• Mimesis
  ***

  Jediný pořad, který sleduji v TV. (Vlastně to sleduji na netu - ivysílání). Sice je většinou o lesbách a teplouších, což mně nevadí, dozvím se vždy hodně zajímavého, že... Ale hlavně to sleduji kvůli tomu ostatnímu, většinou totiž pořad nahlédne do různých zajímavých míst a koutů a probere se hodně zajímavých témat. A především se dozvím o zajímavých filmech :-) A nesmím opomenout ani umění, kterému se často věnují.(25.8.2009)

 • ZkuKol
  **

  Podle mě je jedno, jestli pořad pro ty, co mají rádi holky, nebo proty co raději vdolky. Ale když koukáte na třetí díl a je to dost nuda a nic vás v tom nezaujme a navíc máte pocit, že dvě reportáže si tvůrci půjčili ze "sama doma," tak už se to nemůže líbit nikomu. Přesto oceňuji snahu a jednu hvězdu dávám za možné nepochopení - pořad přece jen není primárně určen pro mě:-)(19.8.2009)

 • RadushM
  *****

  Je zvláštní, jak se "tolerantní" český národ staví k tabuizovaným tématům. Jako v případě Q: když to stojí za něco a dělá to někdo, kdo ví, o čem mluví a dokonce si k tomu vybere i lidi, kteří jsou "ti", o kterých se mluví, tak se to vysílá v dobu, kdy všichni spí. To aby se o tom nemluvilo zas tak moc...(12.4.2015)

 • gudaulin
  ***

  Queer je označení všech, co se vymykají běžným normám lidské sexuality, a vejde se do něj tudíž ledascos. Publicistický pořad si těžkou hlavu z ohlasů a dopadů svého vysílání evidentně nedělá, neuznává tabu a jde si neoblomně za svým. Někdy to vypadá, že sex lze provozovat v mnoha formách, např. mezi prostitujícím se bisexuálním transvestitou a mezi hypersexuální lesbičkou s dominantními sklony. Jen jednou z těchto variant, spíš výstřední a okrajovou, je klasická soulož mezi mužem a ženou. Queer umí být vtipný a hravý, může přinášet zajímavé informace ze světa, kam je povoleno nahlédnout jen málokomu. Dokáže být naléhavý při obraně práv a svobod sexuálních menšin. Leckdy je ale zároveň protivně sebevědomý a s nadměrnou hrdostí se hlásí ke své "jinakosti". Zapomíná, že pokud mám soukromý mejdan, může se v něm odehrávat cokoliv, co vyhovuje přítomným. Pokud ho ale učiním veřejným, měl bych počítat s tím, že mnozí mohou mít jiná měřítka a viděné u nich může vyvolávat nečekané a nechtěné reakce. Queer umí být i těžkopádný, nevtipný a parazitující na výstupech celebrit. Zkrátka má nevyrovnanou kvalitu a jeden nikdy neví, co ho čeká. Celkový dojem: 55 %.(18.3.2015)

 • Anteia
  **

  Oficiální slova distributora, že Q volně propojuje kulturní, společenská a politická témata, nahlížená pohledem queer komunity, mi opravdu nedává smysl. Pravdou je, že občas tam člověk trefí na něco na úrovni, ale většinou je to na můj vkus až příliš šaškovina, která LGBT komunitu posunuje ještě víc na okraj společnosti než už jak je. A to by měli dělat spíš komerční televize. Pokud to budete brát jako recesi, tak se to dá, no.(26.8.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace