Na cestě po Kajmanských ostrovech (S12E12) (epizoda)

Dokumentární

Česko, 2011, 26 min

David Sís

Miroslav Donutil (vyp.), Jiří Bartoška (vyp.)

Každý to bude mít spojené asi s Kajmanem, neboli krokodýlem. Jinak vcelku povedená výprava tam, kam se ne zrovna každý dostane.(16.5.2013)

Za okny je zima jako prase, tak proč se alespoň virtuálně nepodívat někam za teplem. Kajmanské ostrovy, daňový ráj se spoustou nádherných pláží. Škoda, že kvůli hotelům, které na nich vznikají, mizí populace želv. Naštěstí ne všem je osud želv lhostejný, a proto zde lidé zakládají želví farmy, díky kterým snad želvy přežijí i v budoucnosti. Také zde můžete zažít úžasnou věc - koupání s rejnoky. Jeden z vynikajících dílů oblíbeného seriálu z produkce České televize. K vidění zde.(11.2.2012)

Ozaj pekné ostrovy. Kajmany sú malé a tak sa tvorcovia mohli vyhrať, osobne mi tu ani nemalo veľmi čo chýbať. Celkom zvládnuté.(17.6.2013)

S Jiřím Bartoškou a Miroslavem Donutilem na cestě za.. a vlastně od toho se mnohé odvíjí. Účast dvou známých a vážených zástupců české herecké scény je prvním dílem úspěchu. Tomu, že si cestopisný pořad drží stálou sledovanost, pak pochopitelně přispívá nevtíravý a velmi příjemný náhled do zajímavých kultur. Navíc je to krátké a funkční.(29.1.2019)