Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jediná dívka čelí apokalyptické budoucnosti lidstva.
Je tomu již dvacet let co jaderné exploze málem vyhladily lidstvo. Ti co se zachránili žijí v podzemí a nad pokračováním lidského rodu visí velký otazník. Sarah je obyčejná dívka, která otěhotní – po patnácti letech je tak prvním člověkem, který by mohl počít další pokolení. Ale dříve než Sarah porodí svého potomka, musí cestovat za hranice Jižního koridoru, přes zakázané pustiny a zdecimovaná města.
Pomocí radiostanice se spojí s dalšími co přežili. Bohužel ne všichni mají dobré úmysly. Skupina tak musí nejen stanovit nové hranice, ale také čelit nečekanému zlu a zachránit tak budoucnost lidstva. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (56)

maverick10 odpad!

všechny recenze uživatele

Jde si takhle Jim Torres zaplivanou brooklynskou ulici. Najednou spatri na chodniku psi lejno a ihned dostane napad. Natocim film!!! A bude presne o tomhle!! .............. spasny napad a me nezbyva nez zatleskat uzasnemu tvurci. A jelikoz jsem videl Foresta Gumpa jsem rad ze jsem videl i druhy pol filmoveho sveta a uz muzu jit v klidu spat s hrejivym pocitem ze jsem videl uz opravdu vsechno. ()

bruceman7 odpad!

všechny recenze uživatele

Film z kategorie "megashit". Předložený děj je zhovadilost, postavy nesympatické (snad kromě těhotné dívky). Uvažoval jsem o * za několik pěkných tracků (které tam ten šoumen vysílal do éteru) ale ne, prostě nemůžu. A souhlasím s komentáři, kde se zmiňuje Fallout, občas mi to taky proběhlo hlavou. To je ale filmu prd platné. 0,5/10 ()

Reklama

corpsy 

všechny recenze uživatele

ASI naozaj dávam 1 medzihviezdnu star, len za propagačný plagát, pretože tento paskvil bol napísaní v letargickom rozpoložení. Nuda a skúška o presah, ako svet funguje po apokalypse, je zúfalo rozvláčny aj na ploche tej strašnej hodiny aj pol. Hold, kde nie sú prachy, občas pomôže tvorcovská kreativita. A občas vznikne film, na ktorý sa dá pozerať iba s hydroxyderivátom v krvi. ()

Big Bear odpad!

všechny recenze uživatele

20 let poté je vskutku apokalyptická záležitost. Nikoliv však dějem a zpracováním, ale pro diváka.... Obsah značně lže a DVD cover také. O nějakém průjezdu zakázanými pustinami, či dokonce zdecimovanými městy tu nemůže být ani řeč... Většina děje se odehrává kdesi na smeťáku, kde na rozhrabané zemi leží: 2 orezlé karoserie osobních aut, 8 barelů - z toho dva převrácené a jedna sekačka na trávu bez koleček.... Z tohoto pohledu diváka až mrazí. Když si představím jak to tam muselo vzkvétat než děsivý atomový výbuch napáchal toto....Kam se poděl zahradník ? . No děs. Diváci co viděli The Road, 28 dní (či týdnů) poté či Já legenda - utrpí patrně šok. Zatímco u Road byly australské housličky Nicka Caveho geniální, zde nás provází většinu děje otravná country. No abych to shrnul. Děj strašný, herci nesympatičtí, filozofické kecy jsem nepochopil a břichomluvci s loutkami mi přišli oba dost úchylní. Z apokalyptické krajiny uvidíme na začátku zmíněný smeťák, jeskyni a v závěru kolonu opůštěných aut na dálnici (lehce poprášených) a na horizotu digitální okouřené mrakodrapy....Při vjezdu hrdinů do města tvůrci vše raději zahalili do mlhy. Dýmovnice asi vyšla levněji než práce nějakého amatérského grafika co si doma na kompu dělá 3D krajinky... Jestli chcete vidět film o světě po jaderné válce a těch co přežili, sáhněte kamkoliv ale jinam. Tohle totiž nemusíte přežít vy. Stoprocentní - ODPAD. ()

ecceHOMMO 

všechny recenze uživatele

Už po pár minutách filmu mi bolo jasné, že sa bude jednať o B-čkový ak nie C-čkový film.Film postráda napätie, dejová línia je zmätená, pointa nevýrazná a celý film je v pokludnom tempe. Nieje to však úplne zlý a v žiadnom prípade sa nejedná o odpad ( aspoň nie vtedy ak sa človek nad filmom trošku hlbšie zamyslí ). Ale netreba čakať žiadnu akciu je to len obyčajný príbeh, ktorý v niektorých momentoch chceli zdramatizovať, ale bohužiaľ nebolo to zdramatizovanie dôstojné tohoto filmu, práve naopak hlúpymi scénami pokazili celý snímok. Škoda......a to aj napriek tomu, že som očakával úplne niečo iné ......a bol som zo smerovania filmu sklamaný......( ale oveľa viac ma sklamalo zobrazenie negatívnych postáv a ich rola vo filme, pretože to bol najslabší článok tohoto dielka). */ ** ()

Galerie (11)

Zajímavosti (1)

  • Film se natáčel ve Fayetteville v Tennessee a Huntsville v Alabamě v USA. (rafix)

Reklama

Reklama