Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rockerman
  ****

  Marka Ruffala mám rád jako herce a tak jsem byl zvědavý na jeho režisérský počin. Nezklamal! Vybral si neotřelý příběh vozíčkáře, který objeví v sobě léčitelské schopnosti. Pomáhá lidem jen sobě samému pomoci nemůže. Trochu mi vadilo, že u soudu nedostal možnost své " zázraky" dokázat a také ten závěr je dost idylický, ale jinak převládá spokojenost. 3 a půl hvězdy.(8.4.2016)

 • Janko666
  ***

  Mno, hílujicího vozíčkáře, který dídžejuje v post-punkové kapele, se opravdu jen tak nevidí, takže o originalitě námětu pochybovat nebudeme. Taky bychom neměli pochybovat o Ruffalově talentu (zatím). Řekl bych, že s herci pracovat umí a má pár dobrých nápadů s kamerou. Konečná dvacetiminutovka trošku lapala po dechu, ale to spíš byla chyba scénáře. Zajímavé, jak si poradí s nějakou méně náročnou látkou. P.S. Laura Linney vypadala úchvatně i ve filmu. Škoda, že její postava už úchvatná nebyla.(10.8.2011)

 • emma53
  ****

  O postižených lidech jsem viděla už hodně filmů, ale tohle bylo svým způsobem novátorské a odvážné na dnešní dobu, kdy ateismus z mnoha logicky opodstatněných důvodů nabývá na síle. Tudíž je s podivem, že si Mark vybral právě toto téma. Nicméně jsme každý zřejmě viděli, či slyšeli z různých míst o zázračných uzdraveních, takže tolik od věci to není. A co dál, jak to rozhňoucat v těch našich nasáklých palicích různými předsudky, odsudky, tradicemi, pověrou, nevírou a nebo vírou ? Za mě je to takový malý filmařský drahokam, který by chtěl možná trochu víc vybrousit, ale Christopher Thornton se své role zhostil naprosto přesvědčivě a za to já tleskám. Marku nevzdávej to, máš určitě hlavu plnou nových a neotřelých nápadů, tak sem s nimi, jen bruš, bruš trochu víc, já ti házím jednu hvězdu navíc a šup do toho.(30.3.2016)

 • Kingjiri
  ***

  Mark Ruffalo je solidní herec a tak jsem byl zvědav na jeho režijní debut. I když jsem očekával, že zde dojde na diskuze o bohu a víře, občas už toho bylo na mě, jakožto ateistu, docela dost. Jinak byl nápad i příběh docela slušný a koukatelný, jen ke konci se to trochu vleklo. Co mě trochu zklamalo bylo, že jsem zde Deana příliš moc neviděl při DJingu, o který se trochu zajímám. Přemýšlel jsem mezi dvěmi a třemi hvězdami, nakonec dávám tři za pěknou pointu v závěru snímku. Prostě takový průměrný film z kategorie "shlédnout a zapomenout". PS: Za sebe musím říct, že jsem zde žádné komediální prvky nenašel, takže bych snímek zařadil jen do kategorie "drama".(9.9.2011)

 • kleopatra
  ****

  Sympathy for Delicious (hlavní postava má přezdívku Delicious D) stojí za pozornost bez ohledu na to, jaký kdo máme k církvi a zázračným léčitelům vztah. Tohle téma bývá tenký led, ale Mark Ruffalo citlivě rozložil míru pokušení a viny v různých nuancích a naladil k přemýšlení. Učinil tak spolu s charismatickým Christopherem Thorntonem, v němž vidím největší plus. Nevyžádaným darem stiženého vozíčkáře, který může léčit všechny jen sebe ne, hraje úchvatně, možná i proto, že sám je po úrazu na vozíku a hlavně hraje svůj scénář. Obsazení mých dvou oblíbenkyň Lewis a Linney mě k filmu přivedlo a jsem ráda, že nezůstalo jen u toho. Bez zajímavosti není ani přítomná hudba a věnování Ruffalovu bratru Scottovi, který zemřel střelnou zbraní za dosud nevyjasněných okolností.(24.3.2016)

 • - Představitel hlavní role Christopher Thornton je zároveň autorem scénáře, který obsahuje autobiografické prvky. Thornton měl v mládí nehodu, po které zůstal na celou spodní část těla ochrnutý. (Tristaver)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace