si ale nejen jezero ale věci kolem zasloužily delší stopáž.(15.5.2013)