Láska na druhém konci

Láska na druhom konci

Romantický / Drama / Komedie

USA / Velká Británie / Indie, 2008, 102 min

• Olík

Točí se romantické komedie jako 50x a stále poprvé, které nás mají víc pobavit než zahltit romantikou. Točí se romantické komedie jako Chceš mě, chci tě, které se nás hereckým obsazením pokouší přesvědčit, že jsou trháky roku. Točí se romantické komedie jako P.S. Miluji Tě, které nás dojímají až k slzám. Točí se romantické komedie jako Vrahouni, které kromě zamilovaných pohledů přináší i nějakou tu akci. A točí se romantické komedie jako Láska na druhém konci, které nás mají…….proč se vlastně točí romantické komedie jako Láska na druhém konci?!(22.8.2011)

Prostě jsem romantik a tento film mě zastihl v té správné náladě, ale nemám proti němu nic. Jsem pyšná na ni, že dokázala vzít osud do svých rukou, na něho, že sebral všech pět pohromadě i na otce, za tu jeho řeč před snoubencovou rodinou. Hledáte romantiku okořeněnou Indií? Našli jste ji. Ani já to nečekala.(10.4.2011)

Láska na Druhém Konci sa snaží tváriť ako mix Lásky cez Internet a Pretty Women..a vôbec tento mix nedopadol zle...dve rozličné kultúry, dvaja zamilovaní ľudia a celkom prijateľne síce s nevyhnutnou dávkou klišé urobená komédia..ale veľmi príjemná a to vďaka nádhernej herečke Shriya a celkom fajn zapadujúceho do tohto filmu Jesse Metcalfovi(21.2.2010)

Dost neuvěřitelný příběh, ale dívat se na to dalo a mě ke štěstí stačilo vidět Jesse Metcalfe. Přišlo mi teda divný, že by si zaměstnankyně "call centra" v Indii mohla dovolit za svůj plat letět do Ameriky a ještě se tam ubytovat v docela slušném hotelu. Pak ale už jí pochopitelně štěstí spadlo do klína a zatímco ostatní by si hotel museli platit, ona dostala zadarmo jeden z nejhezčích pokojů a pak ještě navíc krásný šaty. Co mi ale vadilo nejvíc, byl ten happyend na konci. Vážně by si to mohli odpustit, mě by třeba spíš zajímalo jak to vyřeší s tim, že ona bydlí v Indii a on v Americe, kdo se přestěhuje kam, ale to už do "pohádky" nepatří. 3*(6.1.2012)

Myslím, že film má originální téma: Indové předstírají, že žijí v San Franciscu, mají jinou identitu, pracují v bance a stále se vzdělávají o Americe. To o těch burgrech jsem třeba nevěděla a myslím, že ty herce bych také nepoznala. Film má bohužel jednoduché provedení a místy to vypadá na to, že je to jeden z obyčejných romantických filmů, kterými jsme všichni už dávno přejedeni. Některé postavy mi v ději nesedí a více než 3 hvězdy bych filmu nedala.(17.10.2017)