Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Posledních devět dnů života zbývá čtveřici ne zrovna obvyklých nájemných zabijáků, kteří byli tajně sjednoceni do smrtonosné úderné jednotky, aby pod kamuflážní maskou rozdrtili morovou síť drogových překupníků. Za chladnokrevnými fasádami těchto mužů se však skrývají osamocené a ztracené duše volající po spáse. A ta nakonec skutečně přichází, jen v dost nečekané podobě. Během své mise projdou těmi nejhoršími nočními můrami, které si člověk dokáže představit, a postaví se tváří v tvář svým nejskrytějším démonům, ale stejně tak narazí i na malou osiřelou holčičku. A dívčino vysvobození ze spárů kšeftařů s narkotiky natrvalo otočí jejich životy o sto osmdesát stupňů a umožní jim konečně ukázat i to, co se skrývá za jejich chladnokrevnými, nemilosrdnými fasádami. Lidé, kteří si muže najali, ale nejsou z tohoto setkání vůbec nadšení a začínají cítit, že je mise v ohrožení. Proto vynesou nad čtveřicí rozsudek smrti. A lovci se náhle stávají kořistí. Michael Madsen, ze seriálu Kung Fu: Legenda pokračuje známý David Carradine, Michael Blain – Rozgay a další právě nastoupili cestu, z níž není návratu, v americkém akčním thrilleru režiséra Parvize Saghizadeha. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (42)

ed_wood odpad!

všechny recenze uživatele

Cesta bez návratu má jednoznačne najprimitívnejší a najdebilnejší scenár. Toľko sprostých hlášok sa len tak ľahko nevidí ("K čomu mi bude toto malé dievča ?..Neboj sa, ona vyrastie, to ti sľubujem") Carradine a Madsen museli byť vážne sfetovaní, zdrogovaní a sfajčení, že že sa na tento projekt nechali nahovoriť. ()

Nick Tow 

všechny recenze uživatele

Chce to byť cool, chce to byť klon tarantinoviek a rodriguezoviek, chce to mať nadhľad, chce to byť vtipné a zároveň "múdre" - ale divák dostane to, čo mladý hrdina z Pelíškov, ktorý tak veľmi chcel frajerské kožené čižmičky a dostal vojenskú predpisovú obuv, vzor 56. Béčko v tom najhoršom zmysle tohto slova. ()

Reklama

igi B. 

všechny recenze uživatele

Typické háwébéčko, pro našince na tv (k)análech ovšem nesnesitelné ke sledování - opět ořez ořezu obrazu a naprosto debilní čudlárenský dabing namixovaný prakticky bez ruchů a reálného zvuku... - - - - - (Nedosledováno 25.10.2011 na >blablandoffské sračkovizi< , hodnocení 269., nekomentář zde jako sedmadvacátý - 25.10.2011) ()

bucomir 

všechny recenze uživatele

Z námentu by sa dalo vyťažiť podstatne viac, žiaľ ako to už občas býva nestalo sa tak. Postavy katastrofálne, herecké výkony som tam asi ani nevidel a scenár? Posledný kliniec do rakvy bol, ked v poslednej akčnej scéne "černej" blábosí o matike a popri tom akože zomiera. Dabing je kapitola sama o sebe, zrejme losovali kto bude koho dabovať. Čo sa hudby týka, tak občas som mal pocit, že sa pozerám na nejaký vianočný rodinný film. Obal predáva a v tomto prípade to myslím platí na 100 percent. Keby som na obale nevidel Carradina a Madsena ani by som si to nepustil. 1 * koli tomu obalu. ()

maverick10 

všechny recenze uživatele

Drsne a pritom dojemne, hrejive a pritom tak chladne. Ano to je moje 11ka Staropramen. Tento snimek vsak zapadne v trafice nekam mezi prosle sladke tycinky a lonske Leo. Ja sice vim, ze Michael Madsen vzdy hraje jako kdyz mele z posledniho, ale tady to prehnal a to dokonce i kdyz hral umirajiciho. Nikdy jsem nevidel chlapka, ktery mele z posledniho, takze je asi normalni pokud mu hlava naposledy pada k zemi, ze si pekne pod ni da ruku, aby se snad neuhodil. Nikdy jsem take nevidel nekoho zastrelit, ale asi je normani, kdyz ho strelite do hrudi, aby mel kosili pokapanou maximalne dvema kapkama krve, ikdyz pokud je chudokrevnej - co ja vlastne vim. Zvukari v dabingu s sebou asi nemeli sve potrebne instrumenty a tak byl cesky divak uchuzen o ruchy okoli - mozna setrili, avsak i to jim nemuselo zabranit, aby poprosili dabery s pomoci, napriklad mohli delat zvukovou kulisu prdeni na sve vlastni podpazi! Ve filmu je vic děr, nez ma polska silnice prvni tridy a to divak proste nemuze jen tak prejit, jen proto, ze je tam roztomila holcicka a polepseny rasista! ()

Galerie (15)

Zajímavosti (2)

  • Natáčení probíhalo v Los Angeles v USA. (Terva)
  • V úvodu ve scéně, kdy Marcone (Michael Madsen) mluví s Hoverem (David Carradine), mění se Marconemu během rozhovoru délka doutníku. (Terva)

Reklama

Reklama