20 let poté

Drama / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2008, 95 min

Jim Torres
  • Banehallow

Tomuto "filmu" chybí úplně všechny atributy k tomu, aby se filmem mohl nazývat. Příběh, napětí, psychologie postav, ničeho takového se v tomto komorním snímku nedočkáme. Jediným kladem je, že si Jim Torres uvědomil, že režírování nebude tou správnou cestou. Ani tím si však jednu hvězdičku nevysloužil.(9.7.2009)

• bruceman7

Film z kategorie "megashit". Předložený děj je zhovadilost, postavy nesympatické (snad kromě těhotné dívky). Uvažoval jsem o * za několik pěkných tracků (které tam ten šoumen vysílal do éteru) ale ne, prostě nemůžu. A souhlasím s komentáři, kde se zmiňuje Fallout, občas mi to taky proběhlo hlavou. To je ale filmu prd platné. 0,5/10(7.9.2010)

• pmultimix

Tak takový film je synonymum pro slovo ODPAD. Něco tak hloupého, nudného, zdlouhavého jsem ještě neviděl. Já jsem tušil (a je to opravdu hodně poznat), že to bude brak už po deseti vteřinách. Žádný úvod, žádný komentář před filmem, co se stalo, jaký druh tragédie. Jedná se o poválečné období po použití jaderných zbraní, přesto jsem lidé venku, chodí se tam neustále bez obleku, nosí se předměty do chýší/krytů (většinou obyčejný sklep domu, nechápu, co je to za ochranu). Z nějakého nespecifikovaného důvodu (možná mi v té nudě utekl, rptoože jsem marně čekal, až se něco stane, ale nestalo se, film začal a začátek pokračoval až do konce, nic se nestalo) jsem nepostřehl, proč se hrdinové chtějí dostat tam, kam chtějí, rpoč je někdo z nějaké pevnosti chce zničit a získat dítě, které má porodit jedna žena, která s hlavními hrdiny jde tam, kam se všichni snaží dostat :-)) Podotýkám, že se všichni pohybují pěšky nebo polorozpadlým Fordem Ranger bez obleků (ta těhotná také) po povrchu zasaženém radiací. Stačí se podívat na Černobyl po dvaceti letech, jak skvěle se tam všude prochází bez obleků, to by se vám dozimetr nedozvonil. Takhel si představuji doslova brak a myslím, že směle může konkurovat nejhoršímu filmu všech dob, co jsem kdy viděl: duch podzemí. Stojí za shlédnutí, abyste viděli, co je možné natočit ... ale varuji, bude to nudný večer(27.2.2009)

• Hrobař

S odpadem šetřím, ale tady je plně zasloužený. Lituji i té desetikoruny co jsem za film dal. Vydržel jsem bez přetáčení prvních 40 minut a jsem na sebe svým způsobem hrdý. Totální nelogickej marast, plenej nesmyslů, nechutnejch dialogů, absolutně retardovanejch postav ..... Už hodně dlouho jsem neviděl nic tak hrozného.(2.3.2013)

• wOOzIe

krávovina na ntou, udělal sem děsnou chybu, sppletl sem si to s ´´trošičkuku´´ kvalitnější britskou tvorbou... no nicméně začátek vypadá docela slušně, ač absolutně neoriginálně a přebytečně....pak jedna neoriginalita za druhou splácaná dohromady a vysledek...... blbost.. prominte mi ale režisér je naprostý amatér, a všichni kolem něj včetně herců.... Je to naprosto o ničem ilm , který se nemůže vyplatit točit, protože na to jít do kin nemá a na dvd si to nikdo nekoupí.....(8.4.2009)

• - Film se natáčel ve Fayetteville v Tennessee a Huntsville v Alabamě v USA. (rafix)