Camp Rock 2: Velký koncert (TV film)

Camp Rock 2: The Final Jam

Camp Rock 2

Rodinný / Komedie / Muzikál / Romantický

USA, 2010, 104 min

• Rustita

Nie som práve na takéto druhy filmov, ale keď chcem vypnúť, tak si raz za čas "niečo" podobné pozriem. "Niečo" znamená, že Camp rock a Camp rock 2 akosi stále neviem zaradiť. Slovo ROCK sa tvorcom naozaj len priplietlo do názvu. A to som si naivne myslela, že keď tam budú Jonas Brothers, pôjde aspoň trochu o rock... no tak nič... Pesničky sa mi zdajú chytľavejšie ako v High School Musical, čo by bolo v mojom hodnotení na 3 hviezdičky. Demi sa už toľko nezubí, čo je asi k dobru filmu, ale to je asi tak všetko. Dej sa mi zdal nejaký rozhádzaný (možno preto, že šlo o súperenie 2 táborov a nie o nejakú kvázi ucelenú love story ako v 1-ke), preto dávam len **.(29.8.2010)

Kto má aspoň trochu rád hudbu a dal odpad!, tak takých ľudí už fakt nechápem. Ja som na tento film netrpezlivo čakal už odvtedy, ako sa rozhodlo, že bude dvojka a musím potvrdiť, že čakanie sa vyplatilo a páčilo sa mi to ešte viac ako jednotka. Najmä vďaka lepšej hudbe a choreografii ale hlavne mám slabosť pre Demi Lovato a jej spev takže som nemohol inak ako dať 5* :)(28.8.2010)

• ThomasCrown

Nechcem byť zlý, ale je to jedna veľká nuda a označenie komédia si tento film nezaslúži. O nejakom herectve sa tu baviť nejdem, ale aspoň na Demi sa dá pozerať a pre baby samozrejme Jonas Brothers. Tanečná choreografia sa niekomu môže zdať zaujímavá, ale všetci sú až príliš zosynchronizovaní čo je nie vždy dobré a chcelo by to trochu organizovaného chaosu na pódiu. Hudobná stránka ma potešila viac, najmä tri skladby ma zaujali, ale stále je to film iba pre soft rockerov, o čom svedčí aj spev jedného z Jonasovcov pri jeho gitarovom vyznaní. Znelo mi to trochu ako od Chipmunkov. Inak mám podobné filmy rád.(2.10.2010)

• ivishka

Přehnaně velká senzace,která je okatě vykreslena do jakéhosi Final Jamu - jakési obří předváděčky antitalentu - tudíž final faupax.Průměrná teen skupina Jonas Brothers by se měla raději vrátit ke svému kultu rodinných prstýnků,které hlásají čisťounké "před svatbou ne!" a k podiím někde v zaprděných klubech a hospodách na západě USA.Nemám ráda přehnané estrádové filmy a pořady a toto je typická ukázka všeho, co dokáže člověk za neuvěřitelných 104 minut buď začít nenávidět, nebo ještě více nenávidět.(29.7.2012)

• Colour

Tí, čo tvrdia, že toto je úžasný rockový nářez, by si mali pustiť akúkoľvek rockovú skupinu (od Queen po Linkin Park). To, čo sa spievalo tu nebol rock, ale komerčný poprock spievaný ľuďmi, ktorí majú nosové hlásočky a metrosexuálny vzhľad. Texty sú des (klasické tínedžerské, ktoré by v slovenčine decká vysmiali), hlasy spevákov mi pília uši (uznávam, niekomu sa to môže páčiť) a hudba bola v norme. Len ona je vo filme normálna. Čo sa týka choreografií, podľa mňa nie sú tance mlátenie rukami, vrtenie zadkom a vytŕčanie pŕs. Námet viac ako okukaný, vtipy trápne, "romantika" niečo strašné, herci nezaujímaví. Ďalší z radov teenegerských filmov, ktoré sú vytvorené len pre vekovú skupinu do 14 rokov. Ostatným ľuďom a vyspelejšie uvažujúcim tínedžerom môže tento film vážne ublížiť na psychike. 15%(1.10.2010)

• - Při natáčení scény ke skladbě "Wouldn't change a Thing' byla venku velká zima, přičemž Demi Lovato na sobě měla jen letní šaty. Aby nebyla jí ani Joemu Jonasovi vidět pára, jdoucí od úst, dostali oba ledové kostky, které si dali do úst. Pára, která se přesto objevila, byla odstraněna digitálně. (odmocnina)

• - Joe Jonas (Shane Gray) a Demi Lovato (Mitchie Torres) spolu krátko tvorili pár aj v súkromí. (Cherry_Bomb)

• - Během scény, kde se Mitchie (Demi Lovato) a Shane (Joe Jonas) pohádali, spolu herci nemluvili, aby scéna neztratila svou intenzitu. (odmocnina)