Na cestě po Ázerbájdžánu (S06E10) (epizoda)

Na ceste po Azerbajdžane

Dokumentární

Česko, 2008, 26 min

Miroslav Donutil (vyp.), Jiří Bartoška (vyp.)
  • Marek1991

Musím priznať, že niečo som sa o Azerbajdžane dozvedel, aj keď to boli skôr také veci, ktoré mňa zatiaľ menej zaujímajú a možno z nich veľa zabudnem, no aj tak si myslím, že to bol nezvládnutý dokument. V Azerbajdžane bola Eurovízia a videl som mnoho z toho ich kraja v rôznych ukážkach, ale v tomto filme akoby nič neukázali, nič nepovedali. Zle predstavené hlavné mesto a aj celý štát a pritom to je veľmi zaujímavé územie.(19.6.2013)

pekny dokument ktory mi pripomenul krasy krajiny, ktoru som navstivil v 2013. videl som miesta kam som sa zial nedostal a aj take, o ktorych som nevedel. celkovo odporucam si pozriet takyto dokument pred vycestovanim, clovek dostane celkom dobre info o tom co sa da v krajine vidiet a kam treba urcite ist. @ Marek1991: krajina zila z Eurovizie len pocas jej konania, po sutazi je vsetko uzavrete, vlastne sa nikam nedostanes cez brany, cize spomenut to vlastne v dokumente podla mna nema cenu. co si videl v reklamnych zaberoch z eurovizie nemusi mat nic spolocne so skutocnym razom krajiny, cize take zabery by som bral aj z rezervou. treba este pripomenut ze dokument ma 26min a tam sa toho vela nestihne, len taky prierez, ktory bol podla mna zvladnuty na urovni.(2.2.2014)