20 let poté

Drama / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2008, 95 min

Jim Torres
  • maverick10

Jde si takhle Jim Torres zaplivanou brooklynskou ulici. Najednou spatri na chodniku psi lejno a ihned dostane napad. Natocim film!!! A bude presne o tomhle!! .............. spasny napad a me nezbyva nez zatleskat uzasnemu tvurci. A jelikoz jsem videl Foresta Gumpa jsem rad ze jsem videl i druhy pol filmoveho sveta a uz muzu jit v klidu spat s hrejivym pocitem ze jsem videl uz opravdu vsechno.(28.9.2010)

• pmultimix

Tak takový film je synonymum pro slovo ODPAD. Něco tak hloupého, nudného, zdlouhavého jsem ještě neviděl. Já jsem tušil (a je to opravdu hodně poznat), že to bude brak už po deseti vteřinách. Žádný úvod, žádný komentář před filmem, co se stalo, jaký druh tragédie. Jedná se o poválečné období po použití jaderných zbraní, přesto jsem lidé venku, chodí se tam neustále bez obleku, nosí se předměty do chýší/krytů (většinou obyčejný sklep domu, nechápu, co je to za ochranu). Z nějakého nespecifikovaného důvodu (možná mi v té nudě utekl, rptoože jsem marně čekal, až se něco stane, ale nestalo se, film začal a začátek pokračoval až do konce, nic se nestalo) jsem nepostřehl, proč se hrdinové chtějí dostat tam, kam chtějí, rpoč je někdo z nějaké pevnosti chce zničit a získat dítě, které má porodit jedna žena, která s hlavními hrdiny jde tam, kam se všichni snaží dostat :-)) Podotýkám, že se všichni pohybují pěšky nebo polorozpadlým Fordem Ranger bez obleků (ta těhotná také) po povrchu zasaženém radiací. Stačí se podívat na Černobyl po dvaceti letech, jak skvěle se tam všude prochází bez obleků, to by se vám dozimetr nedozvonil. Takhel si představuji doslova brak a myslím, že směle může konkurovat nejhoršímu filmu všech dob, co jsem kdy viděl: duch podzemí. Stojí za shlédnutí, abyste viděli, co je možné natočit ... ale varuji, bude to nudný večer(27.2.2009)

• ecceHOMMO

Už po pár minutách filmu mi bolo jasné, že sa bude jednať o B-čkový ak nie C-čkový film.Film postráda napätie, dejová línia je zmätená, pointa nevýrazná a celý film je v pokludnom tempe. Nieje to však úplne zlý a v žiadnom prípade sa nejedná o odpad ( aspoň nie vtedy ak sa človek nad filmom trošku hlbšie zamyslí ). Ale netreba čakať žiadnu akciu je to len obyčajný príbeh, ktorý v niektorých momentoch chceli zdramatizovať, ale bohužiaľ nebolo to zdramatizovanie dôstojné tohoto filmu, práve naopak hlúpymi scénami pokazili celý snímok. Škoda......a to aj napriek tomu, že som očakával úplne niečo iné ......a bol som zo smerovania filmu sklamaný......( ale oveľa viac ma sklamalo zobrazenie negatívnych postáv a ich rola vo filme, pretože to bol najslabší článok tohoto dielka). */ **(13.2.2009)

• wOOzIe

krávovina na ntou, udělal sem děsnou chybu, sppletl sem si to s ´´trošičkuku´´ kvalitnější britskou tvorbou... no nicméně začátek vypadá docela slušně, ač absolutně neoriginálně a přebytečně....pak jedna neoriginalita za druhou splácaná dohromady a vysledek...... blbost.. prominte mi ale režisér je naprostý amatér, a všichni kolem něj včetně herců.... Je to naprosto o ničem ilm , který se nemůže vyplatit točit, protože na to jít do kin nemá a na dvd si to nikdo nekoupí.....(8.4.2009)

• Igwar

Príbuzný názov zvádza k očakávaniu niečoho podobného ako 28 dní potom alebo 28 týždňov potom a to je hlavný dôvod veľkého sklamania, ktoré sa pri pozeraní tohoto filmu dostaví. Titulky prezrádzajú, že film vznikol podľa divadelnej (pravdepodobne, ak nie rozhlasovej) hry a to je dôvod prečo je taký aký je. Téma, ktorá plnohodnotne vydá pre divadelné spracovanie, už nemusí byť dosť dobrá pre film a toto je výsledok.(24.2.2009)

• - Film se natáčel ve Fayetteville v Tennessee a Huntsville v Alabamě v USA. (rafix)