Osobní strážce: Nový začátek

Bodyguard: A New Beginning

Akční / Drama

Velká Británie, 2008, 88 min

• SeBig

Všechno na efekt, příběh sračka, herci oslovený ze zastávky v rychlosti, scénář sepsanej na hajzlu na toaleťáku hovnem.(7.2.2020)

Kdyz jsem zahledl tento film, rikal jsem si - no super, konecne zase nejaka akce z Asie. Bohuzel tenhle film ma do HK produkce 80tych a 90tych let hodne daleko. Misty je to fakt super, misty desna nuda. Je zkratka videt, ze je to Anglicka produkce ktera se snazi simulovat HK produkci. Daleko zajimavejsi mi prisel napriklad http://www.csfd.cz/film/82930-shinjuku-kuroshakai-chaina-mafia-sens/(11.7.2009)

• mala_kea

V každám filmu, ve kterém vystupují naší šikmoocí přátelé, se odehrává převážně v odlehlých uličkách, ve kterých nechybí boj na život a na smrt. Ani v tomto snímku tomu není jinak, prostě mlátička s průměrným scénářem a průměrnou režií. Čekal jsem víc, ale zaroven mín, čili jsem nedostal to, co jsem chtěl, ale dívat jsem se vydržel až do konce. Jenže ve srovnání s jinými "mlátičkami" je to jen jehla v kupce sena.(8.12.2009)

Zaujímavý príbeh. Dobrá hudba. V podstate dosť veľa akcie. Zaujímavé "zamrznuté" zábery v kľúčových momentoch filmu. Možno aby divákovi došlo, že sa stalo niečo podstatného. Ale súboje boli dosť chabo natočené, zdali sa moc jednoduché, popri tom neboli. Potom som našiel zopár dier v deji. Keď boli opäť v Hon-kongu a utekali pred tými dvoma zabijákmi (Náhodou ich medzi tými miliónmi ľudí našiel priateľ, čo išiel v aute okolo. Zabijáci sú neuveriteľní stopári, pretože aj keď vôbec nevideli svoje ciele, predsa ich bez problémov našli). Proste desné chvíle tohoto filmu. Ani tá posteľová scéna nebola samoúčelná, a v celku slušná. Aj keď chlap tam vyznel ako bezbranný chudáčik, keď žena zaútočí. Celkovo. Pohodový, oddychový film. Ktorý mi trochu priblížil život v zločineckej triáde.(4.12.2012)

Na snímek jsem se těšil už podle popisu v tv programu. A musím uznat že jsem byl docela mile překvapen. Kamera se snaží točit efektivně, střih se snaží o nevšednost, ale třeba docela dobré souboje, jsou natočené velice mizerně což akčníku snímku ubírá na atraktivitě. No a scénář úplně bez nápadu a to vše se snaží dohnat průměrná režie.(13.9.2009)