poster

20 let poté

 • USA

  20 Years After

Drama / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2008, 95 min

 • wOOzIe
  *

  krávovina na ntou, udělal sem děsnou chybu, sppletl sem si to s ´´trošičkuku´´ kvalitnější britskou tvorbou... no nicméně začátek vypadá docela slušně, ač absolutně neoriginálně a přebytečně....pak jedna neoriginalita za druhou splácaná dohromady a vysledek...... blbost.. prominte mi ale režisér je naprostý amatér, a všichni kolem něj včetně herců.... Je to naprosto o ničem ilm , který se nemůže vyplatit točit, protože na to jít do kin nemá a na dvd si to nikdo nekoupí.....(8.4.2009)

 • Hrobař
  odpad!

  S odpadem šetřím, ale tady je plně zasloužený. Lituji i té desetikoruny co jsem za film dal. Vydržel jsem bez přetáčení prvních 40 minut a jsem na sebe svým způsobem hrdý. Totální nelogickej marast, plenej nesmyslů, nechutnejch dialogů, absolutně retardovanejch postav ..... Už hodně dlouho jsem neviděl nic tak hrozného.(2.3.2013)

 • Berilac
  *

  Podstandardne bcko, ktore je na moj vkus velmi vlekle, bez akejkolvek zapletky, zanroveho zaradenia - prechadza od akcnej sci-fi az po 20 sekundove road movie. Snazi sa filozofovat bez toho, aby to filozofanie malo nejaky zmysel. Jedinym svetlym bodom tohoto filmu je vyborna hudba, ktora tak nejak patri k post apo a tak nejak cakam, ze raz hudba v buducnosti bez zdrojov hravat bude.(19.3.2012)

 • Big Bear
  odpad!

  20 let poté je vskutku apokalyptická záležitost. Nikoliv však dějem a zpracováním, ale pro diváka.... Obsah značně lže a DVD cover také. O nějakém průjezdu zakázanými pustinami, či dokonce zdecimovanými městy tu nemůže být ani řeč... Většina děje se odehrává kdesi na smeťáku, kde na rozhrabané zemi leží: 2 orezlé karoserie osobních aut, 8 barelů - z toho dva převrácené a jedna sekačka na trávu bez koleček.... Z tohoto pohledu diváka až mrazí. Když si představím jak to tam muselo vzkvétat než děsivý atomový výbuch napáchal toto....Kam se poděl zahradník ? . No děs. Diváci co viděli The Road, 28 dní (či týdnů) poté či Já legenda - utrpí patrně šok. Zatímco u Road byly australské housličky Nicka Caveho geniální, zde nás provází většinu děje otravná country. No abych to shrnul. Děj strašný, herci nesympatičtí, filozofické kecy jsem nepochopil a břichomluvci s loutkami mi přišli oba dost úchylní. Z apokalyptické krajiny uvidíme na začátku zmíněný smeťák, jeskyni a v závěru kolonu opůštěných aut na dálnici (lehce poprášených) a na horizotu digitální okouřené mrakodrapy....Při vjezdu hrdinů do města tvůrci vše raději zahalili do mlhy. Dýmovnice asi vyšla levněji než práce nějakého amatérského grafika co si doma na kompu dělá 3D krajinky... Jestli chcete vidět film o světě po jaderné válce a těch co přežili, sáhněte kamkoliv ale jinam. Tohle totiž nemusíte přežít vy. Stoprocentní - ODPAD.(15.10.2012)

 • bruceman7
  odpad!

  Film z kategorie "megashit". Předložený děj je zhovadilost, postavy nesympatické (snad kromě těhotné dívky). Uvažoval jsem o * za několik pěkných tracků (které tam ten šoumen vysílal do éteru) ale ne, prostě nemůžu. A souhlasím s komentáři, kde se zmiňuje Fallout, občas mi to taky proběhlo hlavou. To je ale filmu prd platné. 0,5/10(7.9.2010)

 • - Film se natáčel ve Fayetteville v Tennessee a Huntsville v Alabamě v USA. (rafix)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace