Nastala chyba při přehrávání videa.
  • martinkaziki
    ***

    Bývalý DJ, nyní bezdomovec a aby toho nebylo málo, ještě na vozíku. Jednoho dne se stane zázrak a on má schopnost léčit neléčitelné. Otevírají se dvě cesty. Jedna duchovní – s pomocí kněze v podání Marka Ruffala nezištně pomáhat potřebným nebo stát se rockovou hvězdou a užívat si vše, co k tomu patří. No, sáhněme si do svědomí a upřímně si odpovězme, čemu bychom dali přednost my. Mark Ruffalo si poprvé okusil režii a hlavní roli svěřil svému kamarádovi Christopherovi Thorntonovi, pro kterého to byla zase první hlavní role. Podtrženo a sečteno – opravdu netradiční námět, velmi dobré herecké obsazení (Orlanda Blooma jsem vždy chtěla vidět v roli rozevláté rockové hvězdy ) a hlavně TO poselství, které se ke mně doneslo.(3.2.2014)

  • kleopatra
    ****

    Sympathy for Delicious (hlavní postava má přezdívku Delicious D) stojí za pozornost bez ohledu na to, jaký kdo máme k církvi a zázračným léčitelům vztah. Tohle téma bývá tenký led, ale Mark Ruffalo citlivě rozložil míru pokušení a viny v různých nuancích a naladil k přemýšlení. Učinil tak spolu s charismatickým Christopherem Thorntonem, v němž vidím největší plus. Nevyžádaným darem stiženého vozíčkáře, který může léčit všechny jen sebe ne, hraje úchvatně, možná i proto, že sám je po úrazu na vozíku a hlavně hraje svůj scénář. Obsazení mých dvou oblíbenkyň Lewis a Linney mě k filmu přivedlo a jsem ráda, že nezůstalo jen u toho. Bez zajímavosti není ani přítomná hudba a věnování Ruffalovu bratru Scottovi, který zemřel střelnou zbraní za dosud nevyjasněných okolností.(24.3.2016)

  • castor
    ***

    Mark Ruffalo už dávno není jen ten chlapík z vedlejších rolí, do filmů často přináší svěží vítr, umí dojmout i rozesmát. Stále zajímavější herec před časem sáhl i po režii. Konkrétně po látce, u které je jedno, zda je divák ateistou nebo silně věřícím, ač v ní církev hraje podstatnou roli. Hlavní hrdina živoří na ulici, navrch je vozíčkář. Dohled nad ním, stejně jako nad řadou jiných jemu podobných oveček, má obětavý kněz. Právě ten je u toho, když se u muže projeví schopnost léčit lidi pouhým dotykem – ač sám hojení vlastních přešlapů nezvládá kočírovat. Ruffalo coby režisér vůbec neklouže po povrchu, téma poměrně chytře přesouvá do zajímavé roviny, herecky je to navíc velmi slušné.(16.5.2016)

  • emma53
    ****

    O postižených lidech jsem viděla už hodně filmů, ale tohle bylo svým způsobem novátorské a odvážné na dnešní dobu, kdy ateismus z mnoha logicky opodstatněných důvodů nabývá na síle. Tudíž je s podivem, že si Mark vybral právě toto téma. Nicméně jsme každý zřejmě viděli, či slyšeli z různých míst o zázračných uzdraveních, takže tolik od věci to není. A co dál, jak to rozhňoucat v těch našich nasáklých palicích různými předsudky, odsudky, tradicemi, pověrou, nevírou a nebo vírou ? Za mě je to takový malý filmařský drahokam, který by chtěl možná trochu víc vybrousit, ale Christopher Thornton se své role zhostil naprosto přesvědčivě a za to já tleskám. Marku nevzdávej to, máš určitě hlavu plnou nových a neotřelých nápadů, tak sem s nimi, jen bruš, bruš trochu víc, já ti házím jednu hvězdu navíc a šup do toho.(30.3.2016)

  • Janko666
    ***

    Mno, hílujicího vozíčkáře, který dídžejuje v post-punkové kapele, se opravdu jen tak nevidí, takže o originalitě námětu pochybovat nebudeme. Taky bychom neměli pochybovat o Ruffalově talentu (zatím). Řekl bych, že s herci pracovat umí a má pár dobrých nápadů s kamerou. Konečná dvacetiminutovka trošku lapala po dechu, ale to spíš byla chyba scénáře. Zajímavé, jak si poradí s nějakou méně náročnou látkou. P.S. Laura Linney vypadala úchvatně i ve filmu. Škoda, že její postava už úchvatná nebyla.(10.8.2011)

  • - Představitel hlavní role Christopher Thornton je zároveň autorem scénáře, který obsahuje autobiografické prvky. Thornton měl v mládí nehodu, po které zůstal na celou spodní část těla ochrnutý. (Tristaver)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace