• heyda
  ****

  Jednoznačně nejlepší úroveň zpěváků, když vynechám Davida Gránskýho a Aničku. Jestli po nich štěkne nebo neštěkne pes, až to skončí bych neřešil. Ten pořad není o tom, aby z tebe udělal hned hvězdu, ale aby ti dal šanci a zviditelnil tě. To byste byli všichni hodně naivní, kdybyste mysleli na něco víc. X faktor podle mě předčil celou superstar a Mareš byl doopravdy dobrej.(14.9.2009)

 • Bagr_007
  ***

  Mezi třetí sérií SuperStar a X Factorem uplynul jeden a půl roku, ale posun ve vývoji televizní zábavy je o celé desetiletí. Castingové epizody jsou najednou zábavně sestřihané a hlavně konečně jsme se dočkali pořádné finálové scény. Leoš Mareš je v naší malé republice to nejlepší co do podobných pořadů máme a dokonce jsem si ho oblíbil víc než jeho britského kolegu, ale na dokonalost z American Idolu jménem Ryan Seacrest samozřejmě nemá. Máme zde cool sestříhané upoutávky a medailonky, které dávají smysl. Škoda že ty efektní "znělky" soutěžících na Nově vůbec nepochopili. Co se asi nejméně povedlo byl výběr porotců, kteří nedokáží být vtipní, když je to třeba, už vůbec nedokáží být tvrdí, když je to třeba a dokonce dělali obrovské chyby, když si vybírali své čtyři soutěžící. I přesto, že scéna finálových večerů se povedla a hlediště bylo přímo u pódia (konečně zmizela ta mimózní dvacetimetrová mezera mezi pódiem a diváky z české SuperStar, kvůli které v ní neexistoval záběr ve kterém by bylo obsaženo oboje dvoje), tak musím zkritizovat naprosto nevhodný výběr vizualizací na obrazovkách a neskutečně špatnou práci se světly, která je naopak v britské verzi na výborné úrovni. Jediné v čem pro mě Česko hledá SuperStar vede je velikost hlediště, která byla v X Factoru bohužel velmi skromná a atmosféře to rozhodně nepřidalo. Dále, stejně jako v britské verzi, za moc nestál výběr témat finálových večerů, kde by se dalo, stejně jako v mnoha dalších věcech, inspirovat slovenskou SuperStar. Co mně ale mrzí nejvíce je, že přesto že jsem se při začátcích finálových večerů radoval z toho, že se jedná o skutečně silnou sestavu, tak se opak ukázal pravdou a žádný obrovský talent nakonec objeven nebyl. Možná je to chyba Novy, že nedokázali pořad pořádně zpropagovat a tudíž se přihlásilo jen, pokud se nepletu, něco přes šest tisíc lidí, což je velmi málo. Možná ale lidé byli naštvaní, že přichází něco co se snaží tvářit jako nové a přitom je to pořád skoro stejné. Jen přece, když v Británii začínal X Factor, tak měl na své straně jméno Simona Cowella.(12.4.2009)

 • Black-star
  ***

  Upřímě řečeno se mi X Faktor líbil víc než nějaká hloupá superstar, ikdyž nejsem velkým příznivcem těchto soutěží. Přesto soutěžení více různých kategorií mi přišlo jako skvělý nápad, lepší než věkové omezení ze Superstar protože z toho vyjdou mladé nezkušené hlasy a pak to vypadá tak že se na ně do týdne zapomene. Pravdou je že ani vítěz tohoto pořadu nevešel do všeobecné slávy a nebýt showmenů z ALL-X tak bych možná na to nekoukala vůbec!(31.10.2009)

 • melisos
  odpad!

  Nulové dodržení konceptu . Lidé v porotě , kteří mají s dobrou hudbou společného asi jako cikán s prací . Estráda vrcholového ražení a samozřejmě masa vymytých slepic , které řvou na někoho miluju tě , když za 2 měsíce neví , že někdo takový existoval , protože v takových to pořadech se zpěváci určitě nenajdou .(10.10.2010)

 • wosho
  **

  Nova se napakovala na Superstar a chtěla z tohoto druhu zábavy ještě pár halířu do kapsy. Tak divákům lačnící po tomto žánru dala XFactor. Sice se pokusila o jiný koncept-hlavně co se týká samotných učinkujících. Bohužel moc se jí to nepodařilo. Nudný pořad, který je ale (jako vše na nově) profesionálně odveden.(5.10.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace