Camp Rock 2: Velký koncert (TV film)

Camp Rock 2: The Final Jam

Camp Rock 2

Rodinný / Komedie / Muzikál / Romantický

USA, 2010, 104 min

• Lilloos

Pokračování nepřináší žádné velké inovace, písničky i choreografie jsou o něco lepší, přesto však snímek něco neurčitého kazí. Postavy jsou v rámci možností víceméně sympatické a děj reálný (vím, o čem mluvím), jenže rádoby vtipný či jindy vážný scénář je opravdu hrozný. A ta závěrečná zpomalená scéna, kdy všichni valí oči a šklebí se...to proboha proč?(29.8.2013)

• luboss822

Pol hviezdičky za peknú pesničku "I wouldn´t change a thing" (v českom prevedení Ewa Farna & Jan Bendig - Stejný cíl mám dál) a pol hviezdičky za zvyšok "filmu". Dej filmu absolútne o ničom, pripadal som si ako keby som pozeral 10 minút z jedného filmu a druhých 10 minút z iného filmu. Bez žiadnej vážnejšej zápletky, čakal som aspoň, že v tom finále budú padať hudobné a tanečné čísla rad radom a bude sa dať na čo pozerať, no tvorci to všetko stihli nacpať do 10 minút. Naozaj neviem aký klad by som v tomto filme našiel, dejovo zle, scenárovo zle a hudobne tak ľahko podpriemerne. (z môjho pohľadu nezaujímavé a nechytľavé pesničky s choreografiou, ktorá mi pripadala takmer všade rovnaká)(26.4.2011)

Jedna hvězdička ze to, že se mi líbil víc než jednička. Druhá je za písničky, které si myslím jsem tentokrát dost dobré. Třetí je za Demi, která je dospělejší, sice tvrdší než v jedničce, ale to zase není na škodu. Čtvrtá za konec, který byl sice předvídatelný, ale jedná se o poctivou cestu, která je složitá a často nevyhrává, ale kdo se jí řídí má v určitých věcech navrch. A hlavně může je to přirozené. A poslední je za to, že je to příjemný večerníček před prací na 6 ráno. Takže já dávám plné skóre. Dle mého oprávněné.(31.8.2010)

Hned na začátek si řekněme lepši než jednička. Vše se točilo kolem " Final Jam", ale překvapivě děj byl lepší než v jedničce. Humoru přibilo, až jsem se místy hledal na podlaze, divné? Jo je, to přiznávám. Jonas byly tenkrát lepší, i když furt to zapadá do škatulky " Disney- hudební". Písničky byly lepší a závěrečný Final Jam byl vskutku dobrý. 70%. PS: Kdo má rád hubu neurazí. Jonas něco říkaly o 3 dílu, tak se nechme překvapit.(27.5.2011)

• I.AM.NOT

Souhlasím s Payushkou, takže svůj odpad! musím nějak zdůvodnit. Každý film začíná námětem, některé dobrým, některé horším, a některé, jako tento tak debilním, že silně pochybujete, jestli se to vůbec mohlo zrodit v hlavě nějakého člověka pouze z kalkulu, protože možnost zrodu v hlavě dítěte, které se naučilo právě mluvit se přímo vybízí ("Jee, kdyby tam byly dva tábory a jeden s Jonas a druhej s hvězdama") Jonas bros. dělají rocku (který si až nesmyslně často berou do pusy- rockeři by udělali vodní bitvu (cože?)) dělají strašnou ostudu a popravdě zase takový rozdíl mezi rock táborem a tím druhým hvězdným táborem po hudební stránce nebyl, to víme všichni. Jedna nebo dvě vcelku povededé POPOVÉ písně film nezachrání. Demi Lovato není herečka!!!!!!!! Nebo aspoň ne dobrá herečka jako všichni ostatní ve filmu. Tento film však není zbytečný, je jen ukázkou jak udělat hvězdu z kohokoli, případně jak z toho vytěžit ještě víc zlaťáků z peněženek rodičů dětiček pod vlivem omamné televize.(20.9.2010)

• - Ve scéně v úvodu filmu při skladbě "Brand new day" je možné všimnout si ve stínu kamery. (TheStitch630)

• - Celkem bylo pro film nahráno 52 písní, většina však byla vyřazena (just_pie)

• - Během scény, kde se Mitchie (Demi Lovato) a Shane (Joe Jonas) pohádali, spolu herci nemluvili, aby scéna neztratila svou intenzitu. (just_pie)