Machina

Režie:

Jan V. Sacher

Scénář:

Jan V. Sacher

Dokumentární film jako jeden z neúspěšných pokusů o portrét smrti. Portrét strojvedoucího pražského metra. Jeho nenaplněné sny (o romatické práci strojvedoucího na dráze) a jeho koníčky (stavění modelů vláčků a hraní si s mašinkami) versus zkušenost, která mohla změnit jeho život, ale nezměnila. (oficiální text distributora)

RickyFitts

téma super, kamera občas taky, zvuk parádní, jinak je samozřejmě vidět, že to je školní práce a jako celek to úplně nefunguje, a např. ten text působí zbytečně a spíš ruší... ()

Vančura

Nesnesitelná ptákovina, která nestojí za pozornost. Pro autora bych měl tip na další film: natočte dokument o řidičích autobusů, kteří denně vozí lidi od metra do IKEA a zpátky, to musí být taky super adepti na cvokhaus. ()

Marze

Příjemné posezení u piva se zkušeným řidičem metra. Mluví o své profesi, nic o jeho životě se nedovíme. Dnes už je v důchodu. ()

angel74

Doprovodný text mě docela zaujal, ale určitě se celé téma mohlo lépe rozvrhnout, takto se během krapet prostoduchého vyprávění strojvedoucího na ty poměrně hluboké myšlenky nedalo pořádně soustředit. (50%) ()

Monyfik odpad!

Opravdu duchaplné rozjímání stýce, kterého člověk hodně dlouho neviděl. Tyto natočené dokumentární bláboly, rozvahy, povídání, vyprávění našich budoucích "režisérů" famu stojí opravdu za ztrátu času. ()