Muž který měl zemřít

The Man Who Came Back

Akční / Drama / Western

USA, 2008, 100 min

• ArdathBay

Obal navnadí, obsah znechutí. Film připomíná amatérský počin nějakých nadšenců s mizerným, stokrát viděným, předvídatelným scénářem a mizernými hereckými výkony. Děj je nápaditý jako manželský sex po 30 letech a jediné proč by oko divákovo mělo spočinout na obrazovce, je krásná Jennifer O'Dell. Film, který neměl být natočen... P.S. Vůbec se nedivím, že jméno režisérovo na CSFD uvedeno není .(11.3.2009)

pozeral som tento film po iron manovi..ano,je to natiočené štýlom brazílských noviel,ale z hladiska akejsi autentičnosti mi ten film bol napínavý až do konca ,aj ked je pravda že čo sa stane sa ľahko dalo uhádnúť,fígeľ u mňa bol v tom ako sa to stane..proste ma to držalo a nehodil by som tento film do koša ako lacný odpad !! podľa mňa je to solídne, samozrejme nie je to shawshank ..-))(26.11.2011)

• PetrJulian

Zbytečný film. Já nějak nechápu, jak se vůbec můžou točit filmy, o kterých je jasné, že to budou propadáky. Asi jenom proto, aby herci měli práci. A může mi někdo vysvětlit, JAK se podařilo hlavnímu hrdinovi definitivně uniknout z toho vězení, to jsem nějak nepochopil. No a zbytek předvídatelný a jasný.(14.1.2011)

Western, který vypadá levně a otřepaně. Ale právě ta levnost dělá z toho naturalistickou, brutální záležitost. Střílí se na všechny a všechno. S ničim se tady děj nesere. Odsýpá a zabaví. Snad nejbrutálnější levný western, který jsem viděl. Eastwood je Eastwood, ale tohle má taky něco do sebe. Bez okolků ukáže nelidský přístup v době občanské války.(2.9.2010)

• sirrgulo

Nechápu jak jsem to mohl téměř dvě hodiny vydržet. Na celém filmlu zaujme akorát nahá Jennifer O´Dell (a to je jen kratičká scéna). Co dál stojí za zmínku? Mizerné kostými, atmosféra, která se asi někde zapomněla nebo super scénář? (Přepadli nás indiáni měli šípy a pomalované obličeje, no kdo to proboha vymýšlel). Co dál? Postavy, které prostě nemají co nabídnout (Možná trošku zaujme Armand Assante, ale ani to nepomůže).Holt jsem se zase jednou nachytal na slibně vypadající obal, protože se vážně dočkáme dvou trošku zajímavých okamžiků (první je záběr na zapadající slunce nad nějakým jezerem, ani nechápu, kde se to tam vzalo, asi scénka z něčeho jiného a druhá je ta krátká milostná scéna, která má trošku atmosféry) Opravdu rád jsem pak viděl ty povedené titulky, které nejsou jen běžící bílý text na černém pozadí (asi nejnákladnější na celém filmu).(9.2.2010)

• - Film se natáčel v americkém státě Texas, konkrétně ve městech Brackettville, Magnolia, Hempstead a Montgomery. (fanda124)