Na cestě po Tasmánii (S12E29) (epizoda)

Dokumentární

Česko, 2012, 26 min

Miroslav Donutil (vyp.), Jiří Bartoška (vyp.)

Moc hezké. Krásná příroda, endemicky se vyskytující organismy - to by mě hodně lákalo. A taky mě tento díl nalákal k ochutnání tasmánského vína - nejlépe od našeho vinaře :).(8.2.2018)

Stříhat 350 ovcí denně? Ne, děkuji, tam žít opravdu nechci:)(23.4.2012)

Tohle si dám vždycky rád.. Nevtíravý a velmi příjemný náhled do zajímavých kultur, okořeněný velmi civilním a uklidňujícím komentářem pánů Donutil/Bartoška. Sympaticky krátké, funkční, trefné, doplněné podmanivou hudbou. Tvůrci navíc téměř každý díl stihnou ovonět jídlem, atmosférou ulic, pamětihodnostmi a zvyklostmi lidí.. tenhle díl je přesně o tom a diváka může jen a jen těšit, že cyklus si svou kvalitu drží už slušnou řádku let.(28.5.2013)

Tasmánie se svým tasmánským čertem, kterého proslavil ze všeho nejvíce asi jeden kreslený seriál na Cartoon Network je skutečně zajímavou destinací.(21.5.2013)

Zase raz krasne rozpravanie, ktore som donutil pozerat celu rodinu, a pravdu poviem boli nadseni. Zase sme sa dozvedeli vela novych veci, a vlastne bol to moj prvy dokument o Tasmanii ako takej. Velmi prijemne hlasy sprevadzajuce pomale putovanie ostrovom svojsky ukludnuju divaka.(24.4.2012)