Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Aurora je ve vězení za nepodařenou loupež. Její komplice - Anu, Glorii a Palomu - nechytili. Čtyři ženy, pro které život není zrovna snadný. Ana je prostitutka, která má ráda peníze. To je důvod, proč se stěhuje do Mexika a přijímá nabídku k sňatku od Félixe, nebezpečného a mocného mexického překupníka s drogami. Gloria přijíždí za Anou. Ta nyní pracuje v podniku, který patří Félixovi. Gloria zjistí, že Ana s despotickým mužem trpí. Obě ženy připraví odplatu. Všechno musí být dokonale provedeno, aby riskantní plán dokázal změnit jejich životy. S pomocí Palomy a Aurory, která již vyšla z vězení, se vydávají na cestu kruté pomsty... (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (11)

fiLLthe3DD 

všechny recenze uživatele

Zklamání. Úvod to mělo velmi dobrý, avšak zbytek filmu působil tak nějak „splácaně." Postavy se místy chovaly nelogicky (Felix nabídne Aně svatbu po pár minutách známosti, hlavní hrdinky nepoužívají k vykrádání rukavice), film byl někdy až extrémně nudný, skoro nic se nedělo. Koukat se na to dalo, jednak kvůli hereckým výkonům a... Pak už asi kvůli ničemu. Slabší tři *. Čekal jsem rozhodně mnohem, mnohem víc. ()

Karamanlis 

všechny recenze uživatele

Španielsko-mexická koprodukčná gangsterka už tak nejak z princípu nemôže dopadnúť zle... Najmä počas úvodnej hodiny som mal občas pocit, že tento film musel pôvodne mať o čosi dlhšiu stopáž a pred svojím uvedením prešiel nejakým finálnym zostrihom, čo malo za následok, že príbeh miestami plynul akosi prirýchlo a niektoré, naoko možno menej podstatné udalosti a detaily, ktoré predchádzali dianiu na obrazovke a mohli do neho vniesť viac svetla z neho vďaka tomu vypadli, ale zrejme išlo iba o môj subjektívny dojem... Inak ale ide o zatiaľ najlepší filmový výtvor s rokom výroby 2011, ktorý som k dnešnému dňu (17.4.2011) mal možnosť vidieť. ()

Reklama

farmnf 

všechny recenze uživatele

Myslíce si, naivně, že když se vyhnu nálepce Hollywood, mám šanci vidět méně blbý film. Pustil jsem se tedy i do sledování tohoto škváru. Ženy nám tu kasaří, vrtají, řežou trubky flexou a ovládají nějaké počítače sloužící ponurému zločinu. Bos mafie si bere kurvu za ženu a pak si ztěžuje, že je to kurva. Všichni včetně ctihodnosti(má to být kněz, nebo mafián, nepochopil jsem) si ho nechávají kouřit v oblečení, jiné nápady na sex nemají(já bych jich měl...). Vydržel jsem u tohoto sajrajtu 29 min. Do kontejneru! ()

Hapretor 

všechny recenze uživatele

Budu přísný a jen dvě *. Podobných počinů je hromada, když tento neuvidíte, o nic nepříjdete. Přesto Vás může překvapit, tak jako mě, ústřední kvarteto - totálně emancipované, totálně skamaráděné, totálně mazané, že by i Danny Ocean záviděl a totálně technicky zdatné, že se Kutil Tim může jít klouzat! - ovšem dojet do nemocnice je pro ně velký problém, hlavně když má jedna z nich díru v pupíku. A byla tam i špetka romantiky. Na zabití času ok. Jinak škoda očních buněk. ()

gudaulin 

všechny recenze uživatele

Latinoamerická telenovela...Tedy, aby bylo jasno, nekladu rovnítko mezi Mexickým kartelem a náhodným dílem latinnoamerické telenovely a to jak po obsahové tak i po kvalitativní stránce. Mexický kartel chce být kriminální drama a také jím objektivně vzato je. Ono to spíš vypadá, jako by se filmový štáb scénáristou počínaje přes režiséra až po posledního herce v minulosti výrobou telenovel živil a chtě nechtě je to teď ovlivňuje i při nynější práci. S telenovelou spojuje Mexický kartel osudovost, trýznivé utrpení spojené s rafinovanou pomstou, exotičnost, sázka na ženský prvek, na vnější vzhled svých hrdinů od půvabu desperátek po uhrančivý pohled hlavní mužské postavy a tak by se dalo dlouho pokračovat. Především se to stejně jako telenovela bere strašně vážně ( to mám vážně věřit na ženský kasařský gang?) tam, kde by byla na místě úsměvná nadsázka... Celkový dojem: 40 %. ()

Galerie (21)

Zajímavosti (1)

  • Scénář napsal Agustín Díaz Yanes za dva týdny. (Caelos)

Reklama

Reklama