Na cestě

Česko, (2006–2022), 255 h 19 min (Minutáž: 25–30 min)

Režie:

Jaromír Marek, Jiří Diarmaid Novák, Otto Kallus, Jana Počtová, Mojmír Kučera, Jana Boršková (více)

Série(24) / Epizody(587)

Na cestě s Jiřím Bartoškou a Miroslavem Donutilem. (Česká televize)

Recenze uživatele Fox85 k tomuto seriálu (12)

Na cestě po Šumavě (2007) (S03E06)

Šumava je prostě nádherná a podle mě se podařilo do těch cca 20 minut vmáčknout dost z její krásy ()

Na cestě po Golanských výšinách (2008) (S06E16)

Několikrát jsem o Golanech četl v souvislosti s válkou Yom Kipur, ale až nyní jsem si je mohl prohlédnout. Moc zajímavé ()

Na cestě po ekvádorském Manabí (2015) (S17E10)

Pláže, panamáky, kakao a slonovník. Dozvěděl jsem se hodně zajímavého a viděl krásný region na rovníku ()

Na cestě po italské Basilicatě (2016) (S17E16)

Po delší době jsem si pustil jeden díl z tohoto cestopisného cyklu a za mě spokojenost. Opět pěkné záběry přírody i lidských obydlí ()

Na cestě po Ardenách (2017) (S18E16)

Ardeny nejsou jen 2. světová válka, i když i té se tu věnují dostatečně, ale také krásná příroda a zajímaví lidé ()

Na cestě po jezeře Nikaragua (2017) (S18E28)

Docela mě zaskočilo nízké hodnocení (aktuálně 65%), protože se jedná o zajímavý cestopis s dostatečným množstvím informací o místech, kam se nejspíš nikdy nepodívám :) ()

Na cestě po Glasgow (2018) (S19E13)

Tento díl má pro mě nečekaně nízké hodnocení, přitom je to příjemný a informativní pohled na toto skotské město. ()

Na cestě po východě Estonska (2019) (S21E06)

Další lehce nadprůměrný díl z populárního cestopisného seriálu. Opět krásné obrazy zajímavé části Estonska ()