Camp Rock 2: Velký koncert (TV film)

Camp Rock 2: The Final Jam

Camp Rock 2

Rodinný / Komedie / Muzikál / Romantický

USA, 2010, 104 min

• Imune

Bylo to o chlup lepší jak jednička, ale pořád nemůžu dát 2 hvězdy jen za slušnej konec. Scénář s režií prostě každej slušnej nápad v příběhu absolutně potopily a proto dávám jen hodně dobrou jednu. 25%(1.1.2012)

• Zíza

Chtěla jsem dát 2*, ale nemohla jsem se přenést přes to, jak na konci Mitchi, u ohně, tu hubu otevřela jak Lucka Bílá a bohužel u toho vypadala hůř. Příběh - ha, ha, sezbírané všechno kolem. Písničky, choreografie; high school musical (1,2,3), Let's dance (1,2,3) + trocha originality. Silná jedna hvězdička. Děkuji, že jste pomohli mému supersarkastickému úsměvu na svět.(4.9.2010)

Konečně tam Demi vypadala jako HOLKA. První dil byl celkem dobrý a druhý díl byl taky celkem dobrý. Tohle nepotřebuje dlouhý komentář, protože všichni víme, že se na to nekoukne moc lidí.. typuju tak maximálně 1 milion a už teď tomu dávám hodně (z ČR, samozřejmě). Za tanečky, hudbu a konec, to prostě ty 3* minimálně zaslouží.(17.3.2012)

|| Scenár: Dan Berendsen, Karin Gist, Regina Hicks / Charaktery: Julie Brown, Paul Brown, Karin Gist, Regina Hicks | Hudba: Christopher Lennertz | Produkcia: Kevin Lafferty, Alan Sacks | Distribúcia: Disney Channel | Štúdio: Coin Flip Productions Ltd., Alan Sacks Productions || Neni to taká sračka, jak by sa napohľad mohlo zdať. Pubertálna neznášanlivosť naokolo voči úspešným teen kapelám často zamlží skutočnú umeleckú úroveň diela. Ako film to nie je žiadný nadpriemer, sám by som zaň dal tak za 2 päticípe, ale kapela hraje na úrovni, pesníčky sú fajn, a chorošky sú tiež nápadité. Dík bratovi, že ma k tomuto kusu doviedol, aby som si urobil objektívni obraz o Jonas-ovinách. Aj napriek príjemnému prekvapeniu to môj šálok kávi asi nikdy nebude. Ps: Je v tom filme jedna veľko-peratá dievčina, mohla by pouvažovať nad zmenou. I keď možno vtom tkvý tajomstvo jej úspechov :D 50% | HD, DD, EN DTS |(2.2.2014)

• ivishka

Přehnaně velká senzace,která je okatě vykreslena do jakéhosi Final Jamu - jakési obří předváděčky antitalentu - tudíž final faupax.Průměrná teen skupina Jonas Brothers by se měla raději vrátit ke svému kultu rodinných prstýnků,které hlásají čisťounké "před svatbou ne!" a k podiím někde v zaprděných klubech a hospodách na západě USA.Nemám ráda přehnané estrádové filmy a pořady a toto je typická ukázka všeho, co dokáže člověk za neuvěřitelných 104 minut buď začít nenávidět, nebo ještě více nenávidět.(29.7.2012)

• - Ve scéně v úvodu filmu při skladbě "Brand new day" je možné všimnout si ve stínu kamery. (TheStitch630)

• - Před natáčením si Demi Lovato musela vyzkoušet přes 40 rtěnek a lesků na rty, aby měla tu pravou "jahodovou" barvu. Herečka také miluje umělé řasy. (stefi7773)

• - Při natáčení scény ke skladbě "Wouldn't change a Thing' byla venku velká zima, přičemž Demi Lovato na sobě měla jen letní šaty. Aby nebyla jí ani Joemu Jonasovi vidět pára, jdoucí od úst, dostali oba ledové kostky, které si dali do úst. Pára, která se přesto objevila, byla odstraněna digitálně. (stefi7773)