20 let poté

20 Years After

Drama / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2008, 95 min

• Hrobař

S odpadem šetřím, ale tady je plně zasloužený. Lituji i té desetikoruny co jsem za film dal. Vydržel jsem bez přetáčení prvních 40 minut a jsem na sebe svým způsobem hrdý. Totální nelogickej marast, plenej nesmyslů, nechutnejch dialogů, absolutně retardovanejch postav ..... Už hodně dlouho jsem neviděl nic tak hrozného.(2.3.2013)

• ecceHOMMO

Už po pár minutách filmu mi bolo jasné, že sa bude jednať o B-čkový ak nie C-čkový film.Film postráda napätie, dejová línia je zmätená, pointa nevýrazná a celý film je v pokludnom tempe. Nieje to však úplne zlý a v žiadnom prípade sa nejedná o odpad ( aspoň nie vtedy ak sa človek nad filmom trošku hlbšie zamyslí ). Ale netreba čakať žiadnu akciu je to len obyčajný príbeh, ktorý v niektorých momentoch chceli zdramatizovať, ale bohužiaľ nebolo to zdramatizovanie dôstojné tohoto filmu, práve naopak hlúpymi scénami pokazili celý snímok. Škoda......a to aj napriek tomu, že som očakával úplne niečo iné ......a bol som zo smerovania filmu sklamaný......( ale oveľa viac ma sklamalo zobrazenie negatívnych postáv a ich rola vo filme, pretože to bol najslabší článok tohoto dielka). */ **(13.2.2009)

• wOOzIe

krávovina na ntou, udělal sem děsnou chybu, sppletl sem si to s ´´trošičkuku´´ kvalitnější britskou tvorbou... no nicméně začátek vypadá docela slušně, ač absolutně neoriginálně a přebytečně....pak jedna neoriginalita za druhou splácaná dohromady a vysledek...... blbost.. prominte mi ale režisér je naprostý amatér, a všichni kolem něj včetně herců.... Je to naprosto o ničem ilm , který se nemůže vyplatit točit, protože na to jít do kin nemá a na dvd si to nikdo nekoupí.....(8.4.2009)

• Big Bear

20 let poté je vskutku apokalyptická záležitost. Nikoliv však dějem a zpracováním, ale pro diváka.... Obsah značně lže a DVD cover také. O nějakém průjezdu zakázanými pustinami, či dokonce zdecimovanými městy tu nemůže být ani řeč... Většina děje se odehrává kdesi na smeťáku, kde na rozhrabané zemi leží: 2 orezlé karoserie osobních aut, 8 barelů - z toho dva převrácené a jedna sekačka na trávu bez koleček.... Z tohoto pohledu diváka až mrazí. Když si představím jak to tam muselo vzkvétat než děsivý atomový výbuch napáchal toto....Kam se poděl zahradník ? . No děs. Diváci co viděli The Road, 28 dní (či týdnů) poté či Já legenda - utrpí patrně šok. Zatímco u Road byly australské housličky Nicka Caveho geniální, zde nás provází většinu děje otravná country. No abych to shrnul. Děj strašný, herci nesympatičtí, filozofické kecy jsem nepochopil a břichomluvci s loutkami mi přišli oba dost úchylní. Z apokalyptické krajiny uvidíme na začátku zmíněný smeťák, jeskyni a v závěru kolonu opůštěných aut na dálnici (lehce poprášených) a na horizotu digitální okouřené mrakodrapy....Při vjezdu hrdinů do města tvůrci vše raději zahalili do mlhy. Dýmovnice asi vyšla levněji než práce nějakého amatérského grafika co si doma na kompu dělá 3D krajinky... Jestli chcete vidět film o světě po jaderné válce a těch co přežili, sáhněte kamkoliv ale jinam. Tohle totiž nemusíte přežít vy. Stoprocentní - ODPAD.(15.10.2012)

• maverick10

Jde si takhle Jim Torres zaplivanou brooklynskou ulici. Najednou spatri na chodniku psi lejno a ihned dostane napad. Natocim film!!! A bude presne o tomhle!! .............. spasny napad a me nezbyva nez zatleskat uzasnemu tvurci. A jelikoz jsem videl Foresta Gumpa jsem rad ze jsem videl i druhy pol filmoveho sveta a uz muzu jit v klidu spat s hrejivym pocitem ze jsem videl uz opravdu vsechno.(28.9.2010)

• - Film se natáčel ve Fayetteville v Tennessee a Huntsville v Alabamě v USA. (rafix)