Camp Rock 2: Velký koncert (TV film)

Camp Rock 2: The Final Jam

Camp Rock 2

Rodinný / Komedie / Muzikál / Romantický

USA, 2010, 104 min

• Tsuki

Měla jsem náladu na něco optimistického, nad čím nemusím moc přemýšlet, a i když bych nečekala, že se na dvojku Camp Rock podívám tak krátce po jedničce, nakonec jsem bez delšího přemýšlení zvolila právě tenhle titul. A v rámci optimistického ladění jsem byla spokojená. Bylo to dokonce o krapet lepší než první díl, který mě předtím zklamal. U tohoto jsem proto měla nízká očekávání, ale nakonec mě trochu překvapil - pár chytlavějších písniček, lepší čísla (i když paradoxně spíše díky "nepřátelskému" Camp Star), taky se mi líbilo, že po dvou letech od natočení jedničky postavy trošku dospěly. Demi Lovato už tak nebyla ta vykřeněná holka, ale spíš mladá žena (než že by ten její šíroký úsměv zmizel, to zase ne :)). Prostě aspoň o tu "kapku" lepší než první díl. Ve výsledku to ale bohužel pořád vychází na dvě hvězdy. Příběhově to samozřejmě bylo podobně naivní a jednoduché jako jednička. Zkrátka klasický film z Disney Channel (pořád ale tvrdím, že Disney Channel má i některé lepší filmy). ~(2,0)~(5.7.2012)

• oveckaoa

Takže hodnocení odpad. A proč jednoduché první díl jsem neviděl (mám to v plánu bohužel). Taneční choreografie je strašná u Lets dance a podobných je aspoň nějaká interakce že do toho prostředí se tančí a jde to i vidět tady vidíte jednoduše jak to mají připravené takže žádná akce. navíc umístění songů je někdy tragické (zvlášť u toho jak řekne že Camp Rock končí a oni do toho zpívají). Herecké výkony jsou strašné (ta blondýna mě připomínala Hannah Montanu fuj) ostatní jsou ještě horší (výjimkou je ten černoch ten se aspoň snažil). Ohledně Jonas Brothers je to první film který jsem s nimi viděl a jestli mají oni herecký talent tak to už potom i dřevo může hrát dělat tam za sebe debila a všemožně blbotsi zvládne i idiot. Jediné plus vidím v songu co byl v duetu a v České a Polské verzi od Ewy Farné což je velmi slabé. Díkybohu že sem se narodil jako kluk a tenhle ´´kult´´ mě minul nebo představa že bych měl doma jejich plakát nebo originálku tohohle filmu je strašná. P.s. Pointa filmu je fakt mazaná a úplně vtipná ačkoli jeden tábor (Camp Star vyhraje) tak stejně se všichni zajímají o Camp Rock :-)) fakt stupidní :-)(22.9.2010)

Za jedno odpoledne jsem se podívala na oba díly a musím říct, že dvojka byla daleko lepší, nejvíce se mi líbilo to nadšení a odhodlání vyhrát, i když se jim to nepodařilo, vyhráli jinak, například Shane a Matchie, jsou oba spolu a co jeho brácha a dcera majitele camp staru. Nemám co vytknout, tento film sice nepatřil mezi ty nejlepší, ale musím se na něj podívat znovu, moc mne překvapil. Vřele doporučuji všem, kteří chtějí zahnat dlouhou chvíli a trošku se i pobavit.(22.7.2014)

Podle mě lepší než jednička. Více písniček, více choreografie, která se ale v některých místech opakovala nebo spíš byla podobná. Hvězdičku za Demi, protože sem si ji v poslední době oblíbil, druhou hvězdičku za písničky, které se mi líbily téměř všechny, třetí hvězdičku za to, že je tento díl lepší než první, čtvrtou hvězdičku za konec, který sem popravdě nečekal a poslední hvězdičku pro vylepšení negativního hodnocení.(5.9.2010)

Oproti jedničce pro mě značnej pokles. Snažili se vyrovnat asi HSM protože začali s písničkama i mimo pódium a chtějí-li jen něco říct. Film i písničky jsou moc hezké, ale nedá mi to, že jednička byla kvůli "pódiovýmu" zpívání lepší. Jenže... hudební filmy, to je prostě moje krevní skupina, je to něco, co já prostě můžu :)(7.6.2011)

• - Během scény, kde se Mitchie (Demi Lovato) a Shane (Joe Jonas) pohádali, spolu herci nemluvili, aby scéna neztratila svou intenzitu. (stefi7773)

• - Při natáčení scény ke skladbě "Wouldn't change a Thing' byla venku velká zima, přičemž Demi Lovato na sobě měla jen letní šaty. Aby nebyla jí ani Joemu Jonasovi vidět pára, jdoucí od úst, dostali oba ledové kostky, které si dali do úst. Pára, která se přesto objevila, byla odstraněna digitálně. (stefi7773)

• - Spoiler: Konečná scéna na "Velkém Jamu" byla natočena ve dvou verzích. V jedné vyhrává Camp Rock a ve druhé Camp Star. Důvodem počinu byla obava, že informace o závěru vyjde najevo, a tak ani herci samotní nevěděli, jak příběh skončí. (stefi7773)