Muž který měl zemřít

The Man Who Came Back

Akční / Drama / Western

USA, 2008, 100 min

Kvalitní video-western z doby, kdy se krátce po Občanské válce řešila integrace černošských obyvatel do společnosti.. Hlavní zlosyn je zde opravdu odporný a budete mu přát tu nejhorší smrt, které se nakonec také dočká.!!! :-)(27.5.2012)

• maverick10

Vsechna nemoderni klise v jednom snimku. Od Ramba a Robina Hooda s lukem z hrackarstvi, pres bledeho velmi unaveneho jezdce po motylek ci utek z vezeni. Ale vsechno s hercema, kteri i za babku predvedou mima na hlavnim nadrazi. A vse uhledne zabalene do moci pachnouciho kabatu, natacene porno kamerou za par dolaru.(8.1.2011)

• kinderman

Jednoduchoučká a předvídatelná zápletka, amatérské provedení, neuvěřitelně (asi o půl hodiny) přemrštěná stopáž- film, který vůbec neměl vzniknout.(6.4.2009)

• daEmoNickY

Budu hodnotit tak jak cas bezi. [[[[[[ po 15 minutach filmu ]]]]]] John Rambo na divokem zapade? Panejo. Tento film nedosahuje kvality originalu. ................. Nevim proc ale hlavni hrdina mi pripomina Sylvestra Stalloneho smichneho s Karlem Schwarczenbergem ;) . Dalsi Jana Trisku. A pisi proto je to jedinec, co se mi zatim libi. ............................................ Prehravani je fajn. Buster a Charlie to umi. Jim Carrey to umi. Jack Nicholson to umi. Stephen Chow to umi. Arnie je taky komediant ;) . Pokud bych vyjmenoval vsechny herce co tu hraji byl by to pomerne dlouhy list ;) Hrani v tomto filmu mi pripomina dabing ........ Sledovat tento film je jako sledovat nafilmovane herce pozujici pri dabing sestakoveho romanu . ............................................ Spatna kamera. Proc? Pokud mam scenu 1 proti 20 tak nebudu zabirat 3 lidi ale zvyraznim silu a mnozstvi pripadne beznadeji pomoci polohovani kamery. Pripadne zabirani obou davu a jedince najednou ................................. Prilis mnoho zaberu na tvare. Tvar Bustera jsem videl parkrat a vzdy mi srdicko poskocilo. Bastricek dovedl vyjadrit vsechny emoce jednou tvari a fungovalo to. Achjo. Zaber na tvare je jako, tohle prirovnani jsem kdovikde pochytil , snazit se delat eleganci pouzivanim cerne barvy. ................................... [[[[[[ 30 minut ]]]]] Padousi se chovaji docela realne. Udelal bych to stejne az na par veci. Mozna bych nezabijel tu zenu ale urcite bych se pobavil. Ted si uvedomuji ze tu neni hudba. To je dobre. ................... Tento film by byl skvelou prilezitosti pro udelani komedie. Na tento film .......... [[[[[[[ 35 minut ]]]]]]] utek? okopirovany nejaky film z Jean Paul Belmondem (nejsem si jisty jestli to je prave on, utikal tam s jednim, snad, cernochem kdesi ,snad, v africe) ? [[[[[ 40 minut ]]]]] uz ten film nevnimam, nepredpokladam ze se dostanou s neprekvapivou zapletkou k tomu aby to bavilo a prekvapilo. Ted tipuji ze budou vykradat film El Mariachi. Nebyl sice tak zabavny jako Desperado. Zabavnost si ale matne pamatuji, oba jsou dobre. Jeden je minimalisticky. Druhy je pohodovy. [[[[[ 50 minut ]]]] Tak tohle jsem uz nekde videl ;) .......................... [[[[[ 1 hodina ]]]] Proc nosit drivi do lesa. Co z toho filmu stoji zato? Zaber na nadra a "necekana" a "neobycejna" postelova scena 1:15:40 - 1:16. Zajimalo by me nakolik nekoho dokaze presvedcit tvrzeni ze 20 vterin z filmu se da snest, stejne jako soft-porno. ............ Takze tam nakonec dali aji hudbu. Proc jsem tak zly a sarkasticky? Je to vporadku? Nebel bych radsi delat neco jineho? Ahcjo. Tipuji ze hudba tam je nakonec bud protoze nekdo nepochopil k cemu ve filmu slouzi nebo protoze to strihali horkou jehlou. ............... 1:26 je dukazem, pokud je tento film autenticky, ze cernosi ovladaji voodoo a umeji byt neviditelni pripadne ovladaji umeni teleportace ........................... Cernoch stopuje jednoho "kukluxaka" (proc maji v tomto filmu podobne rousky mi unika, nechtejte po me abych to zjistoval), ktery nenavidi cerne a s chuti se ujal jejich lovu. Praskne vetvicka. Kukluxak se pomalu otaci a cernoch na nej civi s pripravenou zbrani. Kukluxak si pomalu sunda kapuci. A je to cernoch! Co si hral na kukluxaka. No to me stipnete, protoze to se mi snad zda ! A ten cernoch, kukluxach toho stopare zastreli. Zpoza stromu dalsi vystrel. Spravne, to se teleportoval dalsi cernoch. Cerny mstitel ...... Uz mi dela problem jenom ten scenar popisovat. Stydim se sam za sebe. Za to, ze za tento sloh bych v pate tride a dostal ctyrku. A byl bych rad. ;) ................. Jo k tem maskam, proc je maji kdyz si je vzdycky sundaji predtim nez vystreli a houby v nich vidi. Navic se v nich urcite poti a neslysi nic krom vlastniho dechu. .................................... Prestelky v tomhle filmu davaji asi takovej smysl jako v Komandu.. Filmar muze bejt kazdej. Uwe Boll rulezzz. EDIT tak nejak se predstavuju dobry propojeni hudby, myslenky, kamery a hrani. Tak nejak se to tohoto "zbytecneho" filmu tyka ;)(18.3.2009)

• DivX

Nevím co si Glen Pitre myslel ale tohle má do kvalitní westernovky opravdu daleko. Slabý děj i zápletka a nezkušení herci. Se staršími kusy se to nedá vůbec srovnávat! 40% (DĚJ * AKCE * HERCI *) IMDb.com: 5,1/10(30.9.2011)

• popkec

Příšerné béčko se zajímavým obalem a nízkou cenou. To je ale asi tak vše, protože celkově film nestojí za nic. Herci nic moc, zápletka taky není nic extra a díky nízkému rozpočtu vypadá jako film z let 70tých a starších. Nedoporučuji, existuje spousta mnohem kvalitnějších westernů, pokud se vůbec takto dá ten film označit.(26.3.2009)

• ArdathBay

Obal navnadí, obsah znechutí. Film připomíná amatérský počin nějakých nadšenců s mizerným, stokrát viděným, předvídatelným scénářem a mizernými hereckými výkony. Děj je nápaditý jako manželský sex po 30 letech a jediné proč by oko divákovo mělo spočinout na obrazovce, je krásná Jennifer O'Dell. Film, který neměl být natočen... P.S. Vůbec se nedivím, že jméno režisérovo na CSFD uvedeno není .(11.3.2009)

• jefff

Western, který zkrátka nenadchne. Scénář je předvídatelný a neoriginální. Je plný tupého klišé, které mě jako diváka nebaví. Herci jsou alespoň docela slušní, ty tento film trošku drží na úrovni lehkého podprůměru.(18.2.2010)

• modista

fakt k nekoukání.(15.5.2009)

• agass

Spíš než western to připomíná hodně lacinou telenovelu.(11.9.2014)

• Matli

Koukat se na to dá, ale člověk musí hodně trpět, hlavně kvůli té kameře, ta mě úplně iritovala. Hvězdičku za Billyho Zanea, ten tomu dával alespon trošku štávy, ikdyž měl vedlejší roli. 27%(16.10.2016)

Western, který vypadá levně a otřepaně. Ale právě ta levnost dělá z toho naturalistickou, brutální záležitost. Střílí se na všechny a všechno. S ničim se tady děj nesere. Odsýpá a zabaví. Snad nejbrutálnější levný western, který jsem viděl. Eastwood je Eastwood, ale tohle má taky něco do sebe. Bez okolků ukáže nelidský přístup v době občanské války.(2.9.2010)

Já nevím, mně se to celkem líbilo. Příběh filmu odpovídá klasickým westernům typu Shane a trochu připomíná sérii Přání smrti s Bronsonem. Ano, je to předvídatelné, ale já jsem se bavil a fandil hlavnímu hrdinovi. Jo, je starý, ale většina jeho protivníků ve filmu je na tom stejně. Zároveň je to zkušený veterán, který přežil největší krvavou řež, která kdy v USA proběhla. A Jennifer O Dell je opravdu koukatelná. Na hranici tří a čtyř hvězdiček - 70 %.(16.3.2009)

Vynikající záležitost, která funguje i bez většího rozpočtu.(10.4.2009)

Tento film je průměrný. Obsah je předvídatelný, ale mě film bavil od začátku do konce. Akorát bych hlavního hrdinu vyměnil rovnou za Armanda a mohlo to být lepší.(6.6.2010)

• sirrgulo

Nechápu jak jsem to mohl téměř dvě hodiny vydržet. Na celém filmlu zaujme akorát nahá Jennifer O´Dell (a to je jen kratičká scéna). Co dál stojí za zmínku? Mizerné kostými, atmosféra, která se asi někde zapomněla nebo super scénář? (Přepadli nás indiáni měli šípy a pomalované obličeje, no kdo to proboha vymýšlel). Co dál? Postavy, které prostě nemají co nabídnout (Možná trošku zaujme Armand Assante, ale ani to nepomůže).Holt jsem se zase jednou nachytal na slibně vypadající obal, protože se vážně dočkáme dvou trošku zajímavých okamžiků (první je záběr na zapadající slunce nad nějakým jezerem, ani nechápu, kde se to tam vzalo, asi scénka z něčeho jiného a druhá je ta krátká milostná scéna, která má trošku atmosféry) Opravdu rád jsem pak viděl ty povedené titulky, které nejsou jen běžící bílý text na černém pozadí (asi nejnákladnější na celém filmu).(9.2.2010)

• PetrJulian

Zbytečný film. Já nějak nechápu, jak se vůbec můžou točit filmy, o kterých je jasné, že to budou propadáky. Asi jenom proto, aby herci měli práci. A může mi někdo vysvětlit, JAK se podařilo hlavnímu hrdinovi definitivně uniknout z toho vězení, to jsem nějak nepochopil. No a zbytek předvídatelný a jasný.(14.1.2011)

• leonidas

ta jedna hvězdička je za dvou vteřinoví záběr na zadeček Jennifer O'Dell . o zbytku filmu si nepamatuji vůbec nic. patrně jsem se ani nedokoukal do konce. ale ten zadeček.hmmm.(25.12.2013)

Škoda amatérského zpracování. Špatná kamera, střih, herci, občas ujetý scénář. Navíc hrdinové mají výdrž jak v hongkongské mlátičce. Ale i přes to mě film vtáhl do děje a nedočkavě jsem čekal jak starouš Paxton vyřídí toho největšího padoucha.(14.5.2009)

• Gagin

wtf? 60 ti letej dědula v roli mstitele. Dědula kterej po třech krocích už nemůže. Absolutně špatné herecké obsazení, to nemohli myslet vážně. Jednu hvězdu ani nevím za co, ale na tohle se nemá cenu vůbec koukat.(12.3.2009)

<< předchozí 1 2