V čem je háček?

Dokumentární / Krátkometrážní

Česko, 2007, 9 min

Tereza Tara

• TheMaker

Tak teď nevím, jestli to bylo myšleno jako vtip nebo to myslí vážně, každopádně je to trapné až na půdu . . .(7.1.2010)

• Dragoni

Brainwash Tantra Porn(4.9.2011)

Kterak naivní a důvěřivá dívka Marie přišla k rozumu po setkání s šarlatány Bárou a guruem Járou...Bože, bože. Zdokumentovaná lidská blbost.(21.9.2009)

velmi poučné(21.1.2011)

• LINKIN

V tom, že je Maruška kráva.(28.7.2014)

• Brandon

Zaháčkovaná puboška. Exot guru Jára a Óm nadsamcův probouzeč potence.(5.10.2010)

• Natabar

Téma každopádně zajímavé, nicméně zpracování absolutní propadák - monolog, který by úplně stejně fungoval pro rozhlas. Vizuál úplně o ničem.(28.10.2012)

• mandlova

Téma o naivitě a zneužívání totálně zabitý zpracováním.(11.12.2012)

Rozhovor s bývalou žákyní tantrické školy, kterou vede guru Jára a přístup do ní mají pouze ženy, nejlépe mladé dívky :-) Víc snad ani není potřeba dodávat. Jak se mu podaří přesvědčit tolik holek k "Tantře" je z rozhovoru naprosto zřejmé. Stačí je přesvědčit, že je to jediné správné a spirituální řešení nespokojenosti se svým dosavadním nudným a nenaplněným životem. Přestože mi to nepřišlo moc důvěryhodné, řekl bych, že dobře zpracovaný film hezky poukázal na rozsáhlý problém vykořeněné západní společnosti.(1.4.2010)

• radecacek

Blbá dívka, blbý rádoby dokument., ztráta času.(13.6.2010)

• Milodar

Háček je v k****, neboli (jinak řečeno), význam tohoto výchovně-vzdělávacího poučného mini (rozuměj 1,64165%) filmu je v tom, že je svou výchovně-vzdělávací poučnou funkcí zaměřen na velmi nepoučené osoby, které jsou z 99,8644% nepoučitelné, protože nemají v hlavě přemýšlecí orgán (jinak řečeno, jsou nepoučené).(28.1.2011)

Tak to by měl vidět každý - co je možné provozovat v České republice.(24.1.2011)

• Frankiecze

asi vím v čem je háček...(21.7.2011)

Viděno se zpožděním. Tahle zpověd ukazuje, jak lze manipulací a sektářstvím udělat z lidské zrůdy duchovního vůdce. Jeden ze způsobů, samozřejmě. Vzhledem k událostem posledních let začínám mít pro esoteriku, homeopatii apod. stále horší a horší názor. Kombinace důvěřivosti zoufalých dívek, jejichž "duchovní učitelé" vyčkávají na slabý okamžik a absence kritického pohledu lidí obecně je čím dál horší koktejl. Zpracování nekomentuji, myšlenka zůstává.(22.3.2012)

• Monyfik

Hvězdička za pozdní, ale přece uvědomění se.(25.10.2009)

I já byl chvíli učeň nadsamce Járy. Vzal mě pod svoje ochranná křídla (zezadu) a já ucítil intenzivní, šimravý dotyk jeho hektakotylového ramena. Od té doby také pokaždé před vyvrcholením volám: "Járo! Járo! Járo!..."(28.8.2015)