poster

Na cestě bez návratu

 • Česko

  Cesta bez návratu

 • USA

  Road of No Return

Akční / Drama

USA, 2009, 86 min

Scénář:

Parviz Saghizadeh

Hudba:

Gerard Barbut

Producenti:

Charles Arthur Berg
(další profese)
 • maverick10
  *

  Drsne a pritom dojemne, hrejive a pritom tak chladne. Ano to je moje 11ka Staropramen. Tento snimek vsak zapadne v trafice nekam mezi prosle sladke tycinky a lonske Leo. Ja sice vim, ze Michael Madsen vzdy hraje jako kdyz mele z posledniho, ale tady to prehnal a to dokonce i kdyz hral umirajiciho. Nikdy jsem nevidel chlapka, ktery mele z posledniho, takze je asi normalni pokud mu hlava naposledy pada k zemi, ze si pekne pod ni da ruku, aby se snad neuhodil. Nikdy jsem take nevidel nekoho zastrelit, ale asi je normani, kdyz ho strelite do hrudi, aby mel kosili pokapanou maximalne dvema kapkama krve, ikdyz pokud je chudokrevnej - co ja vlastne vim. Zvukari v dabingu s sebou asi nemeli sve potrebne instrumenty a tak byl cesky divak uchuzen o ruchy okoli - mozna setrili, avsak i to jim nemuselo zabranit, aby poprosili dabery s pomoci, napriklad mohli delat zvukovou kulisu prdeni na sve vlastni podpazi! Ve filmu je vic děr, nez ma polska silnice prvni tridy a to divak proste nemuze jen tak prejit, jen proto, ze je tam roztomila holcicka a polepseny rasista!(24.11.2011)

 • walkingdead
  ***

  Film průměr, tak akorát pro pozdní večer/noc v TV, ale totálně to zabil český dabing. Vladimír Brabec na Michaela Madsena a Karel Heřmánek na Carradina? WTF? Kdyby se prohodili, tak by to rozhodně uši tolik netrhalo. Takhle jsem radši čuměl do počítače a film jen poslouchal a sledoval jedním okem. No ale nebylo by fér vztahovat hodnocení k dabingu, takže těch 50 % dám.(3.11.2017)

 • DarkDemon
  *

  Když jsem se rozhodoval jestli se do toho dám viděl jsem na obrázku svého oblíbence Madsena s bouchačkou v ruce a usoudil, že bude jedním z vrahů ... krutý omyl. Tu trapnou a zbytečnou roli „bodrého šéfíka“ měl raději někomu přenechat. Bohužel on byl jediným důvodem proč jsem se na to podíval. Vyšumělý dědula z „šestákových“ céček Carradine zafungoval sice jako varovný signál - bohužel nedostatečně. A tak jsem shlédl film který měl hloupý námět, zoufalý scénář, primitivní režii, nulové herecké výkony a nádavkem poskytl dost nudy, žvásty, trochu klišé a především zklamání. Byl bych radši kdybych to neviděl.(10.8.2009)

 • ed_wood
  odpad!

  Cesta bez návratu má jednoznačne najprimitívnejší a najdebilnejší scenár. Toľko sprostých hlášok sa len tak ľahko nevidí ("K čomu mi bude toto malé dievča ?..Neboj sa, ona vyrastie, to ti sľubujem") Carradine a Madsen museli byť vážne sfetovaní, zdrogovaní a sfajčení, že že sa na tento projekt nechali nahovoriť.(22.12.2009)

 • igi B.
  **

  Typické háwébéčko, pro našince na tv (k)análech ovšem nesnesitelné ke sledování - opět ořez ořezu obrazu a naprosto debilní čudlárenský dabing namixovaný prakticky bez ruchů a reálného zvuku... - - - - - (Nedosledováno 25.10.2011 na >blablandoffské sračkovizi< , hodnocení 269., nekomentář zde jako sedmadvacátý - 25.10.2011)(25.10.2011)

 • - Natáčení probíhalo v Los Angeles v USA. (Terva)

 • - V úvodu ve scéně, kdy Marcone (Michael Madsen) mluví s Hoverem (David Carradine), mění se Marconemu během rozhovoru délka doutníku. (Terva)