Camp Rock 2: Velký koncert (TV film)

Camp Rock 2: The Final Jam

Camp Rock 2

Rodinný / Komedie / Muzikál / Romantický

USA, 2010, 104 min

• Colour

Tí, čo tvrdia, že toto je úžasný rockový nářez, by si mali pustiť akúkoľvek rockovú skupinu (od Queen po Linkin Park). To, čo sa spievalo tu nebol rock, ale komerčný poprock spievaný ľuďmi, ktorí majú nosové hlásočky a metrosexuálny vzhľad. Texty sú des (klasické tínedžerské, ktoré by v slovenčine decká vysmiali), hlasy spevákov mi pília uši (uznávam, niekomu sa to môže páčiť) a hudba bola v norme. Len ona je vo filme normálna. Čo sa týka choreografií, podľa mňa nie sú tance mlátenie rukami, vrtenie zadkom a vytŕčanie pŕs. Námet viac ako okukaný, vtipy trápne, "romantika" niečo strašné, herci nezaujímaví. Ďalší z radov teenegerských filmov, ktoré sú vytvorené len pre vekovú skupinu do 14 rokov. Ostatným ľuďom a vyspelejšie uvažujúcim tínedžerom môže tento film vážne ublížiť na psychike. 15%(1.10.2010)

• gogoroxy

No samozřejmě se tu najde pár prostoduchých jedinců, kteří si nechtějí připustit a pochopit, že je film věnován dětem, fanouškům Jonasů a té zubaté hlavní herečce. Kdo čekal idylickou myšlenku, zajímavou zápletku či silný příběh ve filmu od Disney je naprostý hlupák. Kdyby mi bylo pět let dám 5/5 a nalepím si plakát Nicka Jonase nad postel. Zhodnotím to ale objektivně jakožto dívka skoro osmnáctiletá, a myslím si, že film udělá radost nejednomu prckovi. Všichni jsme vyrůstali na nějakém pitomoučkém pořadu.(27.9.2010)

• ecceHOMMO

Oproti jednotke značne útlm v dejovej línii a autori sa taktiež až príliš snažili kopírovať High school musical sériu tým, že pri pesničke zaradili tanečné čísla čo mi išlo dosť na nervy ( našťastie v druhej polovičke filmu sa zjavne spamätali a zvolili overený systém z jednotky Camp rock-u). Inak opätovne nesklamala hudba a pesničky....ktoré sa dobre počúvali a tvorili príjemnú atmosféru ( a to i napriek tomu, že išlo zväčša o pop, max pop-rock). O čom je vlastne Camp rock?...O láske k hudbe, o tom aby sme nebrali všetko príliš vážne a robili veci z lásky,....a nemáme sa pritom prestať baviť. Ja som si skvele oddýchol, a príjemne sa naladil na zvyšok dňa **/***(26.9.2010)

Kto má aspoň trochu rád hudbu a dal odpad!, tak takých ľudí už fakt nechápem. Ja som na tento film netrpezlivo čakal už odvtedy, ako sa rozhodlo, že bude dvojka a musím potvrdiť, že čakanie sa vyplatilo a páčilo sa mi to ešte viac ako jednotka. Najmä vďaka lepšej hudbe a choreografii ale hlavne mám slabosť pre Demi Lovato a jej spev takže som nemohol inak ako dať 5* :)(28.8.2010)

• rogger

Nebudem sa tváriť ako obrovsky vážny kritik filmov. Sám síce nie som na seba moc hrdý, že som film ktorý je určený pre teenagerov a deti videl 2 krát,no podotýkam , že vždy to bolo za účelom odpočinku po prekalenej noci. Čiste z pohladu detského(či rodinného) muzikálu je Camp rock 2 tak isto ako jednotka úplne neškodnou a dokonca mierne poučnou zábavkou. Jednoducho disneyovka posledných rokov. Takže veselo do toho a neberte sa príliš vážne. Určite zo mňa neubudlo a uvedomil som si to, že dnes puberťákom stačí k zábave to isté, čo pre rokmi stačilo mne.(26.9.2010)

• - Spoiler: Konečná scéna na "Velkém Jamu" byla natočena ve dvou verzích. V jedné vyhrává Camp Rock a ve druhé Camp Star. Důvodem počinu byla obava, že informace o závěru vyjde najevo, a tak ani herci samotní nevěděli, jak příběh skončí. (stefi7773)

• - Při natáčení scény ke skladbě "Wouldn't change a Thing' byla venku velká zima, přičemž Demi Lovato na sobě měla jen letní šaty. Aby nebyla jí ani Joemu Jonasovi vidět pára, jdoucí od úst, dostali oba ledové kostky, které si dali do úst. Pára, která se přesto objevila, byla odstraněna digitálně. (stefi7773)

• - Ve scéně v úvodu filmu při skladbě "Brand new day" je možné všimnout si ve stínu kamery. (TheStitch630)