Paralympijský magazín (TV pořad)

Sportovní

Česko, 2004, 20 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (5)

I neprávem podceňovaní a opomíjení paraolympionici si zaslouží mít svůj vlastní pořad...Kolikrát za rok slyšíte o úspěších a neúspěších toho či onoho sportovce:-(?(21.12.2008)

Respect !(10.2.2009)

Američani neříkají handicupovaným lidem postižení, ale "people with other abilities" tedy něco jako lidé s dalšími schopnostmi. Je tím myšlena skutečnost, že kdo nevidí, o to lépe slyší. Kdo nemá nohy o to má silnější růce. A o tom to je. Ono se to v podstatě pak vyváží. A o tom je i tenhle pořad.(23.2.2011)

• Paity

Souhlasím s Karlosem. Je to ošemetné téma a to, že dávám dvě hvězdy Paralympijskému magazínu neznamená, že nějak odsuzuji snažení lidí s handicapem, to v žádném případě. Když vidím, jak někdo běhá kilometry s jednou nohou apod, tak smekám. Jen asi pro většinovou populaci nebude magazín přílišná zábava, ale spíše připomínkou toho, že někdo má skutečné problémy.(27.6.2012)

Je to jediný sportovní pořad, který sleduji. Mám mnoho postižených přátel a jeden z nich je v tomto pořadu občas ukazován.(3.3.2013)