poster

Dying Breed

Horor / Thriller

Austrálie, 2008, 91 min

Režie:

Jody Dwyer

Kamera:

Geoffrey Hall

Producenti:

Rod Morris

Kostýmy:

Katie Graham
(další profese)
 • PetrPan2
  **

  V celé první polovině filmu se neděje vůbec nic. Sledujete jen partu lidí, z nichž jeden je totální debil, na výletě. Tvůrci se tuto část filmu snažili budovat atmosféru, ale daří se jim to jen sporadicky a výsledkem je spíš nuda. I tak se ale jedná o lepší část snímku, protože tu druhá půlka... Ve druhé půlce se sice děj už rozjede, ale je to ještě horší než nuda první poloviny. Děj je totálně chaotický a hrdinové, se kterými jste byly nuceni protrpět první půlku mizejí rychle a náhle, jak lusknutím prstu. Jody Dwyer by si zasloužil být odeslán na nějakou tu trestaneckou kolonii a tam sežrán kanibaly za to, jak nehorázně promrhal zajímavý námět :o((28.1.2011)

 • Teardown
  ***

  Australané přišláply plynový pedál zase o něco blíže k podlaze a zaútočili na přední pozice s velmi dobrou hororovou podívanou, odehrávající se v exotické Tasmánii, kde se čtyřčlená skupinka turistů dostane do křížku, jak jinak než s místními sedláky. Sice chvilku trvá, nežli se propracujeme k něčemu zajímavému, ale i tak je to ve finále nadprůměrná podívaná a to především pro milovníky lesních honiček. Žádné extrémní násilí ani hektolitry krvavých šplíchanců, prostě všeho s mírou se tu vyplatilo dodržet. 3,5*(15.3.2009)

 • Frajer42
  *

  Naprosto nudná sračka, která není ani děsivá, ani krvavá a ani dobře zahraná. Pročpak se takhle zbytečné filmy vůbec točí? Je to další z těch filmů a milých venkovanech žijících své vlastní životy, kam nevyhnutelně patří zabíjení dorazivších turistů. Potěší snad pouze fakt, že se tentokrát štěstíčko nakloní na stranu venkovanů a velmi nesympatičtí turisti do jednoho pojdou. Sorry, spoiler.(27.6.2013)

 • sidzej
  **

  Problém tohoto filmu spočíva v príliš nezáživnej a nudne natočenej prvej polovici. Tá druhá je už lepšia po atmosferickej aj strihovej stránke, no stále mi z toho vychádza len priemer. SPOILER* Až na scénu, keď priatelia nájdu mŕtvu babu s urezanou nohou vysiacu na stožiari, film neponúka nič originálne, či podobne zaujímavo vyhrotené. SPOILER* Samotný záver už dokopy nemal čo ponúknuť, okrem skvostne sa škúliaceho Leigha Whannella, ktorý už v Sawke dokazoval, že vystrašené pohľady vrhať skrátka vie. 50%(9.4.2009)

 • Desperado
  ****

  Veľmi vydarený skromný slasher od protinožcov. Originálne spracovanie neoriginálnej témy. Bezútešnosť a depresia sa tiahnu od samého začiatku až po úplný záver, ktorý rozhodne nebol sklamaním, lež logickým vyústením zachovania miestnej "tradície". Taktiež pozitívom je aj únosná miera krvavých orgií. Je to napínavé aj bez lacných lakačiek, ktoré sú už otravným trademarkom amerických krvákov z poslednej doby. Za malé peniaze slušná muzika.(18.3.2009)

 • - První verze plakátu k filmu byla zakázána kvůli nekompromisně brutálnímu motivu. [Zdroj: Týden.cz] (warner)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace