Muž který měl zemřít

The Man Who Came Back

Akční / Drama / Western

USA, 2008, 100 min

pozeral som tento film po iron manovi..ano,je to natiočené štýlom brazílských noviel,ale z hladiska akejsi autentičnosti mi ten film bol napínavý až do konca ,aj ked je pravda že čo sa stane sa ľahko dalo uhádnúť,fígeľ u mňa bol v tom ako sa to stane..proste ma to držalo a nehodil by som tento film do koša ako lacný odpad !! podľa mňa je to solídne, samozrejme nie je to shawshank ..-))(26.11.2011)

• sirrgulo

Nechápu jak jsem to mohl téměř dvě hodiny vydržet. Na celém filmlu zaujme akorát nahá Jennifer O´Dell (a to je jen kratičká scéna). Co dál stojí za zmínku? Mizerné kostými, atmosféra, která se asi někde zapomněla nebo super scénář? (Přepadli nás indiáni měli šípy a pomalované obličeje, no kdo to proboha vymýšlel). Co dál? Postavy, které prostě nemají co nabídnout (Možná trošku zaujme Armand Assante, ale ani to nepomůže).Holt jsem se zase jednou nachytal na slibně vypadající obal, protože se vážně dočkáme dvou trošku zajímavých okamžiků (první je záběr na zapadající slunce nad nějakým jezerem, ani nechápu, kde se to tam vzalo, asi scénka z něčeho jiného a druhá je ta krátká milostná scéna, která má trošku atmosféry) Opravdu rád jsem pak viděl ty povedené titulky, které nejsou jen běžící bílý text na černém pozadí (asi nejnákladnější na celém filmu).(9.2.2010)

Já nevím, mně se to celkem líbilo. Příběh filmu odpovídá klasickým westernům typu Shane a trochu připomíná sérii Přání smrti s Bronsonem. Ano, je to předvídatelné, ale já jsem se bavil a fandil hlavnímu hrdinovi. Jo, je starý, ale většina jeho protivníků ve filmu je na tom stejně. Zároveň je to zkušený veterán, který přežil největší krvavou řež, která kdy v USA proběhla. A Jennifer O Dell je opravdu koukatelná. Na hranici tří a čtyř hvězdiček - 70 %.(16.3.2009)

• maverick10

Vsechna nemoderni klise v jednom snimku. Od Ramba a Robina Hooda s lukem z hrackarstvi, pres bledeho velmi unaveneho jezdce po motylek ci utek z vezeni. Ale vsechno s hercema, kteri i za babku predvedou mima na hlavnim nadrazi. A vse uhledne zabalene do moci pachnouciho kabatu, natacene porno kamerou za par dolaru.(8.1.2011)

• popkec

Příšerné béčko se zajímavým obalem a nízkou cenou. To je ale asi tak vše, protože celkově film nestojí za nic. Herci nic moc, zápletka taky není nic extra a díky nízkému rozpočtu vypadá jako film z let 70tých a starších. Nedoporučuji, existuje spousta mnohem kvalitnějších westernů, pokud se vůbec takto dá ten film označit.(26.3.2009)

• - Film se natáčel v americkém státě Texas, konkrétně ve městech Brackettville, Magnolia, Hempstead a Montgomery. (fanda124)