Na cestě po Atacamě (S12E25) (epizoda)

Dokumentární

Česko, 2012, 26 min

Hrají:

Miroslav Donutil (vyp.), Jiří Bartoška (vyp.)

Komentáře uživatelů k epizodě (5)

 • castor
  ****

  Tohle si dám vždycky rád.. Nevtíravý a velmi příjemný náhled do zajímavých kultur, okořeněný velmi civilním komentářem pánů Donutil/Bartoška. Sympaticky krátké, funkční, trefné, doplněné podmanivou hudbou. Tvůrci navíc téměř každý díl stihnou ovonět jídlem, atmosférou ulic, pamětihodnostmi a zvyklostmi lidí.. tenhle díl je přesně o tom a diváka může jen a jen těšit, že cyklus si svou kvalitu drží už slušnou řádku let.(1.11.2012)

 • duklak2
  ***

  Velmi sucho a prázdno. Nechtěl bych tam žít, ale i přesto je mým snem tuto krajinu navštívit a prozkoumat. Celá krajina se každoročně těší na Rallye Dakar. Místní prostředí se dokonale na tuto akci hodí a je dobré, že se tam rallye jede, poněvadž přitáhne mraky lidí, kteří se alespoň s touto trochu zapomenutou krajinou seznámí.(19.3.2012)

 • Marek1991
  **

  Po pozretí tohto dokumentu neviem, či v tej Atacame naozaj takmer nič nie je alebo len zle spracovali tento film, rozhodne som sa teda veľa nedozvedel.(18.7.2013)

 • Paity
  ****

  Je to sice neskutečná pustina, ale zároveň to i svým způsobem láká. Přesto si ale neumím představit, jak to mohl někdy někdo překonávat. Neuvěřitelné.(21.5.2013)

 • lubospoti
  ***

  Kamera a režie: Jaroslav Jindra.(14.10.2014)