Některé díly jsou brutálně vtipné. Taky se dozvíte, co je třeba dělat, když potřebujete přestylovat buzničku na mačo. Níže několik parafrází :D [Ano, má oblečení, které mu na Vánoce koupila jeho matka... Je to přestárlý gay navštěvující diskotéky... Kurva chlape, nekruť pořád tou prdelí! A největší macho jsou skinheadi. U českých skinheadů platí, čím víc ošklivější a tupější, tím více jsou macho. A protože je skinhead hloupý a rád poslouchá svého pána, můžeme ho jako partnera jen doporučit.](12.1.2009)

• Anteia

Oficiální slova distributora, že Q volně propojuje kulturní, společenská a politická témata, nahlížená pohledem queer komunity, mi opravdu nedává smysl. Pravdou je, že občas tam člověk trefí na něco na úrovni, ale většinou je to na můj vkus až příliš šaškovina, která LGBT komunitu posunuje ještě víc na okraj společnosti než už jak je. A to by měli dělat spíš komerční televize. Pokud to budete brát jako recesi, tak se to dá, no.(26.8.2013)

• Katullka

Jak udělat z buzen uchýly, divnolidi a masové vrahy? Pusťte si Queer. To nejhorší, co spatřilo světlo světa. Nejen, že jsem po shlédnutí měla tendenci se vyspat s muži a odříznout si ňadra, ale tak jsem se styděla! Dvě hvězdy za úchvatnou Ester Kočičkovou a za poslední dobrý díl Q Silvestra. Jinak jsem buzna, co se stydí za buzní magazín. Tohle nedělejte na veřejnosti! Prosím, už nikdy! P.s.: Za všechny sračky může nejpozdější vysílací čas...(22.1.2010)

Queer je označení všech, co se vymykají běžným normám lidské sexuality, a vejde se do něj tudíž ledascos. Publicistický pořad si těžkou hlavu z ohlasů a dopadů svého vysílání evidentně nedělá, neuznává tabu a jde si neoblomně za svým. Někdy to vypadá, že sex lze provozovat v mnoha formách, např. mezi prostitujícím se bisexuálním transvestitou a mezi hypersexuální lesbičkou s dominantními sklony. Jen jednou z těchto variant, spíš výstřední a okrajovou, je klasická soulož mezi mužem a ženou. Queer umí být vtipný a hravý, může přinášet zajímavé informace ze světa, kam je povoleno nahlédnout jen málokomu. Dokáže být naléhavý při obraně práv a svobod sexuálních menšin. Leckdy je ale zároveň protivně sebevědomý a s nadměrnou hrdostí se hlásí ke své "jinakosti". Zapomíná, že pokud mám soukromý mejdan, může se v něm odehrávat cokoliv, co vyhovuje přítomným. Pokud ho ale učiním veřejným, měl bych počítat s tím, že mnozí mohou mít jiná měřítka a viděné u nich může vyvolávat nečekané a nechtěné reakce. Queer umí být i těžkopádný, nevtipný a parazitující na výstupech celebrit. Zkrátka má nevyrovnanou kvalitu a jeden nikdy neví, co ho čeká. Celkový dojem: 55 %.(18.3.2015)

• Una111

Neplánovaně jsem - v očekávání pořadu následujícího - shlédla část tohoto pořadu. Chce se mi zvracet, pročpak asi? "Dvojaký q-charakter Kristovy postavy... Aby tělo Kristovo bylo atraktivní pro muže i ženy... má ránu v boku, která je srovnávána s vaginou, protože tudy vstupuje věřící do Božské rozkoše...". Stačí? Mně tedy určitě! (Takhle si, hošánkové, sympatie nezískáte, spíš odpor a zhnusení těch, kteří ještě neztratili zdravý rozum!) Odpad!(22.1.2015)