František Němec kraloval. Výborná inscenace, výborné herecké výkony. Čekal jsem na to kdysi v tv až do půlnoci a vyplatilo se. Snad jen mi lehce vadil Václav Postránecký jako Napoleon, ale zase, co je na světě dokonalé?(14.7.2012)

Skvěle zpracovaný románový přepis dle skutečných událostí revolučních let ve Francii na sklonku osmnáctého a počátku devatenáctého století. Pan Němec už navždy zůstane Fouchétem...!(26.10.2008)

Tak moudré, tak dobře zahrané, že vůbec nevadí, že s tak lacinou televizní výpravou.(9.5.2012)

Na první pohled je patrné divadelní zpracování, které mi moc v televizi nikdy nesedělo, ale udělám výjimku a musím uznat, že navzdory jevištní výpravě nabízí miniseriál skvělý zážitek. K tomu nepochybně přispívá i výkon Františka Němce, role politického chameleona Josepha Fouché mu padla jako ušitá. Rovněž Jan Hartl v roli Filipa Ferney byl výborný. Ještě snad dodám, že jsou tu dobře zohledněná známá historická fakta.(1.6.2014)

Vytecna inscenace a uzasny vykon F. Nemce. Doporucuji vsem milovnikum historie.(14.12.2008)