poster

Na cestě (TV seriál)

Dokumentární

Česko, 2006–2020, 240 h 56 min (Minutáž: 25–30 min)

Režie:

Jaromír Marek, Jiří Diarmaid Novák, Otto Kallus, Jana Počtová, Mojmír Kučera, Jana Boršková, Miroslav Náplava, Petr Horký, David Sís, Martin Čech, Linda Kallistová Jablonská, Robert Valica, Radovan Síbrt, Jakub Tabery, Martin Kopp, Tomáš Kábele, Jan Bělohlavý, Lucie Výborná, Jaroslav Jindra, Tomáš Obermaier, Roman Vašíček, Daniel Kupšovský, Dan Svátek, Nenad Djapić, Tomáš Potočný, Markéta Nešlehová, Václav Müller, Ondřej Provazník, Lucie Matějíčka Sehnalová, Magdaléna Sochorová, Michal Varga, Tomáš Hodan, Petr Slavík, Petr Ryšavý, Adéla Špaljová, Lukáš Milota, Pavel Holý, Tereza Nvotová, Rudolf Tesáček, Tomáš Kudrna, Miloš Brunner, Ondřej Kavan, Martin Froyda, Karolína Kočí, Kateřina Bělohradská, Martin Dušek
(další profese)

Komentáře uživatele castor k tomuto TV seriálu

 • Na cestě po Ománu (S01E06) (epizoda) (2006)
  ****

  Indonéské číslice, nepracující Ománci – makající Indové, archeologické nálezy, sběrači kadidla, smlouvání s trhovci, pouliční turnaje ve stolních hrách, sultánův palác, největší koberec světa tkaný po čtyři roky, ruční výroba lodí, obří želvy karety, kladivouni chutnající mouchám, beduíni. Tohle si dám vždycky rád.. Nevtíravý a velmi příjemný náhled do zajímavých kultur, okořeněný velmi civilním komentářem pánů Donutil/Bartoška. Sympaticky krátké, funkční, trefné, doplněné podmanivou hudbou.(18.8.2013)

 • Na cestě po Albánii (S02E08) (epizoda) (2006)
  ****

  Země plná bunkrů, antických památek i horkokrevných lidí a v podání pánů Bartoška a Donutil zase něco trochu jiného. Sympaticky krátké, funkční, trefné, doplněné podmanivou hudbou. Každý díl dokáže nějak zaujmout, každý přidá řadu zajímavostí.(29.6.2016)

 • Na cestě po Kapverdských ostrovech (S02E28) (epizoda) (2007)
  ****

  Už bych se opakoval. Příjemná pohlednice do jiných kultur, jiných gastronomií, jiných mentalit. Pozemský ráj s kusy pouště, který se pojí s piráty a překladištěm otroků, a který bojuje s nedostatkem vody. Někdejší solné doly, současná výroba grogu. Život tu plyne pomalu, lidé rádi relaxují u zvuku tradičního hudebního nástroje cavaqinho nebo zdolávají svahy sopky. A hlavně tu mají šest žen na jednoho muže. No, prostě pozemský ráj.(5.8.2015)

 • Na cestě po Belize (S02E36) (epizoda) (2007)
  ****

  S Jiřím Bartoškou a Miroslavem Donutilem na cestě za.. a vlastně od toho se mnohé odvíjí. Účast dvou známých a vážených zástupců české herecké scény je prvním dílem úspěchu. Tomu, že si cestopisný pořad drží stálou sledovanost, pak pochopitelně přispívá civilní, nevtíravý a velmi příjemný náhled do zajímavých kultur. Navíc je to krátké a funkční.(1.2.2019)

 • Na cestě po Jeruzalémě (S04E20) (epizoda) (2008)
  ***

  S Jiřím Bartoškou a Miroslavem Donutilem na cestě za.. a vlastně od toho se mnohé odvíjí. Účast dvou známých a vážených zástupců české herecké scény je prvním dílem úspěchu. Tomu, že si cestopisný pořad drží stálou sledovanost, pak pochopitelně přispívá civilní, nevtíravý a velmi příjemný náhled do zajímavých kultur. Navíc je to krátké a funkční.(11.2.2019)

 • Na cestě po Réunionu (S08E13) (epizoda) (2009)
  ****

  Jeden z nejbohatších ostrovů Indického oceánu, krásné tanečnice salsy, kolony na silnicích, ostrovní fauna s pavouky tkající pavučiny o metrovém průměru, šedesát metrů vysoký vodopád, sklizeň vanilky, pálení rumu, želvy, hned několik vyznání, jedna z nejaktivnějších sopek naší planety a dokonce i masopust. Nevtíravý a velmi příjemný náhled do zajímavých kultur, okořeněný velmi civilním a uklidňujícím komentářem pánů Donutil/Bartoška. Sympaticky krátké, funkční, trefné, doplněné podmanivou hudbou. A pánové tentokrát i osobně!!(11.7.2013)

 • Na cestě po Benátkách (S08E24) (epizoda) (2010)
  ****

  Tohle si dám vždycky rád.. Nevtíravý a velmi příjemný náhled do zajímavých kultur, okořeněný velmi civilním komentářem pánů Donutil/Bartoška. Sympaticky krátké, funkční, trefné, doplněné podmanivou hudbou. Tvůrci navíc téměř každý díl stihnou ovonět jídlem, atmosférou ulic, pamětihodnostmi a zvyklostmi lidí..(5.1.2012)

 • Na cestě po Holandsku (S08E33) (epizoda) (2010)
  ****

  Tohle si dám vždycky rád.. Nevtíravý a velmi příjemný náhled do zajímavých kultur, okořeněný velmi civilním komentářem pánů Donutil/Bartoška. Sympaticky krátké, funkční, trefné, doplněné podmanivou hudbou. Tvůrci navíc téměř každý díl stihnou ovonět jídlem, atmosférou ulic, pamětihodnostmi a zvyklostmi lidí..(16.1.2012)

 • Na cestě po západním Götalandu (S10E21) (epizoda) (2011)
  ****

  Tohle si dám vždycky rád.. Nevtíravý a velmi příjemný náhled do zajímavých kultur, okořeněný velmi civilním komentářem pánů Donutil/Bartoška. Sympaticky krátké, funkční, trefné, doplněné podmanivou hudbou. Tvůrci navíc téměř každý díl stihnou ovonět jídlem, atmosférou ulic, pamětihodnostmi a zvyklostmi lidí.. tenhle díl je přesně o tom a diváka může jen a jen těšit, že cyklus si svou kvalitu drží už slušnou řádku let.(5.10.2012)

 • Na cestě po Guantánamu (S10E25) (epizoda) (2011)
  ****

  Tohle si dám vždycky rád.. Nevtíravý a velmi příjemný náhled do zajímavých kultur, okořeněný velmi civilním komentářem pánů Donutil/Bartoška. Sympaticky krátké, funkční, trefné, doplněné podmanivou hudbou. Tvůrci navíc téměř každý díl stihnou ovonět jídlem, atmosférou ulic, pamětihodnostmi a zvyklostmi lidí..(14.12.2011)

 • Na cestě po Váránasí (S10E29) (epizoda) (2011)
  ****

  Tohle si dám vždycky rád.. Nevtíravý a velmi příjemný náhled do zajímavých kultur, okořeněný velmi civilním komentářem pánů Donutil/Bartoška. Sympaticky krátké, funkční, trefné, doplněné podmanivou hudbou. Tvůrci navíc téměř každý díl stihnou ovonět jídlem, atmosférou ulic, pamětihodnostmi a zvyklostmi lidí..(12.8.2012)

 • Na cestě po Matabelsku (S10E30) (epizoda) (2011)
  ****

  Znovu právem v červeném.. Nevtíravý a velmi příjemný náhled do zajímavých kultur, okořeněný velmi civilním komentářem pánů Donutil/Bartoška. Sympaticky krátké, funkční, trefné, doplněné podmanivou hudbou. Tvůrci navíc téměř každý díl stihnou ovonět jídlem, atmosférou ulic, pamětihodnostmi a zvyklostmi lidí..(5.3.2012)

 • Na cestě po Leinsteru (S10E35) (epizoda) (2011)
  ****

  Tohle si dám vždycky rád.. Nevtíravý a velmi příjemný náhled do zajímavých kultur, okořeněný velmi civilním komentářem pánů Donutil/Bartoška. Sympaticky krátké, funkční, trefné, doplněné podmanivou hudbou. Tvůrci navíc téměř každý díl stihnou ovonět jídlem, atmosférou ulic, pamětihodnostmi a zvyklostmi lidí..(28.1.2012)

 • Na cestě po severním Veracruzu (S10E36) (epizoda) (2011)
  ****

  Tohle si dám vždycky rád.. Nevtíravý a velmi příjemný náhled do zajímavých kultur, okořeněný velmi civilním komentářem pánů Donutil/Bartoška. Sympaticky krátké, funkční, trefné, doplněné podmanivou hudbou. Tvůrci navíc téměř každý díl stihnou ovonět jídlem, atmosférou ulic, pamětihodnostmi a zvyklostmi lidí..(29.4.2012)

 • Na cestě po středním Zimbabwe (S10E41) (epizoda) (2011)
  ****

  Tohle si dám vždycky rád.. Nevtíravý a velmi příjemný náhled do zajímavých kultur, okořeněný velmi civilním komentářem pánů Donutil/Bartoška. Sympaticky krátké, funkční, trefné, doplněné podmanivou hudbou. Tvůrci navíc téměř každý díl stihnou ovonět jídlem, atmosférou ulic, pamětihodnostmi a zvyklostmi lidí..(17.6.2012)

 • Na cestě po Bangkoku (S12E02) (epizoda) (2011)
  ****

  Čím víc se město zvětšovalo, tím víc se zkracovalo jeho jméno. Město andělů s mnoha velkolepými stavbami, tradiční jídlo, červené lucerny, říční autobusy, symbolické mytí soch, lidé živořící nejen ve slumech, keramická dílna. Znovu nevtíravý pohled do kultury, o které se většině z nás může, co se osobní návštěvy týče, jen zdát. Sympaticky krátké, funkční, trefné, doplněné podmanivou hudbou.(12.4.2014)

 • Na cestě po Manhattanu (S12E05) (epizoda) (2011)
  ****

  Tohle si dám vždycky rád.. Nevtíravý a velmi příjemný náhled do zajímavých kultur, okořeněný velmi civilním komentářem pánů Donutil/Bartoška. Sympaticky krátké, funkční, trefné, doplněné podmanivou hudbou. Tvůrci navíc téměř každý díl stihnou ovonět jídlem, atmosférou ulic, pamětihodnostmi a zvyklostmi lidí..(17.2.2012)

 • Na cestě po severním Isánu (S12E08) (epizoda) (2011)
  ****

  Tohle si dám vždycky rád.. Nevtíravý a velmi příjemný náhled do zajímavých kultur, okořeněný velmi civilním komentářem pánů Donutil/Bartoška.(10.11.2011)

 • Na cestě po Teruelu (S12E09) (epizoda) (2011)
  ****

  Tohle si dám vždycky rád.. Nevtíravý a velmi příjemný náhled do zajímavých kultur, okořeněný velmi civilním komentářem pánů Donutil/Bartoška. Sympaticky krátké, funkční, trefné, doplněné podmanivou hudbou. Tvůrci každý díl navíc stihnou ovonět jídlem, atmosférou ulic, pamětihodnostmi a zvyklostmi lidí..(22.11.2011)

 • Na cestě po Kachetii (S12E10) (epizoda) (2011)
  ****

  Tohle si dám vždycky rád.. Nevtíravý a velmi příjemný náhled do zajímavých kultur, okořeněný velmi civilním komentářem pánů Donutil/Bartoška. Sympaticky krátké, funkční, trefné, doplněné podmanivou hudbou. Tvůrci navíc téměř každý díl stihnou ovonět jídlem, atmosférou ulic, pamětihodnostmi a zvyklostmi lidí..(25.12.2011)

 • Na cestě po Kajmanských ostrovech (S12E12) (epizoda) (2011)
  ****

  S Jiřím Bartoškou a Miroslavem Donutilem na cestě za.. a vlastně od toho se mnohé odvíjí. Účast dvou známých a vážených zástupců české herecké scény je prvním dílem úspěchu. Tomu, že si cestopisný pořad drží stálou sledovanost, pak pochopitelně přispívá nevtíravý a velmi příjemný náhled do zajímavých kultur. Navíc je to krátké a funkční.(29.1.2019)

 • Na cestě po Podkarpatské Rusi (S12E13) (epizoda) (2011)
  ****

  Tohle si dám vždycky rád.. Nevtíravý a velmi příjemný náhled do zajímavých kultur, okořeněný velmi civilním komentářem pánů Donutil/Bartoška. Sympaticky krátké, funkční, trefné, doplněné podmanivou hudbou. Tvůrci navíc téměř každý díl stihnou ovonět jídlem, atmosférou ulic, pamětihodnostmi a zvyklostmi lidí..(19.3.2012)

 • Na cestě po Tonkinu (S12E14) (epizoda) (2012)
  ***

  Tohle si dám vždycky rád.. Nevtíravý a velmi příjemný náhled do zajímavých kultur, okořeněný velmi civilním komentářem pánů Donutil/Bartoška. Sympaticky krátké, funkční, trefné, doplněné podmanivou hudbou. Tvůrci navíc téměř každý díl stihnou ovonět jídlem, atmosférou ulic, pamětihodnostmi a zvyklostmi lidí..(28.7.2012)

 • Na cestě po Sicílii (S12E15) (epizoda) (2012)
  ****

  Tohle si dám vždycky rád.. Nevtíravý a velmi příjemný náhled do zajímavých kultur, okořeněný velmi civilním komentářem pánů Donutil/Bartoška. Sympaticky krátké, funkční, trefné, doplněné podmanivou hudbou. Tvůrci navíc téměř každý díl stihnou ovonět jídlem, atmosférou ulic, pamětihodnostmi a zvyklostmi lidí..(18.5.2012)

 • Na cestě po Barceloně (S12E18) (epizoda) (2012)
  ****

  Znovu moc dobré, díky za to. Nevtíravý a velmi příjemný náhled do zajímavých kultur, okořeněný velmi civilním a uklidňujícím komentářem pánů Donutil/Bartoška. Sympaticky krátké, funkční, trefné, doplněné podmanivou hudbou. Tvůrci navíc téměř každý díl stihnou ovonět jídlem, atmosférou ulic, pamětihodnostmi a zvyklostmi lidí.(16.11.2013)

 • Na cestě po Kopaoniku (S12E20) (epizoda) (2012)
  ****

  Znovu dobré, znovu právem v červených číslech. Sympaticky krátké, funkční, trefné, doplněné podmanivou hudbou. Tohle prostě musí i po těch letech bavit, samozřejmě také díky velmi civilnímu a uklidňujícímu komentáři pánů Donutil/Bartoška.(18.1.2014)

 • Na cestě po Surinu (S12E23) (epizoda) (2012)
  ****

  Tohle si dám vždycky rád.. Nevtíravý a velmi příjemný náhled do zajímavých kultur, okořeněný velmi civilním a uklidňujícím komentářem pánů Donutil/Bartoška. Sympaticky krátké, funkční, trefné, doplněné podmanivou hudbou. Tvůrci navíc téměř každý díl stihnou ovonět jídlem, atmosférou ulic, pamětihodnostmi a zvyklostmi lidí.. tenhle díl je přesně o tom a diváka může jen a jen těšit, že cyklus si svou kvalitu drží už slušnou řádku let.(16.6.2013)

 • Na cestě po Jižní Austrálii (S12E24) (epizoda) (2012)
  ****

  Tohle si dám vždycky rád.. Nevtíravý a velmi příjemný náhled do zajímavých kultur, okořeněný velmi civilním komentářem pánů Donutil/Bartoška. Sympaticky krátké, funkční, trefné, doplněné podmanivou hudbou. Tvůrci navíc téměř každý díl stihnou ovonět jídlem, atmosférou ulic, pamětihodnostmi a zvyklostmi lidí.. tenhle díl je přesně o tom a diváka může jen a jen těšit, že cyklus si svou kvalitu drží už slušnou řádku let.(23.12.2012)

 • Na cestě po Atacamě (S12E25) (epizoda) (2012)
  ****

  Tohle si dám vždycky rád.. Nevtíravý a velmi příjemný náhled do zajímavých kultur, okořeněný velmi civilním komentářem pánů Donutil/Bartoška. Sympaticky krátké, funkční, trefné, doplněné podmanivou hudbou. Tvůrci navíc téměř každý díl stihnou ovonět jídlem, atmosférou ulic, pamětihodnostmi a zvyklostmi lidí.. tenhle díl je přesně o tom a diváka může jen a jen těšit, že cyklus si svou kvalitu drží už slušnou řádku let.(1.11.2012)

 • Na cestě po západní Kambodži (S12E28) (epizoda) (2012)
  ****

  Nevtíravý a velmi příjemný náhled do zajímavých kultur, okořeněný velmi civilním a uklidňujícím komentářem pánů Donutil/Bartoška. Sympaticky krátké, funkční, trefné, doplněné podmanivou hudbou. Tvůrci navíc téměř každý díl stihnou ovonět jídlem, atmosférou ulic, pamětihodnostmi a zvyklostmi lidí..(4.10.2013)

 • Na cestě po Tasmánii (S12E29) (epizoda) (2012)
  ****

  Tohle si dám vždycky rád.. Nevtíravý a velmi příjemný náhled do zajímavých kultur, okořeněný velmi civilním a uklidňujícím komentářem pánů Donutil/Bartoška. Sympaticky krátké, funkční, trefné, doplněné podmanivou hudbou. Tvůrci navíc téměř každý díl stihnou ovonět jídlem, atmosférou ulic, pamětihodnostmi a zvyklostmi lidí.. tenhle díl je přesně o tom a diváka může jen a jen těšit, že cyklus si svou kvalitu drží už slušnou řádku let.(28.5.2013)

 • Na cestě po Merojském ostrově (S12E30) (epizoda) (2012)
  ****

  Tohle si dám vždycky rád.. Nevtíravý a velmi příjemný náhled do zajímavých kultur, okořeněný velmi civilním komentářem pánů Donutil/Bartoška. Sympaticky krátké, funkční, trefné, doplněné podmanivou hudbou. Tvůrci navíc téměř každý díl stihnou ovonět jídlem, atmosférou ulic, pamětihodnostmi a zvyklostmi lidí.. tenhle díl je přesně o tom a diváka může jen a jen těšit, že cyklus si svou kvalitu drží už slušnou řádku let.(28.3.2013)

 • Na cestě po údolí Baliem (S12E31) (epizoda) (2012)
  ****

  Tohle si dám vždycky rád.. Nevtíravý a velmi příjemný náhled do zajímavých kultur, okořeněný velmi civilním a uklidňujícím komentářem pánů Donutil/Bartoška. Sympaticky krátké, funkční, trefné, doplněné podmanivou hudbou. Tvůrci navíc téměř každý díl stihnou ovonět jídlem, atmosférou ulic, pamětihodnostmi a zvyklostmi lidí.. znovu skvělé!!(13.8.2013)

 • Na cestě po Mexiku (S12E33) (epizoda) (2012)
  ****

  Tohle si dám vždycky rád.. Nevtíravý a velmi příjemný náhled do zajímavých kultur, okořeněný velmi civilním komentářem pánů Donutil/Bartoška. Sympaticky krátké, funkční, trefné, doplněné podmanivou hudbou. Tvůrci navíc téměř každý díl stihnou ovonět jídlem, atmosférou ulic, pamětihodnostmi a zvyklostmi lidí.. tenhle díl je přesně o tom a diváka může jen a jen těšit, že cyklus si svou kvalitu drží už slušnou řádku let.(28.4.2013)

 • Na cestě po Leticii (S12E36) (epizoda) (2012)
  ****

  Znovu právem v červených číslech. Nevtíravý a velmi příjemný náhled do zajímavých kultur, okořeněný velmi civilním komentářem pánů Donutil/Bartoška. Sympaticky krátké, funkční, trefné, doplněné podmanivou hudbou. Tvůrci navíc téměř každý díl stihnou ovonět jídlem, atmosférou ulic, pamětihodnostmi a zvyklostmi lidí..(30.1.2013)

 • Na cestě po Trentinu (S12E37) (epizoda) (2012)
  ****

  Červená čísla tomuhle cyklu sluší. Nevtíravý a velmi příjemný náhled do zajímavých kultur, okořeněný velmi civilním a uklidňujícím komentářem pánů Donutil/Bartoška. Sympaticky krátké, funkční, trefné, doplněné podmanivou hudbou. Tvůrci navíc téměř každý díl stihnou ovonět jídlem, atmosférou ulic, pamětihodnostmi a zvyklostmi lidí.. tenhle díl je přesně o tom a diváka může jen a jen těšit, že cyklus si svou kvalitu drží už slušnou řádku let.(2.8.2013)

 • Na cestě po Puertu Escondidu (S14E01) (epizoda) (2012)
  ****

  Tohle si dám vždycky rád.. Nevtíravý a velmi příjemný náhled do zajímavých kultur, okořeněný velmi civilním komentářem pánů Donutil/Bartoška. Sympaticky krátké, funkční, trefné, doplněné podmanivou hudbou. Tvůrci navíc téměř každý díl stihnou ovonět jídlem, atmosférou ulic, pamětihodnostmi a zvyklostmi lidí.. tenhle díl je přesně o tom a diváka může těšit, že cyklus si svou kvalitu drží už slušnou řádku let.(5.9.2012)

 • Na cestě po Izmiru (S14E02) (epizoda) (2012)
  ****

  Tohle si dám vždycky rád.. Nevtíravý a velmi příjemný náhled do zajímavých kultur, okořeněný velmi civilním komentářem pánů Donutil/Bartoška. Sympaticky krátké, funkční, trefné, doplněné podmanivou hudbou. Tvůrci navíc téměř každý díl stihnou ovonět jídlem, atmosférou ulic, pamětihodnostmi a zvyklostmi lidí.. tenhle díl je přesně o tom (zábava mladých Turků, slavný žhář nebo starý lis na olivy) a diváka může jen a jen těšit, že cyklus si svou kvalitu drží už slušnou řádku let.(10.9.2012)

 • Na cestě po Viktorii (S14E03) (epizoda) (2012)
  ****

  Sympaticky krátké, funkční, trefné, doplněné podmanivou hudbou. Tvůrci navíc téměř každý díl stihnou ovonět jídlem, atmosférou ulic, pamětihodnostmi a zvyklostmi lidí..A diváka může jen a jen těšit, že cyklus si svou kvalitu drží už slušnou řádku let.(9.9.2013)

 • Na cestě po Wallisu (S14E06) (epizoda) (2012)
  ****

  Sympaticky krátké, funkční, trefné, doplněné podmanivou hudbou. Tvůrci navíc téměř každý díl stihnou ovonět jídlem, atmosférou ulic, pamětihodnostmi a zvyklostmi lidí..(24.9.2013)

 • Na cestě po Jayapuře a Biaku (S14E10) (epizoda) (2012)
  ****

  Tohle si dám vždycky rád.. Nevtíravý a velmi příjemný náhled do zajímavých kultur, okořeněný velmi civilním komentářem pánů Donutil/Bartoška. Sympaticky krátké, funkční, trefné, doplněné podmanivou hudbou. Tvůrci navíc téměř každý díl stihnou ovonět jídlem, atmosférou ulic, pamětihodnostmi a zvyklostmi lidí.. tenhle díl je přesně o tom a diváka může jen a jen těšit, že cyklus si svou kvalitu drží už slušnou řádku let.(8.12.2012)

 • Na cestě po severním Luzonu (S14E14) (epizoda) (2013)
  ****

  Tohle si dám vždycky rád.. Nevtíravý a velmi příjemný náhled do zajímavých kultur, okořeněný velmi civilním komentářem pánů Donutil/Bartoška. Sympaticky krátké, funkční, trefné, doplněné podmanivou hudbou. Tvůrci navíc téměř každý díl stihnou ovonět jídlem, atmosférou ulic, pamětihodnostmi a zvyklostmi lidí..(15.5.2013)

 • Na cestě po severu Makedonie (S14E20) (epizoda) (2013)
  ****

  Tohle si dám vždycky rád.. Nevtíravý a velmi příjemný náhled do zajímavých kultur, okořeněný velmi civilním komentářem pánů Donutil/Bartoška. Sympaticky krátké, funkční, trefné, doplněné podmanivou hudbou. Tvůrci navíc téměř každý díl stihnou ovonět jídlem, atmosférou ulic, pamětihodnostmi a zvyklostmi lidí.. tenhle díl je přesně o tom (fazolová stálice jídelníčku, několikadenní albánská svatba, cesty, které vyšlapávají ovce) a diváka může jen a jen těšit, že cyklus si svou kvalitu drží už slušnou řádku let.(24.2.2013)

 • Na cestě po jižním Finsku (S14E28) (epizoda) (2013)
  ****

  Nevtíravý a velmi příjemný náhled do zajímavých kultur, okořeněný velmi civilním a uklidňujícím komentářem pánů Donutil/Bartoška. Sympaticky krátké, funkční, trefné, doplněné podmanivou hudbou. Tvůrci navíc téměř každý díl stihnou ovonět jídlem, atmosférou ulic, pamětihodnostmi a zvyklostmi lidí..(20.10.2013)

 • Na cestě po Colónu (S14E32) (epizoda) (2013)
  ****

  Jo jo, nevtíravý a velmi příjemný náhled do zajímavých kultur, okořeněný velmi civilním a uklidňujícím komentářem pánů Donutil/Bartoška.(10.5.2014)

 • Na cestě po ostrově Moorea (S14E36) (epizoda) (2013)
  ****

  Nedaleko od Tahiti, polynéský tanec, tetování, animační programy pro turisty, korálové útesy, ananas, politika. Tohle si dám vždycky rád.. Nevtíravý a velmi příjemný náhled do zajímavých kultur, okořeněný velmi civilním a uklidňujícím komentářem pánů Donutil/Bartoška. Sympaticky krátké, funkční, trefné, doplněné podmanivou hudbou. Kvalita trvá!!(29.6.2013)

 • Na cestě po Valencii (S15E01) (epizoda) (2013)
  ****

  Znovu velmi příjemný náhled do zajímavých kultur, okořeněný velmi civilním a uklidňujícím komentářem pánů Donutil/Bartoška. Sympaticky krátké, funkční, trefné, doplněné podmanivou hudbou.(31.12.2013)

 • Na cestě po severozápadě Mongolska (S15E04) (epizoda) (2013)
  ****

  Tvůrci téměř každý díl stihnou ovonět jídlem, atmosférou ulic, pamětihodnostmi a zvyklostmi lidí.. tenhle díl je přesně o tom a diváka může jen a jen těšit, že cyklus si svou kvalitu drží už slušnou řádku let.(10.12.2013)

 • Na cestě po Lesothu (S15E08) (epizoda) (2013)
  ****

  Nevtíravý a velmi příjemný náhled do zajímavých kultur, okořeněný velmi civilním a uklidňujícím komentářem pánů Donutil/Bartoška. Tvůrci navíc téměř každý díl stihnou ovonět jídlem, atmosférou ulic, pamětihodnostmi a zvyklostmi lidí..(16.3.2014)

 • Na cestě po Mongolském Altaji (S15E11) (epizoda) (2013)
  ****

  Barvitá oblast Mongolska. S takovou vidinou musí být balení baťůžku příjemné dobrodružství. Co následuje potom, to už je balzám na cestovatelskou duši. K tomu nevtíravý a velmi příjemný náhled do zajímavých kultur, okořeněný velmi civilním komentářem obou pánů.(21.1.2019)

 • Na cestě po Tarmě (S15E15) (epizoda) (2014)
  ****

  Člověk by si šel mnohdy hnedka plnit batůžek. Nevtíravý a velmi příjemný náhled do zajímavých kultur, okořeněný civilním komentářem pánů Donutil/Bartoška. Tvůrci navíc téměř každý díl stihnou ovonět jídlem, atmosférou ulic, pamětihodnostmi a zvyklostmi lidí.. jen tak dál!!(8.9.2014)

 • Na cestě po Rwandě (S15E24) (epizoda) (2014)
  ****

  A člověk by si šel hnedka balit batůžek. Sympaticky krátké, funkční, trefné, doplněné podmanivou hudbou. A cyklus si svou kvalitu drží dál!!(28.6.2014)

 • Na cestě po deltě Mekongu (S16E03) (epizoda) (2014)
  ****

  Sympaticky krátké, funkční, trefné, doplněné podmanivou hudbou. Jdeme balit, nejen kvůli těm rýžovým nudlím. Pánové Donutil a Bartoška stále platní.(17.3.2015)

 • Na cestě po ostrově Skye (S16E07) (epizoda) (2014)
  ****

  A člověk by si šel hnedka balit batůžek s foťákem. Nevtíravý a velmi příjemný náhled do zajímavých kultur, okořeněný velmi civilním a uklidňujícím komentářem pánů Donutil/Bartoška. Sympaticky krátké, funkční, trefné, doplněné podmanivou hudbou. Východní pobřeží Skotska tyhle podmínky dokonale plní.(16.2.2015)

 • Na cestě po Phuketu (S16E15) (epizoda) (2015)
  ****

  Mirku, Jirko, vydržte, hned se sbalím. Sakra, to je cyklus. Sympaticky krátké, funkční, trefné, doplněné podmanivou hudbou. Vždycky, když na něj v televizi narazím, velmi rád se podívám.(17.6.2015)

 • Na cestě po Kuala Lumpur (S16E20) (epizoda) (2015)
  ****

  S takovou vidinou musí být balení příjemné dobrodružství. Co následuje potom, to už je balzám na cestovatelskou duši. K tomu nevtíravý a velmi příjemný náhled do zajímavých kultur, okořeněný velmi civilním komentářem pánů Donutil/Bartoška. Přitom je to krátké a funkční. Teď už stačí jen ten balík peněz na naplánování několika cestovatelských snů.(17.2.2017)

 • Na cestě po laoském Luang Prabangu (S17E08) (epizoda) (2015)
  ****

  S takovou vidinou musí být balení batohu příjemné dobrodružství. Co následuje potom, to už je balzám na cestovatelskou duši. K tomu nevtíravý a velmi příjemný náhled do zajímavých kultur, okořeněný velmi civilním komentářem pánů Donutil/Bartoška. Přitom je to krátké a funkční. Teď už stačí jen ten balík peněz na naplánování několika cestovatelských snů.(10.3.2017)

 • Na cestě po indickém Himálaji (S17E11) (epizoda) (2015)
  ****

  Nevtíravý a velmi příjemný náhled do zajímavých kultur, okořeněný velmi civilním komentářem pánů Donutil/Bartoška pokaždé navnadí natolik, že by člověk potřeboval tak měsíc dovolené a balík peněz na naplánování několika cestovatelských snů.(12.10.2016)

 • Na cestě po středním Chile (S17E23) (epizoda) (2016)
  ****

  S takovou vidinou musí být už jen samotné balení příjemné dobrodružství. Co následuje potom, to už je balzám na cestovatelskou duši. K tomu nevtíravý a velmi příjemný náhled do zajímavých kultur, okořeněný velmi civilním komentářem pánů Donutil/Bartoška. Přitom je to krátké a funkční. Teď už stačí jen ten balík peněz na naplánování několika cestovatelských snů.(13.2.2017)

 • Na cestě po marockém Atlasu (S17E29) (epizoda) (2016)
  ****

  Nevtíravý a velmi příjemný náhled do zajímavých kultur, okořeněný velmi civilním komentářem pánů Donutil/Bartoška pokaždé navnadí natolik, že by člověk potřeboval tak měsíc dovolené a balík peněz na naplánování a zrealizování několika cestovatelských snů.(21.8.2016)

 • Na cestě po severní Kolumbii (S17E36) (epizoda) (2016)
  ****

  Nevtíravý a velmi příjemný náhled do zajímavých kultur, okořeněný velmi civilním komentářem pánů Donutil/Bartoška pokaždé navnadí natolik, že by člověk potřeboval tak měsíc dovolené a balík peněz na naplánování a zrealizování několika cestovatelských snů.(8.8.2016)

 • Na cestě po Yukonu (S18E06) (epizoda) (2016)
  ****

  S takovou vidinou musí být balení batožiny příjemné dobrodružství. Co následuje poté, to už je balzám na cestovatelskou duši. K tomu nevtíravý a velmi příjemný náhled do zajímavých kultur, okořeněný velmi civilním komentářem pánů Donutil/Bartoška. Přitom je to krátké a funkční. Teď už stačí jen ten balík peněz na naplánování několika cestovatelských snů.(8.3.2018)

 • Na cestě po jihu Argentiny (S18E12) (epizoda) (2017)
  ****

  Balzám na cestovatelskou duši. Mít jen moře času a balík peněz. Tyhle krátké a funkční cestovatelské obrázky pořád fungují, a to i díky nevtíravému komentáři pánů Donutil/Bartoška. Jen tak dál.(5.4.2018)

 • Na cestě po Kodani (S19E03) (epizoda) (2017)
  ****

  Tvůrci každý díl stihnou ovonět jídlem, atmosférou ulic, pamětihodnostmi a zvyklostmi lidí. Nevtíravý a velmi příjemný náhled do zajímavých kultur, okořeněný milým komentářem pánů Donutil/Bartoška pokaždé navnadí natolik, že by člověk potřeboval tak měsíc dovolené a balík peněz na naplánování několika cestovatelských snů. Taková Malá mořská víla by za to stála.(19.4.2019)

 • Na cestě po Los Angeles (S20E07) (epizoda) (2018)
  ****

  Cestopisný pořad, který je krátký a funkční a který hlavně stále baví. S takovou vidinou musí být balení příjemné dobrodružství. Co následuje potom, to už je balzám na cestovatelskou duši. Navíc vše okořeněné velmi civilním komentářem pánů Donutil/Bartoška. Tohle město, kde se plní sny, jednou klapne!(5.7.2020)

 • Na cestě po středozápadu USA (S20E10) (epizoda) (2018)
  ****

  Cestopisný pořad, který je krátký a funkční a který hlavně stále baví. S takovou vidinou musí být balení příjemné dobrodružství. Co následuje potom, to už je balzám na cestovatelskou duši. Středozápad, hmm. Jednou to klapne!(3.7.2020)

 • Na cestě po Oslu (S20E13) (epizoda) (2019)
  ****

  Sever. Sjezdovky, sauny, kouzelné výhledy. Cestopisný pořad, který je krátký a funkční a který hlavně stále baví. S takovou vidinou musí být balení příjemné dobrodružství. Co následuje potom, to už je balzám na cestovatelskou duši. Navíc vše okořeněné velmi civilním komentářem pánů Donutil/Bartoška.(5.7.2020)

 • Na cestě po Arizoně (S20E20) (epizoda) (2019)
  ***

  Divokost, války s indiány, dnešní rodeo, ale i tuhá zima. Cestopisný pořad, který je krátký a funkční a který hlavně stále baví. S takovou vidinou musí být balení příjemné dobrodružství. Co následuje potom, to už je balzám na cestovatelskou duši. Navíc vše okořeněné velmi civilním komentářem pánů Donutil/Bartoška.(7.7.2020)

 • Na cestě po jižní Etiopii (S21E01) (epizoda) (2019)
  ****

  Cestopisný pořad, který je krátký a funkční a který hlavně stále baví. S takovou vidinou musí být balení příjemné dobrodružství. Co následuje potom, to už je balzám na cestovatelskou duši. K tomu nevtíravý a velmi příjemný náhled do zajímavých kultur, okořeněný velmi civilním komentářem pánů Donutil/Bartoška.(3.7.2020)

 • Na cestě po Vancouveru (S21E05) (epizoda) (2019)
  ****

  Cestopisný pořad, který je krátký a funkční a který hlavně stále baví. S takovou vidinou musí být balení příjemné dobrodružství. Co následuje potom, to už je balzám na cestovatelskou duši. Navíc vše okořeněné velmi civilním komentářem pánů Donutil/Bartoška.(3.7.2020)