• Hedka
  ****

  Videla som iba jednu časť, ale nie som si istá, či je to ten správny spôsob ako "prezentovať" vieru. Ako veriaca som mierne sklamaná touto zvláštnou, dokonca občas aj trochu zavádzajúcou a povrchnou variáciou na takúto vážnu tému. Po formálnej stránke nemám výhrady, ale chýbal mi tu aspoň náznak hlbšieho mysterium fidei.... (30.1.2011) Musím svoje hodnotenie opraviť, pretože som videla ďalšie časti a tie boli vynikajúce. Najmä tá so sympatickým Jimom Duttonom, americkým astronautom. Také živé a hlboké svedectvo viery ma veľmi milo prekvapilo a potešilo. (27.2.2011) V týchto dňoch som videla ďalší diel o Anne Bohuslave Tomanovej z r. 2003, réžia Kristína Vlachová. Veľmi dobrý (12.8.2014).(30.1.2011)

 • sator
  *

  Církev je systematicky vytvořená hierarchie moci, kam věřící odevzdávají svůj rozum a své peníze a která je odděluje od osobního vztahu s vesmírným Vědomím... A pakliže dělají takzvané dobré skutky, je třeba se ptát co za to. Úpis krví? Vyzobávám si témata "nadcírkevní"... Jak věří věřící v Husovicích, Duchovní doteky Jana Potměšila, Chci být lidem co nejblíž Dítě těch, kteří přežili Pragovkou na Haiti Andělské tóny Klášterní speciality Ozvěny ticha Sám se sebou(8.6.2017)

 • LiVentura
  ***

  Nemohu se v tomto smyslu plně vyjádřit, neboť jsem bezvěrec. Nicméně hodnotím kladně zaměření tohoto pořadu, neboť nic podobného v našich končinách dříve nebylo. Veřejnoprávní tv je prostě důležitá pro širší populaci, poskytuje totiž záběrem snad vše ve svých programech, co zajímá každého z nás jednotlivě. Dává prostor, který by jinde nebyl dán.!!!(13.12.2009)

 • xdutchx
  *****

  Je moc hezké vidět co jsou lidé schopni pro sebe navzájem udělat, bez vidiny hmotnych statků, protože jsou jen dobří. Pak si člověk uvědomí jak moc na sobě ještě musí pracovat, aby se mnohým lidem zachyceným v pořadu jen přiblížil a nebyl jen zbytečným divákem případně kritikem. :-) Nehodnotím technické provedení ale smysl pořadu. Je krásně vidět, že kdo si zamiluje Boha, ten si zamiluje i člověka.(30.3.2009)

 • salahadin
  ****

  Příjemný pořad, který jsem kdysi sledoval skoro pravidelně, koneckonců jsem věřící a tento pořad je tudíž určen mě. Prosím, aby primitivové typu cariada aU.Tarare vůbec nehodnotili, pochybuju, že vůbec viděli aspoň 1 díl, ostatně jejich komentáře vybízí k pochybnostem, zda si jen svými štěky nehojí mindráky.(22.11.2009)