Na cestě po Budapešti (S10E13) (epizoda)

Dokumentární

Česko, 2010, 26 min

Otto Kallus

Martin Čech

Miroslav Donutil (vyp.), Jiří Bartoška (vyp.)

Komentáře uživatelů k epizodě (4)

TV/// Obyvatelé 7/10 Děj 9/10 Hudba 6/10 Prostředí 7/10/// +hodně informací, pro mě nových informací, občas i dost zajímavé -slabý hudební doprovod, pochopitelně tomu chybí víc přírody, tedy okolí města/// Brácha jednou v Budapěšti byl na výletě a říkal, že to je strašně škaredý město, potom se to snažil zlepšit tím, že říkal, že je možný, že procházeli jen ty nejzapadlejší a nejškaredší uličky. A v tomto mu tento pořád dává za pravdu, ono je totiž na co koukat. A obzvlášť noční Budapešť vypadá hezky. Takže asi má význam se tam podívat, ale ideálně s nějakým průvodcem :-)/// Celkem 76%///(28.12.2010)

• Marek1991

Budapešť je krásne mesto a dosť rozmanité, no tento dokument vám veľa neukáže a veľa nepovie, je to dosť slabé podľa mňa. Určite to chceli vtesnať do približne 26 až 27 minút, no potom to môže dopadnúť takto.(14.6.2013)

• Paity

O Budapešti asi tolik. Co do historického kontextu se samozřejmě řadí mezi to nej v Evropě. Ale kdo tam v posledních letech, hlavně od dob začátku krize byl, vidí, že to tam jde od desíti pěti. Kolikrát mám pocit, že tam snad ani nikdo neuklízí. I počet žebrajících je dost úděsný. Buďme rádi za naši matičku....(15.5.2013)

Konečně podařený díl, moc pěkné.(17.4.2011)