Na cestě po Tasmánii (S12E29) (epizoda)

Dokumentární

Česko, 2012, 26 min

Hrají:

Miroslav Donutil (vyp.), Jiří Bartoška (vyp.)
 • nessbeal
  ****

  Zase raz krasne rozpravanie, ktore som donutil pozerat celu rodinu, a pravdu poviem boli nadseni. Zase sme sa dozvedeli vela novych veci, a vlastne bol to moj prvy dokument o Tasmanii ako takej. Velmi prijemne hlasy sprevadzajuce pomale putovanie ostrovom svojsky ukludnuju divaka.(24.4.2012)

 • duklak2
  ***

  Stříhat 350 ovcí denně? Ne, děkuji, tam žít opravdu nechci:)(23.4.2012)

 • Paity
  ****

  Tasmánie se svým tasmánským čertem, kterého proslavil ze všeho nejvíce asi jeden kreslený seriál na Cartoon Network je skutečně zajímavou destinací.(21.5.2013)

 • castor
  ****

  Tohle si dám vždycky rád.. Nevtíravý a velmi příjemný náhled do zajímavých kultur, okořeněný velmi civilním a uklidňujícím komentářem pánů Donutil/Bartoška. Sympaticky krátké, funkční, trefné, doplněné podmanivou hudbou. Tvůrci navíc téměř každý díl stihnou ovonět jídlem, atmosférou ulic, pamětihodnostmi a zvyklostmi lidí.. tenhle díl je přesně o tom a diváka může jen a jen těšit, že cyklus si svou kvalitu drží už slušnou řádku let.(28.5.2013)

 • Monika95
  ****

  Moc hezké. Krásná příroda, endemicky se vyskytující organismy - to by mě hodně lákalo. A taky mě tento díl nalákal k ochutnání tasmánského vína - nejlépe od našeho vinaře :).(8.2.2018)